Eten m700

  • 124 Odpowiedzi
  • 14607 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jaacek

  • 22
  • Sprzęt: HTC TyTN + Kingston 1GB + WBT100
Eten m700
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 15, 2006, 19:02:34 »
Szkoda ze nie wiedzialem tego wczesniej - ale juz troche "po ptokach".
Mam nadzieje ze bedzie ok :))

Eten m700
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2006, 13:57:42 »
Witam po raz pierwszy! Dotąd tylko czytałem Wasze forum, ale właśnie zdecydowałem się na zakup ETENa M700. Będę miał go jeszcze przed Świętami. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Waszą pomoc w razie problemów. Ze swej strony będę służył informacjami na temat tego urządzenia, jak tylko trochę się z nim zapoznam.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Eten m700
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 20, 2006, 14:03:20 »
Daleki jestem od doradzania Ci czegokolwiek ale od chorob wieku dziecego nie jest tez wolny TyTN, zajrzyj na forum xda-developers. Mysle, ze malo ktory nowy sprzet odrazu jest idalnie dzialajacacym  ;)
Przewaga HTC napewno jest sprawnie dzialajace wlasnie w/w forum
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline J-A-J-O

  • **
  • 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: wszystko co nowe nie dłużej niż 2 m-ce
Eten m700
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2006, 15:35:45 »
Duży odsetek E-Tenów jest wykonany jak by składało je 5 letnie dziecko. Obudowa jest źle spasowana, niekiedy gdy mocniej się go złapie (nie mówie o ściskaniu, tylko normalnym trzymaniu) na ekranie pojawiają się artefakty, są częste kłopoty z rozmowami telefonicznymi - mikrofon do rozmów nie działa jak należy.

Jeden egzemplarz na 10 jest wykonany prawidłowo, i wtedy rzeczywiście można z niego pokorzystać. Jest szybki, gdy obudowa jest dobrze spasowana - dobrze wygląda.

Jednak szansa że traficie na własnie taki egzemplarz, jest właśnie taka jak napisałem 1 na 10.

Nie pytajcie mnie gdzie pracuje, przelatuje mi dużo tego badziewia przez ręce i nie moge patrzeć jak Ci którzy "trafili dobrze" zachwalają sprzęt, nie mając pojęcia o tym że poprostu mieli farta.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Eten m700
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2006, 15:39:20 »
To musze byc cholernym farciarzem bo niedosc ze moj eten pracuje stabilnie to dodatkowo nie trzeszczy  :)) Co do sciskania to nie wiem , trzeba probowac w imadle czy wystarczy sciskac raczka ?  :D
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline niepokorny666

  • **
  • 227
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy SII
Eten m700
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2006, 18:15:53 »
Cytat: "J-A-J-O"
Duży odsetek E-Tenów jest wykonany jak by składało je 5 letnie dziecko. Obudowa jest źle spasowana, niekiedy gdy mocniej się go złapie (nie mówie o ściskaniu, tylko normalnym trzymaniu) na ekranie pojawiają się artefakty, są częste kłopoty z rozmowami telefonicznymi - mikrofon do rozmów nie działa jak należy.

Jeden egzemplarz na 10 jest wykonany prawidłowo, i wtedy rzeczywiście można z niego pokorzystać. Jest szybki, gdy obudowa jest dobrze spasowana - dobrze wygląda.

Jednak szansa że traficie na własnie taki egzemplarz, jest właśnie taka jak napisałem 1 na 10.

Nie pytajcie mnie gdzie pracuje, przelatuje mi dużo tego badziewia przez ręce i nie moge patrzeć jak Ci którzy "trafili dobrze" zachwalają sprzęt, nie mając pojęcia o tym że poprostu mieli farta.


