Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)

  • 292 Odpowiedzi
  • 47213 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mswalcza

  • **
  • 112
  • Sprzęt: MDA I+VARIO II=>(MDA II+VARIO IV+HD2)+ONE X
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 02, 2010, 21:11:43 »
...a co by było moi drodzy, gdybyśmy tak sypnęli wszyscy tymi HD-kami w ramach gwarancji do serwisu??
Po trzech nieudanych próbach usunięcia usterki zażądali byśmy zwrotu kasy?
Myślisz, że 3 razy będą Ci przestawiać ustawienia, a Ty im 3 razy odeślesz i dostaniesz zwrot kasy?
 :mrgreen:
1 listopada czy 1 kwietnia, bo już zgłupiałem...
Sorry, ale jeśli Ty uważasz, że wszystko jest ok, to masz takie prawo.
Ja Twierdzę, że mam pełne prawo korzystać z takich ustawień jak mi pasują, a system nie może zmieniać sobie godziny nieprawidłowo i tyle w tym temacie.
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, zawsze można wyłączyć pokazywanie się zegara i udawać, że jest OK...
Za błąd w systemie odpowiada producent, gdyż to on ma zapewnić prawidłowe funkcjonowanie sprzętu. Jeśli Tobie nie przeszkadza brak możliwości automatycznych  ustawień i pobierania aktualizacji, to Twoja sprawa. Mnie to nie odpowiada i tyle.
Poza tym sprawę też komplikuje serwisowi szczegółowy opis usterki, który musi zostać rozwiązany. Swoją drogą chyba by wymiękli, gdyby im się na łeb zwaliła większość modeli posiadających usterkę.
Pozdrawiam, Darek.
Only HTC- forever!

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 02, 2010, 21:15:55 »
Hmmm a ja wam powiem że jak wczoraj na wieczór przestawiłem ręcznie tą godzinę to już się nie zmieniła. Rano budzik zadzwonił tak jak trzeba i czas cały czas był prawidłowy. Aby sprawdzić czy nic się nie wali dodatkowo wieczorem podłączyłem do kompa fona i zsynchronizowałem z nim. I tym razem nic się nie zmieniło a teraz własnie patrzę na telefon i o dziwo godzina nadal jest prawidłowa. To już w zasadzie cała doba od momentu jak zmieniłem ją.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 02, 2010, 21:27:15 »
ja na początku miałem tak, że zegar przestawiłem ręcznie, i niby ok, g-alaram działał o prawidłowych godzinach, zaś smsy przysyłane do mnie były jakby godzinę później (tzn godzina przyjścia smsa była do przodu) i gdy odpisywałem,, to wyglądało to tak jakbym pisał wczesniej do tej osoby a nie odpisywał. Wobec tego zacząłem się bawić, no i zmieniłem czas settings - clock&alarms i wydawało sie, że wszystko ok, smsy wróciły do normy, zegar pozkazywał prawidłową godzinę, jednak budził obudził mnie godzinę wcześniej....już teraz sam nie wiem, czego się rano spodziewać.
Rom elegancia
tych ustawień do autosynchronizacji nie mogę odnaleźć

*

Offline mswalcza

  • **
  • 112
  • Sprzęt: MDA I+VARIO II=>(MDA II+VARIO IV+HD2)+ONE X
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 02, 2010, 21:33:15 »
Może dało by się ustalić, co wpływa na niewłaściwą pracę urządzeń poprzez  zawężenie nieco grona tych działających poprawnie.
Gdyby się dało zrobić jakąś ankietę np. błąd= ROM- radio- operator- pochodzenie (np. Era, Plus itd)
Może warto spróbować...
Only HTC- forever!

*

Offline ttwardela

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One(M7)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2010, 21:44:05 »
Próbowałem też z ustawieniami klucza rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Clock / HomeDST (u niektórych może być AutoDST lub oba jednocześnie). No i po zmianie wartości klucza z 0 na 1 i zaznaczeniu synchronizacji zegara z siecią GSM czas był poprawny i już myślałem, że wszystko jest OK ... tyle że po Soft Resecie lub wyłączeniu i włączeniu jak kto woli wartość klucza rejestru wraca do wartości 0 i dalej jest problem.
Asus P535 > Asus P750 > HTC HD2> HTC One(M7)

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 02, 2010, 22:10:56 »
Wiem, ze to półśrodek, ale dla tych, którzy mają ten problem polecam zainstalować Synchro Time obecna wersja 0.95. Ten mały programik po pierwszorazowym uruchomieniu i synchronizacji czasu za jego pośrednictwem, póki co u mnie nie powoduje ww. problemów. Po licznych SR godzina jest zawsze ok.
http://www.pocketgear.com/en/usd/plattform:windowsmobile/3705061,product-details.html
Mysle, że to załatwi sprawę do czasu gdy HTC przyzna sie do babola i da kolejnego fix-a. BTW flagowe urządzenie, a takie lagi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 22:13:03 wysłana przez Budniu »

