Recenzja LG Swift 7

  • 34 Odpowiedzi
  • 38158 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2010, 16:26:26 »
Po przeczytaniu recenzji odnoszę wrażenie, że sprzęty z WP7 są/będą czymś a`la Omnia HD. Czyli dobre "wnętrzności" i nieciekawy/niefunkcjonalny/niemodowalny UI. Jeżeli to prawda, że każdy pda z WP7 będzie mieć taki sam interfejs to użytkownicy chyba po roku z nudów padną.

Jak na razie moja opinia jest krótka. Jest to coś co można nazwać dumbphone z marketem i super wnętrznościami.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2010, 16:57:38 »
na chwilę objecną koncepcja UI jest jedna i ta sama - ale jak widac userzy iP nie poumierali z nudów przy "niemodowalnym" UI. Jest jeszcze jedna strona medalu - HTC naciska na możliwość wprowadzanai zmian grożąc odejsciem z korzystania z wp7. To duzy producent urzadzen z wp7 wiec prawdopodobnie ms bedzie musiał wziac ten głos pod uwage
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2010, 21:12:37 »
poza tym wątpię aby magicy nie obeszli tego i nie zaczęli przystosowywać własnych nakładek  :ok:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2010, 21:39:58 »
Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:32:36 »
Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

wp7 ma dokładnie to samo.

Cytuj
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

mozna, ale protestują. Oby protesty poskutkowały.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2010, 10:50:15 »
Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:06:21 »
Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

chciałeś coś dodać?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2010, 15:18:23 »
Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

chciałeś coś dodać?

Hehe tak, pisalem ze wspanialehgo ip4 ale sie cos powiesilo :P

Chcialem napisac ze dziwi mnie zdanie ludzi co chwala IP a mowia ze system WP7 jest niemodowolany.
Przeciez to wlasnie iOS jest niemodowolny i prosze nie piszcie ze mozna instalnac Cydie bo jej nie mam i nie chce  bo jak zrobilem JB to mi akurat telefon wariowal.

Uwazam ze MS zrobil duzy krok i jestem w stanie stwierdzic ze to dobry pomysl jest z tymi kafelkami.

Najlepsze jest to ze IE dziala super. Kurde wychodzi Andek 2.3 i co ? i dalej strony dzialaja skokowo, myslalem ze kupie Nexus S ale wychodzi na to chwilowo jestem na etapie czytania recek Omnii 7.

Przypomnijcie sobie jak ulomny byl iOS, teraz go poprawili troche bo konkurencja goni.


*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2010, 15:57:15 »
Mam cydie od poczatku od sierpnia i sama cydia nie ma wplywu na stabilnosc systemu, to jest najbardziej stabilny sprzet jaki mialem
Tak samo aplikacje z repo bigbossa czy modmyi jesli sa dla ios4 sprawuja sie swietnie i sa wciaz aktualizowane
Jak sie wgrywa niewiadomo co z wiadomo z jakich repo to telefon swiruje
Obojetnie czy symbian android wm cokolwiek mialem zeby dzialalo lepiej trzeba bylo zlamac system wgrac rota albo ugotowany room zawsze cos .
Problem w tym ze ios poszedl w dobrym kierunku a wp7 w przeciwnym

Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 18, 2010, 17:20:43 »
Widzisz ty nnie widzisz opcji używania telefonu go jego rootowania a ja nie. Dla mnie iPhone głownie służy do dzwonienie a resztę to co ma  w sobie. Czyli synchro z Google jakieś notatki i net przykazanie www. Sieć nie zależy mi na jb nawet nie gram na swoim ip.
A wp7 interesuje się bo ip mi się znudzil.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2010, 17:31:03 »
Widzisz ty nnie widzisz opcji używania telefonu go jego rootowania a ja nie. Dla mnie iPhone głownie służy do dzwonienie a resztę to co ma  w sobie. Czyli synchro z Google jakieś notatki i net przykazanie www. Sieć nie zależy mi na jb nawet nie gram na swoim ip.
A wp7 interesuje się bo ip mi się znudzil.