A ile wtedy wypiłeś, ze miales takie omamy?
Zaraz sproboje go posciskac miedzy nogami, a pozniej wloze miedzy drzwi, ciekawe jakie wyda dzwieki.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Eten m700
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 20, 2006, 19:28:04 »
Cytat: "J-A-J-O"
Duży odsetek E-Tenów jest wykonany jak by składało je 5 letnie dziecko. Obudowa jest źle spasowana, niekiedy gdy mocniej się go złapie (nie mówie o ściskaniu, tylko normalnym trzymaniu) na ekranie pojawiają się artefakty, są częste kłopoty z rozmowami telefonicznymi - mikrofon do rozmów nie działa jak należy.

Jeden egzemplarz na 10 jest wykonany prawidłowo, i wtedy rzeczywiście można z niego pokorzystać. Jest szybki, gdy obudowa jest dobrze spasowana - dobrze wygląda.

Jednak szansa że traficie na własnie taki egzemplarz, jest właśnie taka jak napisałem 1 na 10.

Nie pytajcie mnie gdzie pracuje, przelatuje mi dużo tego badziewia przez ręce i nie moge patrzeć jak Ci którzy "trafili dobrze" zachwalają sprzęt, nie mając pojęcia o tym że poprostu mieli farta.


Chłopie co ty za bzdury piszesz... Etenów sprzedałem ponad 30 i jakoś żaden klient mi o tym nie pisał... chyba musiałem mieć wybitne szczęście trafiając na dobre egzemplarze

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 20, 2006, 23:58:59 »
Wiec stalem sie "szczesliwym" posiadaczem M700. Jak na razie za duzo sie nim nie bawilem. Mam mieszane uczucia po przesiadce z Wizarda. Jest dluzszy przez co sprawia wrazenie wiekszego. Ekran jest lepszy od Qteka, bardziej zywe barwy, ale jest chyba delikatniejszy. Jakosc wykonania jak na razie ok, tylko caly czas mam wrazenie, ze ten ekran jest delikatny, zbyt delikatny..Jest zdecydowanie szybszy w reakcjach, szczegolnie widac to po orientacji ekranu, ktora zmienia sie blyskawicznie. No ale nie dziwne szybszy procek.Klawiatura jak na razie nie moge sie do niej przyzwyczaic, jest chyba gorsza niz w SPV3000, ale moze to kwestia przyzwyczajania. Niesamowicie kretynskie sa boczne przyciski na klawiatuze do wyboru menu odpowiedniki sof key, tak male, ze chyba trzeba je rysikiem wciskac... Dodane duzo narzedzi, softu.Na razie to tyle, jak dluzej sie pobawie to wiecej napisze.

Eten m700
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 23, 2006, 23:25:10 »
Od wczoraj poznaję mojego M700. Nie miałem wcześniej PDA, więc jedyne z czym mogę porównać to zaawansowana komórka i notebook :-)
W każdym razie jestem jak dotychczas bardzo zadowolony.
Mam jednak kilka pytań, na które Ci z Was którzy używają już M700 lub X500 być może znają odpowiedź.

1. GPS włącza się sam, gdy potrzebuje tego aplikacja (np. AutoMapa czy GPS Viewer). Ale jak prosto go wyłączyć? Umiem go wyłączyć tylko wyłączając wszystkie "media" czyli GSM, Bluetooth i WLAN. Czy jest inna możliwość aby szybko wyłączyć GPS, np. po opuszczeniu samochodu, gdy nawigacja przestaje być potrzebna?

2. Czy da się zaprogramować dwa klawisze nad zieloną i czerwoną słuchawką? W Buttons programuje się z tego co widzę wszytskie oprócz tych dwu.

3. Ściągnąłem z Outlooka kontakty. Osoby są podzielone na grupy. Czy znacie sposób jak przypisać ringtone i picture do całej grupy? Umiem to zrobić jedynie dla pojedynczego kontaktu, dla całej grupy nie potrafię.

4. Czy da się ustawić tak, aby przy próbie połączenia z internetem najpierw włączał się WLAN i dopiero gdy nie ma sieci GPRS. Już parę razy mi się zdarzyło będąc w zasięgu WLAN nie zauważyć że łączę się z internetem przez GPRS.

