PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Eten / Acer => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => M700 => Wątek zaczęty przez: cezargas w Grudzień 28, 2008, 12:05:29
-
Witam
Czy ktoś może wie/używał jakiegoś programu do zbierania współrzędnych z GPS?
Chodzi o to żeby zaczytywał pozycję z GPS i zapisywał ją w tym programie ew. w Excell.
Potrzebuję tego do zaczytywania współrzędnych obiektów w terenie i nie za bardzo chce mi się przepisywać je z M700 na kartkę
Pozdrawiam
Gas
-
GPSTuner potrafi zapisywać przebytą trasę. Są też programy bardziej wyspecjalizowane np AgroPomiar, lub tańsze zagraniczne odpowiedniki.
-
GPSTuner potrafi zapisywać przebytą trasę. Są też programy bardziej wyspecjalizowane np AgroPomiar, lub tańsze zagraniczne odpowiedniki.
W sumie to chodziło mi o cos prostszego i najlepiej freeware.
Chodzi o same współrzędne (słupów energetycznych) bez obliczania powierzchni itp.
Pozdrawiam
-
Nie wiem czy przypadkiem MiniStumbler nie ma takiej opcji. Na bank ma możliwość obsługi GPS, nie wiem tylko w jakim formacie zapisuje punkty i jak często. Co prawda program jest do sieci WiFi, ale jak nic innego nie znajdziesz, to może coś z niego uda się wydobyć ;)
-
A czy przypadkiem z nowszych wersji MobileGadu nie da się wykorzystać do tego ?
-
dla uściślenia to chodzi o pomiar pojedynczego punktu (i następnych) a nie zapis trasy