plis pisz poprawnie, z Twojej wypowiedzi nic nie wynika... interpunkcja
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2010, 20:03:51 »
z tego bełkotu zrozumiałem tylko że ci się znudził ip ,
Wp7 nie ma do zaoferowania na dzień dzisiejszy nic więcej niż ma IP4 , wiec jeśli IP4 jest nudny to wp7 x2 .
co do IP4 do grania nie potrzeba JB a gry wymiatają grafiką i grywalnością dodatkowo żyroskop i tryb multiplayer staje się standardem w grach. W grudniu jest taki wykwit gier  że nie wiem za co się brać. Ciekawe ile tytułów wyszło na wp7 ?
JB jest potrzebny do zwiększania funkcjonalności sprzętu jak menedżer plików , hotspot, spotkania na zablokowanym ekranie itd , np zwykłe safari na IP można ulepszyć o ściąganie plików, torenty, otwieranie zakładek w tle, rozpoznawanie przeglądarki jako PC, podgląd okienek jak w ipadzie , flash, czy 5 rzędowa klawiatura.
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2010, 20:49:07 »
Sorki faktycznie napisałem jak wieśniak.
Ip mi się znudzil fakt i nie ukrywam ze fajnie byłoby kupić coś nowego.
Myślałem ze Andek 2.3 coś da ale jak widzę testy to mam wrażenie ze oni dużo nie zmieniają. Wypasiony efekt wyłączenia wyświetlacza całego systemu nie zmieni. A znając życie zaraz będzie w cydii.
Jedynie w JB co mi się podoba to info z kalenarza na lockscreenie. Nie rozumiem czemu Apple tego nie zrobił.

Te menu wp mi się nawet podoba. Jak zobaczyłem jak działa ie to nabralem ochoty gdyż 2.3 Andek dalej klatkuje.

Ip ma wiele fajnych rzeczy wiec nie mówię ze jest zły ale własnie takie głupoty jak te info o kalenarzu mnie wkurza znaczy się jego brak. To samo obudowa, która się strasznie rysuje.

Chciałem kupić Desire HD ale ten telefon to jakaś kpina jest.

Zatem myślałem ze ta omnia z wp będzie fajna.


*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 18, 2010, 20:56:20 »
Offtopic: a dlaczego ten wątek jest przyklejony?  :mysli:

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2010, 21:20:21 »
Offtopic: a dlaczego ten wątek jest przyklejony?  :mysli:

bo taka była moja wola

Połączone: Grudzień 18, 2010, 21:26:50
Cytuj
Ciekawe ile tytułów wyszło na wp7 ?

wg oficjalnych statsów to właśnie gier jest najwięcej - na chwilę obecną niecałe 1000

Cytuj
JB jest potrzebny do zwiększania funkcjonalności sprzętu jak menedżer plików , hotspot, spotkania na zablokowanym ekranie itd , np zwykłe safari na IP można ulepszyć o ściąganie plików, torenty, otwieranie zakładek w tle, rozpoznawanie przeglądarki jako PC, podgląd okienek jak w ipadzie , flash, czy 5 rzędowa klawiatura.

no właśnie - i jakoś nie słychać, że userzy podnosili raban tak jak przeciwnicy WP7. Każdy kupuje to co mu odpowiada i tyle.

Cytuj
Sorki faktycznie napisałem jak wieśniak.

 :ok:

« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 21:26:50 wysłana przez bikekowal »
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2010, 09:18:11 »
No wlasnie, jak trzeba cos zrobic z JB lub czegos Apple nie ma to fanboyowie siedza cicho.

Jak wychodzi fajny nowy system to martwia sie tym czego nie posiada a nie patrza na to co ma.

A jak jest z Androidem ? 2.3 fajny system ale WWW dalej dziala smiesznie. Mialem Galaxy S super telefon ale dla kogos kogo iphone nie nauczyl wybrednosci i prawidlowego dzialania. Obecnie uwazam ze zamiast Ip4 to SGS jest super wyjsciem. Jednak nie ma co ukrywac ze Andek 2.3 duzo nie zmienil.
Patrze recki jak dziala przegladarka i dalej jestem zly ze nie potrafia zrobic plynnie dzialajacej przegladarki, czy tego nie da sie poprawic ? czy wylacznosc na to ma tylko apple ?

Nie

Pokazal to WP7, tam tez dziala fajnie przegladarka i to mi sie pododba. Zobacze jakie sa plusy i minusy i sie pomysli nad zmiana.
HD7 nie wchodzi w gre bo to jest smiech na sali ze wydaja taki super telefon z taka pompa a nawet dobrych zdjec nie robi o kreceniu filmow nie wspomne. SGS jedzie go w tej kategorii jak chce.