5. Czy jest jakiś sposób na lock klawiatury inny niż przez podanie hasła. Coś jak klawisz i * w nokii lub przytrzymanie # w siemensie?

Dzięki za ewentualne rady.

Życzę wszytskim pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 25, 2006, 13:28:47 »
Nie wiem, czy to ktos czyta, ale podziele sie moimi kolejnymi wrazeniami moze komus sie przydadza kto waha sie nad wyborem pda:) Po poczatkowych odczuciach teraz mam calkiem inne wrazenia:) Eten jest dluzszy od Wizarda, ale jest tez cienszy dzieki temu jest wygodniejszy w noszeniu np w kieszeni, jest po prostu mniej pekaty:) Przyrownujac tutaj sprzety do samochodow musze stwierdzic, ze w wypadku SPV M3000 jeli bylby to np zwykly Opel to Eten jest klasy BMW,Mercedesa. Jakos wykonania jest o niebo lepsza. Jest ladniejszy, subtelniejszy, wszystko ladnie spasowane, nic nie trzeszczy, a ekran jest rewelacyjny. Oczywiscie nie wiem, jak to bedzie za jakis czas, kilka miesiecy czy cos sie nie poluzuje, nie zacznie schodzic farba. Caly czas mam zastrzerzenia co do przyciskow, klawiatury. Moim zdaniem sa za male, ladnie wygladaja ale nie sa praktyczne. Mam male palce, nie wyobrazam sobie jak ktos ma lapy jak bochny chleba, jak wtedy naciska takie malenstwa:))Pisze tutaj nie o klawiaturze sprzetowej tylko o przyciskach softkey, zielona, czerwona sluchawka. Tak jak juz wczesniej pisalem dwa boczne przyciski na klawiaturze sprzetowej sa tak kretynko male, ze nie wiem kto na to wpadl. Przypuszczam, ze nie zmiescily sie w tak rozplanowanej klawiaturze, zabraklo dla nich po prostu miejsca, potrzebne bylo na prowadnice. Poza tym podswietlenie tez jest beznadziejne, nie widac gornych symboli na klawiszach. Klawiatura jest bardzo ladnie wykonana i synchronizuje sie z elegancka caloscia. Jako telefon tez sprawdza sie calkiem dobrze, rozmowcow slychac glosno i wyraznie, nikt tez nie narzekal mi na slaba jakosc rozmow, zasieg jest ok. Soft jest bardzo bogaty, ta wersja systemu bodajze z AKU 3.2 nie ma juz takiej dziury, nie gubi az tak pamieci po otwarciu kolejnych aplikacji. Jak juz wczesniej pisalem duzo dodanych ciekawych narzedzi. Przez pewien okres mialem wrazenie, ze po pewnym czasie M700 zaczyna mulic, np przy pisaniu smsa wolno wybiera kolejne znaki, ale nie powtorzylo sie pozniej i nie wiem, czy to taki jednokrotny wypadek przy pracy.TCMP chodzi bezproblemowow, filmiki nie zacinaja, ogolnie maszyna chodzi bardzo sprawnie i szybko, widoczne to jest przy zmienia orientacji ekranu, w AM. GPS zestawia sie bardzo szybko. Odnosnie pytan kolegi powyzej to nie ma problemu, po wyjsciu np z AM GPS sam sie wylacza widac to dokladnie po tym, ze nie miga juz jego dioda sygnalizacyjna. Nie rozumiem po co wylaczac wszystko w wireless managerze, jak nie ma to zwiazku z GPS? Co do WLAN niestety najpierw trzeba wybrac ten rodzaj polaczenia, EDGE,GPRS wlacza sie domyslnie jako pierwsze, przynajmniej ja nie znam na to obejscia, chyba, ze pojawilo sie gdzies na forum. Co do klawiszy softkey mozna oczywiscie je zaprogramowac np za pomoca programiku SmartsKey. Po co Tobie blokowanie klawiatury skoro po wejsciu w stan uspienia i tak nie dzialaja zadne przyciski oprocz power? Mozna zablokowac ekran. To na razie tyle. Pozdrawiam swiatecznie:)