*

Offline mswalcza

  • **
  • 112
  • Sprzęt: MDA I+VARIO II=>(MDA II+VARIO IV+HD2)+ONE X
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 02, 2010, 22:25:55 »
(...) polecam zainstalować Synchro Time obecna wersja 0.95. (...)
http://www.pocketgear.com/en/usd/plattform:windowsmobile/3705061,product-details.html
(...).
Przepraszam, ale jakie urządzenie należy wybrać, bo Leo chyba nie ma... czy się mylę?
Only HTC- forever!

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 02, 2010, 22:38:45 »
Pobierz ze strony producenta nie bedziesz miał problemu działa pod wszystkim:
http://gsoft.fromru.com/
A tu link bezpośredni:
http://gsoft.fromru.com/download/SynchroTimeSetup.exe

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 02, 2010, 22:46:16 »
Jak dzisiaj po południu zrobiłem kilka restartów i miałem do przodu już 7-8 godz,dałem sobie spokój.Odchaczenie znanej synchronizacji uspokoiło szaleństwo Leona.
Teraz po ulubionej kombinacji klawiszy  +Vol/-Vol  plus Power   i kilku  następnie restartach  o dziwo jest w porządku.Wracając SPB Backupem do tyłu o parę dni (do 24.10.2010) czyli do dnia kiedy nie miałem jeszcze CHT 1.8.5 ,jak gdyby znalazł się winowajca całego zamieszania,wczoraj odinstalowanie CHT nic nie pomagało,jakieś śmieci zostawały w rejestrach.Chociaż były chyba sygnały na naszym forum,że bez CHT też były anomalie.
 Teraz 5 restart i .... jest OK

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 02, 2010, 22:50:07 »
Ja tam mam CHT 1.8.5 i mi się ani nie tofa, ani nie nadgania.

*

Offline mswalcza

  • **
  • 112
  • Sprzęt: MDA I+VARIO II=>(MDA II+VARIO IV+HD2)+ONE X
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 02, 2010, 22:55:55 »
Pobierz ze strony producenta nie bedziesz miał problemu działa pod wszystkim:
http://gsoft.fromru.com/
A tu link bezpośredni:
http://gsoft.fromru.com/download/SynchroTimeSetup.exe
Bardzo Ci dziękuję - pobrałem  :ok:
Oby w ten sposób nie wyglądała łatka HTC  :grin:
Only HTC- forever!

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 02, 2010, 23:01:16 »
CHT 2.0 beta też miałem w ostatnich dniach października, może to ona a nie 1.8.5.Summa sumarum  teraz  i ja należę do tych szczęśliwców których jutro mam nadzieję budzik obudzi  o właściwej porze.

*

Offline mswalcza

  • **
  • 112
  • Sprzęt: MDA I+VARIO II=>(MDA II+VARIO IV+HD2)+ONE X
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 02, 2010, 23:03:35 »
Jak dzisiaj po południu zrobiłem kilka restartów i miałem do przodu już 7-8 godz,dałem sobie spokój.Odchaczenie znanej synchronizacji uspokoiło szaleństwo Leona.
Teraz po ulubionej kombinacji klawiszy  +Vol/-Vol  plus Power   i kilku  następnie restartach  o dziwo jest w porządku.Wracając SPB Backupem do tyłu o parę dni (do 24.10.2010) czyli do dnia kiedy nie miałem jeszcze CHT 1.8.5 ,jak gdyby znalazł się winowajca całego zamieszania,wczoraj odinstalowanie CHT nic nie pomagało,jakieś śmieci zostawały w rejestrach.Chociaż były chyba sygnały na naszym forum,że bez CHT też były anomalie.
 Teraz 5 restart i .... jest OK
Obawiam się, że to fałszywy trop... :worried:
Ja przecież wgrałem od nowa ROM i problem był nadal, a śladu po CHT 1.8.5 już być nie mogło.
Nie ukrywam, też podejrzewałem CHT, bo zbiegło się to zjawisko z HR i zabawą CHT 2.0.0 beta.
Myślę, że to jednak problem z innego powodu.
Only HTC- forever!