Mam pytanie

Czy WP7 podlaczamy normlanie do kompa i mozemy wrzucac pliki ? textowe, exele i inne ? i mozna odczytywac na telefonie ?
Czy jest takie utrudnienie jak na Apple ?

Ip4 to nie jest telefon tylko maszynka do zarabiania kasy przez apple. Ja nie jestem ich funboyem kupilem go w dniu premiery za 1500zl wiec wzialem, jednak widze ze w tym telefonie za wszystko co jest warte zawieszenia oka, trzeba placic. Moze  5% aplikacji jest darmowych a nie 40% jak twierdza serwisy i do tego wieszkosc to maloprzydaty badziew.
Jestem takim uzytkownikiem ze potrzebuje kilku aplikacji i mi starczy a mimo to ich nie ma.

Jak kupilem SGS to w ciagu godziny sciagnalem kupe fajnych aplikacji, takich jak wifi analiser czy bt scan i to za free.
Tyle ze SGS mial dziwne freezy i domyslam sie ze nie byly spowodowane sprzetem tylko systemem.

Omnia 7 to SGS wiec moze nowy system bedzie dzialal inaczej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 09:21:57 wysłana przez lovtza »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 19, 2010, 09:44:48 »
Pokazal to WP7, tam tez dziala fajnie przegladarka i to mi sie pododba.
Thia, tylko IE z WP7 jest obcięte i nie wyświetli jak należy stron zrobionych dla iPhone'a. Nie mówiąc już o braku wsparcia dla HTML5. Poprawić to mają zamiar dopiero na jesieni 2011.

Czy WP7 podlaczamy normlanie do kompa i mozemy wrzucac pliki ? textowe, exele i inne ? i mozna odczytywac na telefonie ?
Czy jest takie utrudnienie jak na Apple ?
Jest tak, jak u Apple. Tzn możesz sprawić, żeby urządzenie z WP7 było widziane jako pendrive, ale żaden z dogranych plików nie będzie widziany przez system.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:03:52 »
Mi chodzi o to zeby byla plynna. No fajnie te forum sie wyswietla na safarii nie ma co ukrywac.

Jednak uwazam ze troche sie galopujecie z tymi ososadami. Bawicie sie w marketerow a macie pewnie na ten temat malo pojecie :)

Mysle ze nie ma co plakac ze WP7 nie ma html5 bo pewnie siedzi tam taki sztab ludzi i dobrze policzyli czy trzeba to wprowadzic czy nie.

Pamietajcie ze te telefony sa robione na rynek amerykanski i WP7 i Apple wie czego oni chca, a raczej co im wisi a co nie :)

Wydaje mi sie ze mowienie ze o nie ma tego czy tamtego nie ma sensu. Zobaczcie apple zapowiedzial kiedys tam ze na Ip5 bedzie czytnik zblizeniowy i co ? Nexus S juz go ma.

Mysle ze trzeba dac im dzialac.

Swoja droga ludzie co mowia ze im sie design menu WP7 nie podoba bo nie jest modowalne a maja ajfona to sa smieszni :) Bo wlasnie menu ajfona jest smutne do granic mozliwosci.

Uwazam ze WP7 wlasnie wprowadza cos innego a nie pepugowanie :)

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:21:46 »
Cytuj
Swoja droga ludzie co mowia ze im sie design menu WP7 nie podoba bo nie jest modowalne a maja ajfona to sa smieszni  Bo wlasnie menu ajfona jest smutne do granic mozliwosci.

właśnie problem jest taki, że wszystko co jest w niezmiennej formie od kilku lat się po prostu opatrzy. I jeśli weźmiesz osobę, która nigdy nie miała iP w ręku to międzymordzie tego urządzenia będzię się podobać. Odwrotnie może byc z osobą korzystającą z niego od kilku lat - entuzjazm może być już nie tak wielki lub sztucznie nakręcony. A mnie osobiście interfejs WP7 podoba się nie dlatego, że ładnie wygląda ale dlatego, że jest genialnie prosty. Autentycznie nie muszę się do niego przyzwyczająć szukając funkcji, logika mi po prostu odpowiada.

Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:33:27 »
I tak i nie :) zobacz ze firmy produkujace telefonu nie zmieniaja menu wlasnie dlatego ze ludzie sie do niego przyzwyczaja i teraz masz zenka X co ma SE idzie do salonu bierze nokie do reki bleee jakie to dziwne i kupuje dalej SE

Tu masz podobnie, takie samo menu we wszystkich fonach ma wlasnie iOS i co ludzie i tak to kupuja.
Mysle ze WP7 chce isc ta droga ze po porstu caly czas taki sam interface znany i lubiany.

Mi sie tez te kafelki podobaja szczegolnie animacja :P

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:37:59 »
Lovtza w sgs zdarzaja sie "freezy" i jedt to kwestia niskiej optymalizacji. Wgraj lagfixa i po sprawie...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:40:09 »
Nie mam juz SGS, bo kupilem IP4 glownie dlatego ze byla super okazja :P
Na SGS zmienilem soft na JM1 o ile pamietam dobrze i bylo lepiej niz ten co byl na telefonie z salonu ery.
Swoja droga czemu dzieje sie tak ze trzeba jakies lagfixy stosowac, to taki sigant jak Samsung nie potrafi zrobic sobie softu ?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:59:38 »
Lovtza w sgs zdarzaja sie "freezy" i jedt to kwestia niskiej optymalizacji. Wgraj lagfixa i po sprawie...

no właśnie - jedno z najwydajnieszych urządzeń na rynku i trzeba też lagfixa instalować. Widzisz, tu jest to co kiedyś pisałeś odnośnie WP7 i WM - trzeba coś dogrywać zeby był używalny. A to znaczy że lagfix w sgs jest niepotrzebny? Jak widać problem ten jest dość szeroki....

Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

tucz

Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2010, 21:38:11 »
no właśnie - i jakoś nie słychać, że userzy podnosili raban tak jak przeciwnicy WP7. Każdy kupuje to co mu odpowiada i tyle.

Amen!
A kolega slawrumia to chyba tak zafix'owany jest na ip, ze nic innego do gustu mu nie przypadnie, a tymbardziej WP7, bo to w koncu produkt znienawidzonego MS.
A swoją drogą ciekaw jestem kiedy Google staną się znienawidzoną firmą?! MS został znienawidzony za monopol, a już teraz gdzie nie spojrzeć to google, zdjęcia na ulicach, synchronizacja poczty, kalendarzy, kontaktów, to wszystko leży u nich na serwerach...

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2010, 23:41:16 »
Lovtza w sgs zdarzaja sie "freezy" i jedt to kwestia niskiej optymalizacji. Wgraj lagfixa i po sprawie...

no nie wiem, na sofcie mj1 bylo all ok

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:49:18 »
no właśnie - i jakoś nie słychać, że userzy podnosili raban tak jak przeciwnicy WP7. Każdy kupuje to co mu odpowiada i tyle.

Amen!
A kolega slawrumia to chyba tak zafix'owany jest na ip, ze nic innego do gustu mu nie przypadnie, a tymbardziej WP7, bo to w koncu produkt znienawidzonego MS.
A swoją drogą ciekaw jestem kiedy Google staną się znienawidzoną firmą?! MS został znienawidzony za monopol, a już teraz gdzie nie spojrzeć to google, zdjęcia na ulicach, synchronizacja poczty, kalendarzy, kontaktów, to wszystko leży u nich na serwerach...
Bardziej od tych kwadracików podoba mi się i jest praktyczniejszy sbp mobile shell
rozumiem ze się  komuś  mógł opatrzyć i woli każdą nowość , ja jednak wolałbym mieć mobile shell i nie widzę powodów żeby takiej możliwości użytkowników pozbawiać   jedynym słusznym interfejsem
Na IP jest możliwość wgrywania różnych tematów na zablokowany ekran jak i pulpit
co do znienawidzonych firm typu m$, google, apple nie jestem jakimś fobem ani nie mam mani prześladowczej
dlatego na pc mam xp, używam gmail i wyszukiwarki google, a na telefonie ios i uważam że są to najlepsze rozwiązania w swojej kategorii do tego ios świetnie się integruje z gmail i xp






Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:53:52 »
najbardziej podoba mi się napis Kmaera na drugim screenie :P
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2010, 08:14:23 »
zwykła literówka
przeglądam te filmiki i nie widzę tych spotkań na zablokowanym ekranie ani pulpicie możesz wrzucić po screenie ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Recenzja LG Swift 7
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:33:46 »
wrzuce zdjęcie bo jak narazie screeny mozna robic tylko z emu, a nie mam notebooka mojego pod reka
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...