Eten m700
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2006, 08:27:31 »
Na takie posty właśnie czekam,  bo  jestem  w trakcie decyzji czy   kupić go czy nie.Głównie bede uzywal jako GSM, ... potem  GPS... i stąd od razu pytanie,  Czy mozna bedzie do niego dokupic  uchwyt  ktory bede mogol uzywac jakgo GPS w motocyklu......? mocowany do  rury kierownicy ( taki  rowerowy tez by pasował)
No i jak to jest to z tym WI FI ?  bo  to też mnie interesuje, Chce uzywac regularnie  przebywam  w 3 miejscach  gdzie jest  Darmowy  hot spot. A piszecie ze automatycnzie wybiere EDGE ....  to kiedy  mozna  niby z  w lan korzystac ?

*

Offline Poldek06

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trochę prywaty
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S IV, Galaxy Note 10.1 GT-N8000
Eten m700
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2006, 12:33:23 »
Od 22 grudnia posiadam to urządzenie - wcześniej miałem HP6515 - i po tym doświadczeniu powinno mi się wszystko podpobać ;)
Od uruchomienia praktycznie wszystko poznaję bez instrukcji (co już uznaję za sporą zalete), zestawiłem wifi do routera z AP ze stałymi IP, korzystam z netu przez GSM i WiFi. Teraz testuje automape. Jestem bardzo zadowolony. Co do jakości to mam wrażenie że jest bardzo delikatny - no ale nie kupiłem go do pracy na budowie czy extremalnych wypraw. Myślę że po 2-3 miesiącach co do trwałości powiem więcej. Telefon wykorzystuję poprzez słuchawkę BT Plantronics Discovery640, działa idealnie, na rozmowy bezpośrednie też nie narzekam ja jak i moi rozmówcy.
Pozdrawiam

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 26, 2006, 13:11:37 »
Cytat: "CiasnyBaniak"
Na takie posty właśnie czekam,  bo  jestem  w trakcie decyzji czy   kupić go czy nie.Głównie bede uzywal jako GSM, ... potem  GPS... i stąd od razu pytanie,  Czy mozna bedzie do niego dokupic  uchwyt  ktory bede mogol uzywac jakgo GPS w motocyklu......? mocowany do  rury kierownicy ( taki  rowerowy tez by pasował)
No i jak to jest to z tym WI FI ?  bo  to też mnie interesuje, Chce uzywac regularnie  przebywam  w 3 miejscach  gdzie jest  Darmowy  hot spot. A piszecie ze automatycnzie wybiere EDGE ....  to kiedy  mozna  niby z  w lan korzystac ?

Odnosnie uchwytu to raczej nie pomoge Tobie, w Unicom informowali, ze niedlugo powinno sie cos pojawic. To jest nowy model wiec stad malo akcesoriow. Nie probowalem szukac, czy jakis uniwersalny uchwyt bedzie pasowal, ale mysle, ze tak. Co do wi-fi dziala jak na razie bezproblemowo. Dla przykladu podam, ze bylem w obrebie pewnego hot-spota zeby zademonstrowac potencjalenmu kupcowi jak zestawia sie Wizard i jak na zlosc nie chcial, natomiast M700 zrobil to bezproblemowo. To, ze EDGE zestawia sie jako pierwsze oznacza, ze po prostu recznie bedziesz musial odpalic wi-fi i wtedy on znajduje AP i Cie o tym informuje.
Mam pytanie do innych uzytkownikow M700, czy nie macie wrazenia, ze po pewnym czasie jakby sie zamula, wlasciwie widoczne jest to podczas pisania smsow. Znaki sa wolniej wyswietlane, tylko trzeba na to zwrocic uwage, chyba, ze ktos wolno pisze i nie widzi:)Mam tez pytanie, czy jak jest wlaczone podswietlenie to slychac taki delikatny dzwiek, nie wiem jakby go nazwac tak jakby pracowala jakas swietlowka?Oczywiscie nie slychac go normalnie trzeba przystawic ucho do podswietlonej klawiatury:)Czekam na odpowiedzi.A i fajny jest ten soft do backupow:)