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 02, 2010, 23:15:58 »
No to mnie pocieszyłeś,ale jak na razie ....nie zapeszać,godzina ta sama co podają w radio :D

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 03, 2010, 06:15:55 »
no i znowu sie zegar sam w nocy przestawil do prxodu o godzine....:/g alarm w ogole nie zadzwonil... jak odchaczyc ta synchronizacje czasu z gsm? nie moge tego na elegancii znalesć

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 03, 2010, 07:24:34 »
To jest w ustawieniach telefonu: Menu start>Ustawienia>Osobisty>Telefon>zakładka "Usługi GSM/UMTS" i tutaj jedna z opcji to "Synchronizacja czasowa". BTW, a próbowałeś z tym SynchroTime ?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 03, 2010, 08:11:14 »
U mnie po wyłączeniu synchronizacji wszystko działa od wczoraj jak trzeba, po SR jest ok, alarmy tez jak należy.

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 03, 2010, 08:36:54 »
dziwne...
odznaczam synchronizację a po SR jest włączona...czyli metoda "odptaszkowania" w moim przypadku nie działa"
zainstalowalem synchro z serwerem - zaznaczyłem automatyczne pobieranie czasu, przesunął mi godzinę na prawidłową, al po SR znowu mam 9:34 (a jest8:34)..

WTF!!!??? :evil: :mysli:

Do tej pory działałem na ROMIE BSD 2.04 z RADIEM 2.15.50.40. Każdorazowo, po odznaczeniu synchronizacji i zrobieniu SR ROM wracał do, niejako, standardowych ustawień, synchronizacja była a godzina szła w...... :wink:
Na próbę zainstalowałem ROM BlueDragon 1.05 RC3 V4 PLK BLACK i wróciłem do RADIA 2.10.50.28_2. O dziwo, po odznaczeniu synchronizacji i SR Leon trzyma godzinę. Dodam, że w smoka wkompilowany jest CHT 1.8.5.1 a zatem rozważania o wpływie CHT na złą godzinę są bezpodstawne.
Reasumując: wprawdzie dragon nie jest moim "faworytnym" ROMEM ma "to coś";) Nie wraca do jedynie słusznych ustawień.. Wiem, że pozbawienie Leona synchro jest plastrem na syfa! To w żadnym przypadku nie jest rozwiązanie!!! Bo jak wspominałem, możemy sobie wyłączyć datę. A gadanie o kastracji urzadzenia za blisko 2 k zł "bo inaczej się nie da" jest bełkotem zarówno HTC (czytałem na XDA różne wersje odpowiedzi, bo naród światowy tez "szaleje" i gorączkowo szuka odpowiedzi) jak i naszych rodzimych serwisantów.
Cóż, wiem już że na razie "muszę" zostać przy smoku, nie żeby był zły..cos ma takiego, co mi nie pasi;) Ale drogi elMinster, zrób coś chłopie, bo uwielbiam Twoje wypieki, ale na Boga, czemu OS ma być mądrzejszy od uzytkownika;)?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 09:32:37 wysłana przez pepe64 »
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 03, 2010, 09:43:24 »
hmmm a może rzeczywiście coś z CHT 2.0 beta jest nie tak. Ja również bawiłem się nim jeszcze na początku października ale później go wyrzuciłem i wróciłem do starego CHT 1.85 Może jakieś pliki pozostały no i przez to się tak wali. W każdym bądź razie od ostatniego ręcznego przestawienia zegara dwa dni temu już chodzi normalnie i wskazuje prawidłową godzinę. Nawet obudziło mnie wczoraj jak i dzisiaj o prawidłowych godzinach. Restartu nie robiłem więc nie wiem czy po nim nie wróci zła godzina ale narazie nie potrzebuję go robić :)

Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 03, 2010, 09:49:09 »
hmmm a może rzeczywiście coś z CHT 2.0 beta jest nie tak. Ja również bawiłem się nim jeszcze na początku października ale później go wyrzuciłem i wróciłem do starego CHT 1.85 Może jakieś pliki pozostały no i przez to się tak wali. W każdym bądź razie od ostatniego ręcznego przestawienia zegara dwa dni temu już chodzi normalnie i wskazuje prawidłową godzinę. Nawet obudziło mnie wczoraj jak i dzisiaj o prawidłowych godzinach. Restartu nie robiłem więc nie wiem czy po nim nie wróci zła godzina ale narazie nie potrzebuję go robić :)

ja mam tylko CHTE 1.8.5.1 i nie instalowalem 2.0.0 i tez mi sie wysypal zegar, wiec to pewnie nie bedzie to.

Zegar HD2 przeskakuje o godzinę do przodu po zmnianie czasu na zimowy
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 03, 2010, 09:54:00 »
Witam.

Wiem o fixie naprawiającym przeskakiwanie zegara o godzinę i dwie minuty.

Ja i kilku moich znajomych mamy następujący problem - po zmianie czasu na zimowy w nocy z Soboty na Niedzielę 31.10.2010 zegar HD2 w przypadkowych momentach przeskakuje o JEDNĄ godzinę do przodu. Nie potrafię znaleźć rozwiązania. Czy ktoś z doświadczonych użytkowników wie jak temu zaradzić?

