PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Eten / Acer => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => M700 => Wątek zaczęty przez: Michał Szwajcok w Maj 31, 2007, 12:13:57
-
mam pytanie do użytkowników etenów z modułem GPS obsługującym TMC ( czyli m700 i x 500 ) czy ktoś uruchomił funkcję TMC? Wiem że w Polsce nie działa i podobno nie ma na chwilę obecną softu do nawigacji, który potrafi współdziałać z radiem w pda celem zbierania informacji o TMC ( informacje znalezione na forum ). Osobiście próbowałem na Igo 2006 SE który obsługuje TMC ale jak wybieram opcję zlokalizowania urządzenia to odłącza GPS a po chwili pojawia się komunikat że nie ma urządzenia do obsługi TMC. Wydaje mi się, że bez względu w danym kraju obsługiwany jest system lub nie powinno urządzenie być widziane przez oprogramowanie lub zdatne do konfiguracji.
-
Niestety mnie również się nie udało uruchomić tej funkcji w Destinatorze :(
-
Witam mi rowniez nie udalo sie uruchomic tej uslugi na iGo z tego co sie doczytalem to niedziala wogole w Polsce.
-
Nawet gdyby bylo TMC w PL to nic z tego - zaden software obslugujacy TMC nie wspolpracuje z pocketphonami z wbudowanym modulem FM/RDS
-
czyli reasumując trzeba czekać na oprogramowanie do nawigacji które obsłuży TMC w urządzeniach typu m700. Na tą chwilę jest to tylko tzw. martwa funkcja bo cóż z tego że jest jak nie można z niej korzystać i nie wiadomo kiedy i czy będzie można. Szkoda bo ja kupiłem ten sprzęt między innymi mając nadzieje że skorzystam z TMC jeżdżąc po krajach które ten system obsługują.
-
Witam mi również nie udało sie uruchomić tej usługi na iGo w g500+. :(
Czyli trzeba by było kupić osobną antenę która obsługuje TMC żeby z tego skorzystać czy co??
Nie ukrywam że to był jeden z powodów dlaczego kupiłem etana g500+ Jestem zawiedziony :(