PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Eten / Acer => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => M700 => Wątek zaczęty przez: maxwrona w Sierpień 22, 2009, 15:24:35

Tytuł: VoIP i Eten m700
Wiadomość wysłana przez: maxwrona w Sierpień 22, 2009, 15:24:35
Witam jestem nowym na forum i od niedawna czytam .
chce tez kupić sobie E-tena m700 bardzo dużo juz o nim przeczytalem . Przy okazi natrafiłem na informacje o VoIP i wiem tez ze to cos o rozmowach tanich ale nic więcej czy mógł by mi ktoś napisać co to tak naprawde jest ?? co trzeba zrobić zęby to działało (jaki programy konta czy cos ? ) bo nigdzie nie mogę sie takiej informacji doszukać i czy będzie działało na entenie m700
Tytuł: Odp: VoIP i Eten m700
Wiadomość wysłana przez: BliSki w Sierpień 22, 2009, 21:59:59
Ja powiem krótko. Na początku zainstaluj sobie Skype na Windows Mobile. Przetestujesz z jak to działa na M700. Co prawda to nie do końca taki VoIP jaki masz na myśli ale zawsze jakieś porównanie. Bo jeżeli będziesz podłączony po WiFi, to jeszcze będzie to chodziło w miarę znośnie, ale jeżeli już po GSM czyli w tym przypadku EDGE, to już będzie gorzej.

Zmierzam do tego, że jeżeli Twoim głównym celem to rozmowy VoIP, to lepiej chyba zainwestować w coś co ma HSDPA czyli np. M800 lub M810.