Eten m700
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 26, 2006, 13:16:12 »
Witam. Od jakiegos juz czasu przymierzalem sie do kupna jakiegos palmofona ale widze ze moge zainwestowac w M700. Ma wszystko czego bede potrzebowal i jeszcze wiecej. Jutro po pracy uderzam do wroclawia po ten sprzet wiec tez bede mogl sie podzielic opinia. Dzieki za wszystkie powyzsze informacje, miedzy innymi pomogly mi dokonac wyboru.
Pozdrawiam. :)

Eten m700
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 26, 2006, 17:53:52 »
Już kilka dni działam z M700, na kilka pytań które postawiłem wyżej znalazłem odpowiedź. Oczywiście że GPS sam się wyłącza po wyjściu z aplikacji i sam nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć :-)
Co do blokowania telefonu - znalazłem to, chodziło mi o opcję którą można skonfigurować jako wyświetlaną w Today. Jest to opcja Device Lock. Jej wybranie powoduje że nawet power tylko zaświeca ekran, ale wszyskie klawisze są całkowicie zablokowane. Trzeba dopiero naciśnąć dwukrotnie unlock w dwóch różnych miejscach na ekranie - i o to mi chodziło.

Co do WiFi - zaczynam już pamiętać żeby go włączać, inaczej wybiera mi się GPRS. Mam jeszcze inny problem - nie wiem jak zapisać hasło zabezpieczające do mojej sieci WiFi, bo co jakiś czas o nie pyta, mimo że sieć jest ciągle ta sama.

Teraz parę spostrzeżeń. Zrobiłem teraz 500 km po Polsce z automapą, jestem mile zaskoczony jakością GPS-a bo właściwie nie gubi sygnału, ekran świeci mocno i wyraźnie i nawet bez podłączania ładowarki samochodowej mogłem 5 godzin jechać.

Tak jak pisałem to moje pierwsze PDA, ale w porównaniu z moją komórką Siemensem S65 wykonanie jest o niebo lepsze. Nic nie trzeszczy. Również etui jest ok, gdzieś czytałem wcześniej że nie można go przypiąć do paska - tymczasem można i bardzo dobrze się trzyma. Wogóle nie zauważam różnicy że mam coś więcej niż telefon GSM.

Co do klawiatury to rzeczywiście za małe są klawisze soft key na wysuwanej klawiaturze, ale powoli się przyzwyczajam.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 26, 2006, 18:45:29 »
A co do moich pytan, ktos ma podobne spostrzezenia?

*

Offline Poldek06

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trochę prywaty
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S IV, Galaxy Note 10.1 GT-N8000
Eten m700
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 26, 2006, 18:51:17 »
Powiem tak: mam momenty że mojego tak jakoś dziwnie zamuli ale nie dzieje się to za często. Za to przypisałem do klawisza GPS automapę i mam wrażenie że się program szybciej uruchamia. Przypominam że jestem skrzywion ;) swoim 6515 więc powyższe zamulanie mi nie przeszkadza
pozdrawiam

Eten m700
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 26, 2006, 23:15:33 »
Cytat: "ts"
Tak jak pisałem to moje pierwsze PDA, ale w porównaniu z moją komórką Siemensem S65 wykonanie jest o niebo lepsze. Nic nie trzeszczy. Również etui jest ok, gdzieś czytałem wcześniej że nie można go przypiąć do paska - tymczasem można i bardzo dobrze się trzyma. Wogóle nie zauważam różnicy że mam coś więcej niż telefon GSM.

Co do klawiatury to rzeczywiście za małe są klawisze soft key na wysuwanej klawiaturze, ale powoli się przyzwyczajam.



Tak sie składa ze też mam s65, i  uwazam   ze jest bardzo porządnie  wykonany  wiec nie  wiem  czego sie spodziewać po m700  Chyba kosmicznej  technologii. Widziałem   ten sprzet  na stronie www  za 2400zł   jak  jutro  beda go mieli to  bede pewnie kolejnym zadowolnym  userem tej  wszystkomającej zabwki. Szkoda tylko ze nie ma wbudownej jeszcze golarki... ale   najwyzej  dokupie  opcjonalnie na  Bluetooth :)

*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Eten m700
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 27, 2006, 09:17:31 »
Cytat: "CiasnyBaniak"
Cytat: "ts"
Tak jak pisałem to moje pierwsze PDA, ale w porównaniu z moją komórką Siemensem S65 wykonanie jest o niebo lepsze. Nic nie trzeszczy. Również etui jest ok, gdzieś czytałem wcześniej że nie można go przypiąć do paska - tymczasem można i bardzo dobrze się trzyma. Wogóle nie zauważam różnicy że mam coś więcej niż telefon GSM.

Co do klawiatury to rzeczywiście za małe są klawisze soft key na wysuwanej klawiaturze, ale powoli się przyzwyczajam.



Tak sie składa ze też mam s65, i  uwazam   ze jest bardzo porządnie  wykonany  wiec nie  wiem  czego sie spodziewać po m700  Chyba kosmicznej  technologii. Widziałem   ten sprzet  na stronie www  za 2400zł   jak  jutro  beda go mieli to  bede pewnie kolejnym zadowolnym  userem tej  wszystkomającej zabwki. Szkoda tylko ze nie ma wbudownej jeszcze golarki... ale   najwyzej  dokupie  opcjonalnie na  Bluetooth :)


ekspres do kawy by sie jeszcze przydał ... ;-)

aigel

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 30, 2006, 12:24:57 »
Jednak to nie przypadek z tym zamulaniem. Jak pamiec spadnie ponizej okreslonego poziomu to system zaczyna zamulac, moze nie jest to tak widoczne w aplikacjach, ale przy pisaniu smsow jest to juz irytujace opoznienie. Macie podobne objawy, jest na to jakies rozwiazanie?

Eten m700
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 30, 2006, 13:03:01 »
Witam,
od wczoraj posiadam M700. przyznam szczerze, ze jest calkiem OK. mam tylko problem z wi-fi. otoz, mam w domu wirelessa. wszystkie moje urzadzenia chodza OK oprocz M700?! ipaq laczy sie bez problemu, laptopy rowniez natomiast moj eten nie moze sie do niej podczepic. eten widzi inne sieci o slabszym zasiegu (nie widzialne lub slabo widoczne przez inne urzadzenia). mysle, ze modul wi-fi dziala. w czym moze byc problem?
dodam jeszcze, ze podczas wielu, wielu prob kilka razy zauwazyl siec, ale pozniej zaraz ja tracil! :( zrobilem juz hardreset, itd. prosze o support.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 31, 2006, 01:12:29 »
Napisz cos wiecej o swojej sieci, czy jest otwarta, czy jakis klucz w stylu WEP?Adresy sa przydzielane dynamicznie przez DHCP AP, czy stale? Moze masz jakies filtrowanie po Mac i nie dodales M700? U mnie chodzi bezproblemowo. Gdzies jest tez opcja, gdzie mozna ustawic oszczedzanie energii lub maksymalna czulosc, zasieg karty, moze to...
Odnosnie softu M700 mam wrazenie, ze ma on sporo bugow w stylu tego co wczesniej napisalem, problem z modulem GSM po wyjsciu z sesji GPS, mylny miernik baterii, pokazujacy rozne wartosci np po softresecie.

