Pozostałe platformy > maemo

N800 - lista najważniejszych aplikacji

(1/1)

imrahil:
Witam,
popełniłem taki tekst na swoim blogu - http://www.imrahil.com/?p=150
Jest to lista aplikacji które mam u siebie i uważam, że przydałyby się u każdego. Proszę o uwagi w przypadku niejasności.

Śmiało też możecie wpisywać tutaj swoje propozycje na to co uważacie według siebie za "obowiązkowe"

Jarek

jachu:
Ja uzywam jeszcze vpnc - vpn cisco (vpnc - client for cisco3000 VPN Concentrator + GUI vpnc ). Dziala superowo :)
A w xterminau odpalam sobie mc ,  vim-a  i czasami nano.

markruk:
Przy okazji używanych aplikacji mam pytanie być może laika. Jak zrobić, żeby po dotknięciu ikonki na bocznym pasku otwierającej pocztę uruchamiał się np Claws Mail a nie standardowy program pocztowy?. I podobne - jak zrobic, żeby domyslną ksiązką adresową była inna niż ta wbudowana do n800?
Pozdrawiam.
MK

imrahil:

--- Cytat: markruk w Wrzesień 04, 2007, 12:49:26 ---Przy okazji używanych aplikacji mam pytanie być może laika. Jak zrobić, żeby po dotknięciu ikonki na bocznym pasku otwierającej pocztę uruchamiał się np Claws Mail a nie standardowy program pocztowy?. I podobne - jak zrobic, żeby domyslną ksiązką adresową była inna niż ta wbudowana do n800?
Pozdrawiam.
MK

--- Koniec cytatu ---

w prosty sposób nie da się tego zmienić...

Edit: podobno da się zamienić nazwami domyślnego klienta z Claws Mail... ale to nic pewnego, podobno próbował to zrobić jakiś koleś i chwalił się na kanale IRC'owym #maemo... temat dalej do rozgryzania

imrahil:
Pojawiła się beta wersja Gizmo w której dodano możliwość przeprowadzania wideo-rozmów! Nareszcie coś ciekawego!
Oficjalny komunikat
link do downloadu
a także więcej info na temat wersji na PC

pozdrawiam,
Jarek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej