[h1940] - popsuty digitizer, jak obejść 'align screen'a?

  • 2 Odpowiedzi
  • 4202 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mkf

  • 2
Na początek chyba należy się przywitać, więc dzień dobry wszystkim  :D

Parę dni temu znalazłem na szafie swego starego kompana, iPAQ'a h1940. Świetnie sprawdzał się w swej roli do czasu, aż padł w nim digitizer...
Z tego co widzę dolega mu standardowy problem, czyli zapętlony ekran 'align screen'.

Chciałbym wykorzystać iPAQa do naprawdę podstawowych czynności, przy których można obejść się bez ekranu dotykowego... ale 'align screen' nie chce mnie puścić dalej przy starcie.
Czy istnieje *jakikolwiek* sposób na ominięcie tego kroku? Czy na przykład mogę zastąpić jakiś plik konfiguracyjny w iPAQu przy pomocy ActiveSync? cokolwiek...?

A jeśli nic z tego, to czy w jakiś sposób mogę odpalić na nim Linuksa? Wiem, że w necie jest milion poradników na ten temat, ale wszystkie wymagają uruchomienia HaRETa czy czegoś innego z poziomu palmtopa. A w moim przypadku jest to oczywiście niemożliwe.


Będę baaaardzo wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź
Pozdrawiam

edit: Przepraszam za umieszczenie tematu w złym dziale. Miałem otwarte 2 okna edycji naraz i się pomyliłem  :( . Oczywiście powinien trafić do działu dotyczącego urządzeń HP.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2008, 20:52:48 wysłana przez mkf »

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: [h1940] - popsuty digitizer, jak obejść 'align screen'a?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2008, 20:50:41 »
Poszukaj w dziale Universal - zamieściłem link do programu niwelującego ten problem - linku nie mam jak podać bo piszę z pda
potrzebna zgoda

*

Offline mkf

  • 2
Odp: [h1940] - popsuty digitizer, jak obejść 'align screen'a?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2008, 22:09:39 »
Rewelka. Działa. (link dla potomnych -> http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=87552.0)
Dziękuję za pomoc, jestem dozgonnie wdzięczny :)