Eten m700
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 31, 2006, 12:32:38 »
wiec, siec mam otwarta z kluczem wep. adresy przydzielane dynamicznie, filtrowanie wylaczone. probowalem ustawic w setupie mojego routera z filtrem, ale tez nie pomoglo. odnosnie oszczedzania energii, to mam te opcje wylaczona = maks. czulosc. nie wiem w czym tkwi problem...
ale przyznam sie szczerze, ze w porownaniu do ipaqa 2495 z xscale 520 mhz to samsung sobie delikatnie mowiac, nie radzi :) czasami konkretnie zamula...

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 31, 2006, 14:09:33 »
Co do zamulania to zastanawiam sie, czy to winna procka. Mnie bardziej sie wydaje, ze softu, po soft-resecie smiga szybko, a pozniej z czasem spada jego wydajnosc. Sprobuj pokombinowac z wylaczeniem klucza, ustawieniem stalym IP, czy wtedy dziala. Router dziala w standardzie b czy g?Czasami mozna wlaczyc opcje mixed, wtedy zobacz. Z doswiadczenia wyniesionego z przygody z Wizardem byly takie przypadki, gdzie on po prostu nie chcial wspolpracowac z routerem, moze tu jest podobnie...

*

Offline Poldek06

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trochę prywaty
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S IV, Galaxy Note 10.1 GT-N8000
WiFi
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 31, 2006, 19:03:48 »
Zobacz czy nie masz włączenej w AP filtracji adresów MAC? ja miałem takie objawy jak piszesz i z chwilą wpisania w AP MAC adresu mojego M700 wszystk smiga pięknie.

*

Offline cudak

  • *
  • 88
    • http://www.techno.pl
Eten m700
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 02, 2007, 00:01:01 »
Witam

Moze mi ktos polecic jakis zamiennik uchytu + ladowarka samochodowa do m700?

Orginaly maja sie pojawic pod konec stycznia, jednak nie moge tak dlugo czekac bo 15 stycznia czeka mnie dluga podroz.

Mile widzane linki z opcja do zakupu


Pozdrawiam

Problem z ustawieniami e-mail
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 02, 2007, 14:25:43 »
Sygnalizuję ostatni bodajże ważniejszy problem, z którym nie mogę sobie poradzić w moim M700. Giną mi ustawienie konta e-mail   :(

Czytałem że rejestr jest cache'owany i zapisuje się co jakiś czas. I przemówiło to do mnie że reset między zapisami może spowodować niezapamiętanie wprowadzonych parametrów. Ale teraz konto (wprowadzone po raz 4-ty) zniknęło mi po kilku dniach   :mysli:
I co ciekawe jak definiuję je po raz kolejny muszę zmieniać nazwę symboliczną bo stara jest pamiętana i nie można jej użyć! Edytorem rejestru nie znajduję takich wpisów. Czy ktoś z Was wie gdzie te dane są przechowywane i co zrobić żeby ustawienia kont e-mail nie ginęły ???

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 04, 2007, 13:11:07 »
Jakos nikt nie odpowiada, czy nikt tutaj nie ma M700??
Wkurza mnie to zwolnienie systemu,w momencie, kiedy pamiec spada ponizej 21 MB.Tez tak macie? O ile system jeszcze jakaos chodzi choc muli to juz pisanie smsow to istna katorga.

Co do uchwytow to mysle, ze np z allegro sa uniwersalne, mozna dostoswoac do rozmiarow urzadzenia.

*

Offline cudak

  • *
  • 88
    • http://www.techno.pl
Eten m700
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 04, 2007, 19:36:06 »
Co do mulenia.. to przejdzie pewnie z nowum romem ktory wyjdzie niedlugo


co do uchwytow... beda na 100% w  tym miesiacu.. w sensie orginalne

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Eten m700
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 04, 2007, 22:40:17 »
Ok, rozumiem, tez licze na nowy ROM.
Chodzi mi jak teraz sobie radzicie, czy oprocz soft-resetu co jakis czas jest jakies inne wyjscie?