M800

  • 6 Odpowiedzi
  • 1639 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Merauder

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
M800
« dnia: Luty 19, 2008, 17:55:48 »
W poszukiwaniu PDA all-in-one zainteresowal mnie m.in Eten M800. Dziwi mnie jednak fakt, ze tutaj na tym forum praktyczine nie mozna znalezc ani slowa na jego temat, zwlaszcza w dziale Eten. Co jest grane z tym modelem. Jestem nim zainteresowany, wiec jesli ktos w ogole go posiada, to prosilbym otakie informacje:

- jaka jest jakosc rozmowy w tej sluchawce

- jakie jest opoznienie w sygnalach tzn ile tel potrzebuje na wybudzenie sie

- czy jest jakiekolwiek opoznienie przy odbieraniu rozmowy od nacisniecia zeilonej sluchawki do uslyszenia rozmowcy

- jak sie sprawuje glosnik zew tzn jaka jest jakosc dzwonkow w porownaniu do zwyklych telefonow

- jak sie sprawuje GPS tzn jak szybko lapie fixa i czy nie gubi sygnalu

Z gory dzieki.
jakaś Motorola->C25->C35i->3210->S35i->S45i->T630->SXG75->FS T830->no właśnie, co tu wybrać?

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2008, 23:20:30 »
M800 to nowość na rynku (i z tego co widzę, to chyba następca M700). Nie wiem dokładnie ile w Polsce jest ale bardzo krótko. Sam chętnie poczytałbym o nim jakieś opinie. Nawet założyłem nowy wątek zanim jeszcze dokopałem się do tego wątku.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Merauder

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M800
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2008, 10:56:04 »
A jak ci sie sprawuje M700 w oparciu oto co napisalem tutaj w pierwzym poscie? Bo przypuszczam, ze z M800 bedzie podnbnie.
jakaś Motorola->C25->C35i->3210->S35i->S45i->T630->SXG75->FS T830->no właśnie, co tu wybrać?

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2008, 16:18:38 »
@Merauder
Nie wiem czy moje zdanie będzie miarodajne, bo używam go jeszcze nie tak dużo i długo jeżeli chodzi o funkcję telefoniczną, ale postaram się trochę odpowiedzieć.

Cytuj
- jaka jest jakosc rozmowy w tej sluchawce
Oceniam tę jakość na dobrą

Cytuj
- jakie jest opoznienie w sygnalach tzn ile tel potrzebuje na wybudzenie sie
Nie do końca rozumiem co masz na myśli wybudzenie? Od chwili gdy przychodzi połączenie? Bo to ciężko byłoby sprawdzić.... Czy może od chwili włączenia funkcji telefonicznej wiereles menadżerem?

Cytuj
- czy jest jakiekolwiek opoznienie przy odbieraniu rozmowy od nacisniecia zeilonej sluchawki do uslyszenia rozmowcy
Tu za mało jeszcze używałem go żeby się obiektywnie wypowiedzieć. Jednym słowem ja nie zauważyłem długiego opóźnienia, które by jakoś mi przeszkadzało, ale moze ja jestem mało wybredny.

Cytuj
- jak sie sprawuje glosnik zew tzn jaka jest jakosc dzwonkow w porownaniu do zwyklych telefonow.
Sam używałem starszej generacji telefonu bez dzwonków MP3, więc też ciężko mi oceniać, ale na moje ucho te dzwonki są trochę za ciche. Jakość jak już pisałem nie mi oceniać.

Cytuj
- jak sie sprawuje GPS tzn jak szybko lapie fixa i czy nie gubi sygnalu.
Tu też jeszcze dużo nie korzystałem... Sygnał łapie max ok 30s i nie zdarzyło mi się żeby zgubił w normalnych warunkach.

Mam nadzieję, że ktoś, kto posiada dłużej M700 coś się jeszcze wypowie albo nawet M800 ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: M800
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2008, 18:24:56 »
Porownanie M700 do M800 nie jest miarodajne, bo M800 ma VGA a to znacznie obciaza sprzet biorac pod uwage, ze chipset jest ten sam co w M700.
Co do M700 odnosnie GPS bardzo szybko lapie fix'a, nie gubi zasiegu, w koncu to Sirf3 wiec nic gorszego nie mozna sie po nim spodziewac.
Opoznienie przy odbieraniu polaczenie  jest, ale byl fix poprawiajacy ta przypadlosc.
Czesc uzytkownikow narzekala na poglos podczas rozmowy, ja nie mialem takiego problemu.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2008, 20:21:14 »
Ja zapomniałem dodać, że poprzedni właściciel wgrał mi do M700 jakiś poprawiony ROM i może dlatego nie narzekam na szybkość czy też jakoś rozmów, pogłos itd.

A co do samego porównania M700 do M800 to faktycznie VGA robi sporą różnicę.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Merauder

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M800
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2008, 07:58:56 »
Dzieki wam za odp. Ale skoro mowicie, ze moze byc tak kiepsko zpowodu rozdzialki to chyba sobie odpuszcze, na razie pozostaje mi w tkai mrazie dalej dylemat P750 vs P1
jakaś Motorola->C25->C35i->3210->S35i->S45i->T630->SXG75->FS T830->no właśnie, co tu wybrać?