Przepraszam bardzo. Właśnie znalazłem rozwiązanie... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=824307&page=3

Proszę o zamknięcie wątku.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 10:01:51 wysłana przez sewas1979 »

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 03, 2010, 09:54:22 »
W każdym bądź razie od ostatniego ręcznego przestawienia zegara dwa dni temu już chodzi normalnie i wskazuje prawidłową godzinę. Nawet obudziło mnie wczoraj jak i dzisiaj o prawidłowych godzinach. Restartu nie robiłem więc nie wiem czy po nim nie wróci zła godzina ale narazie nie potrzebuję go robić :)
..to zrób restart.......tak z "ciekawości"... :]
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 03, 2010, 10:00:04 »
wlasnie dostalem informacje od HTC, ze wkrotce na ich stronie pojawia sie poprawki, ktore powinny rozwiazac problem

*

Offline bryko

  • 29
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 03, 2010, 10:10:46 »
u mnie z kolei zegar przestawił się prawidłowo, z komunikatem. Dobra godzina była tylko do momentu włączenia AutoMapy, wtedy przestawiło znowu na letni. W opcjach GPS miałem zaznaczoną synchronizację czasu z GPS, odznaczyłem i jest OK ale i tak czekam na poprawkę

EDIT: czas z GPS ustawia się dobrze, z GSM/UMTS źle.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 11:49:38 wysłana przez bryko »
Palmax>P550>X800>HD2>Galaxy S3

Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 03, 2010, 10:54:58 »
U mnie plus bez modyfikacji i jest. OK a kolega (razem kupowane telefony - przyszły jedną paczką) ma problem. Tylko zauważyłem, że ja gdy wejdę w Start->ustawienia->Data i czas to Miasto mam: GMT+1 Praga, Budapeszt i mam to wyszarzone (nie mogę zmienić). A u niego jest Warszawa i może wejść i to zmienić.

*

Offline miszelk

  • **
  • 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, Samsung GSII
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 03, 2010, 18:46:26 »
No to podpinam się też do dyskusji.
Mam HD2 z Plus
Rom1.66.479.2

I też jest ten sam problem, sam przestawia się do przodu po zmianie czasu.

Dodatkowo po otwarciu ustawień zegara, godziny niektórych miast mam podświetlone na kolor nazwijmy to szary, a niektóre są jasne /bez podświetlenia/

Myślę, że chyba będziemy musieli poczekać na interwencję HTC, tylko pytanie jak długo, bo zaczyna to być lekko irytujące

*

Offline billyj80

  • Expert HTC Topaz
  • *****
  • 1939
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2 Topaz
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 03, 2010, 20:25:44 »
probowal ktos ugotowac rom bez pakietu TimeZoneAutoFix, mozliwe ze on to powoduje, bo chyba tylko to ze strony htc ma wplyw na strefe czasowa i date
TD1ROM TD2ROM  Nie masz zgody na paypal!

*

Offline cosby

  • *
  • 54
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 03, 2010, 21:13:46 »
Witam w klubie. Ja nie grzebałem w HTC od 3 miesięcy. Mam CHT 1.8 ale jego nie podejrzewam. Też zauważyłem po zmianie czasu że zegar sam się przestawia o godzinę mimo iż ręcznie go kierunkowałem. Zmieniłem nawet strefę na Londyn by było ok. ale przed chwilą znów wskoczyła Praga a co więcej mimo iż jest 21 pokazał mi 0:00 !!! Właśnie wyłączyłem synchronizację więc zobaczymy jutro jak będzie ale mnie ten temat rozwalił na łopatki...


*

Offline fresz33

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • live is live HTC HD2 skink Clean Desire v1.2 NAND
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 03, 2010, 21:51:22 »
wystarczy wyłączyć synchronizację z internetem podłączyć pod kompa przez active sync w celu synchronizacji, zrobić po tym reset telefonu i od tego czasu będzie ok. U mnie tak jest :wink: naprawił się też budzik G-alarm.

*

Offline whitedog1

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD, HTC HD2,SAMSUNG GALAXY TAB P1000
Odp: Zmiana ustawień zegara (przyspieszanie o godzinę)
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 03, 2010, 22:25:18 »
Witam, mojego htc hd2 kupiłem na początku roku w sklepie nie u operatora. Nic nie kombinowałem z programami, czyli nadal jadę na oryginale. Raz na kwartał robię hr reset, już się przyzwyczaiłem. Rano budzik działa jeszcze prawidłowo ale dalej przestawia się samoistnie. Około 10 rano mam już 23. Odhaczanie w zakładkach też nic nie pomaga. Nie szukajcie przyczyny w gotowanych romach i innych programach. Ja nic takiego nie mam a problem jest ten sam.