Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach

  • 6 Odpowiedzi
  • 482 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mp3fan

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.mp3fan.pl
  • Sprzęt: Touch HD,Diamond,MIO A701,XDA Mini S
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« dnia: Grudzień 23, 2006, 16:29:47 »
Czy ktoś porównywał dźwięk MDA Compact z jakimś muzycznym telefonem SE z serii W? W takim przypadku, któy sprzęt ma lepszy dźwięk? Najlepiej gdyby porównanie było na tych samych słuchawkach (jakichś firmowych), bo z tego co mi wiadomo, te dołączane do MDA Compact nie mają szans z tymi oryginalnymi, chocby HPM-70 od w800.

Zależy mi bardzo na dobrym odtwarzaczu mp3 i jeśli MDA Compact generuje wyczuwalnie gorszy dźwięk od modeli W SonyEricsson, to będe zmuszony pożegnać się zamiarem kupna Pocketa  :(

Wszelkie opinie mile widziane, nawet jak ktoś nie miał porównania z W, to proszę o wypowiedzi, jak brzmi muzyka w MDA C na innych słuchawkach..
Make the future happen

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2006, 16:38:24 »
nie porównywałem z SE ale jeśli masz dobre słuchawki to na mda dźwięk jest naprawde dobry
na tych dołanczanych standardowo też da sie słuchac muzyke ale wtedy jest gorsza jakość
ja osobiście mam te słuchawki i przejściówke i jakosc dźwięku jest naprawde dobra
wiec na twoim miejscu brałbym mda

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2006, 17:16:36 »
jak chcesz sobie sluchac muzy to kup tylko TO
Mialem i odsluchiwalem wiele sluchawek, czesc znajomych uwaza ze
TE
sa rownie dobre.
reszta PONIZEJ to lipa, a naprwde warto kupic jedne z tych sluchawek.
Moj mp3 zetling wyladowal odrazu w szufladzie jak kupilem creative
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline mp3fan

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.mp3fan.pl
  • Sprzęt: Touch HD,Diamond,MIO A701,XDA Mini S
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2006, 18:33:08 »
hehe..na słuchawkach to się raczej znam, używałem Koss The Plug jak i Ep-630 i wiem jak grają te słuchawki. Plugi podobają mi się bardziej z dźwięku ale są cholernie niewygodne (przez piankowe tipsy). Aktualnie mam Sony MDR-Ex51 a do MDA raczej dokupię ZEN Aurvana. Testowałem je również i do 300 zeta nie znam lepszych słuchawek. Tutaj test tych słuchawek wykonany przeze mnie.

ornitolog, mam jeszcze pytanie a propo tej redukcji. Do tej pory widziałem jedynie redukcje na kablu, a ta wygląda całkiem, całkiem. Nie odstaje jednak za bardzo od urządzenia? Przypuśćmy, że nosiłbym Compacta w kieszeni, przecież jeśli to jest długie, to np przy siadaniu powstanie dźwignia i mogę wyłamać mikro-jacka uszkadzając wyjście słuchawkowe w MDA...
Make the future happen

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2006, 19:52:30 »
ja używam tego tylko gdy chodze (np. idąc do szkoły) wiec nie wiem jak jest przy siadaniu ale lepiej kup te z kablem bo te sa troche niewygodne jak sie chce wyciągnąc mda z kieszeni to czasem trzeba sie chwile pomęczyć jak przejsciówka zachaczy sie o cos

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2006, 20:09:20 »
mp3fan niezle  :)  moze zapytajmy sie do jakiej ceny chce :)
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Is3

  • 36
    • http://www.tesla.e12.pl
Jakość mp3 w MDA Compact na innych słuchawkach
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2006, 21:10:45 »
W x50v jest wmontowany układ dźwiękowy z Ipoda to napewno coś prezentuje.