HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!

  • 182 Odpowiedzi
  • 45937 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 12, 2009, 22:28:21 »
4h intensywnego uzywania i po bateri
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 12, 2009, 22:42:36 »
4h intensywnego uzywania i po bateri

nie strasz. Jeśli to prawda to od razu do ceny zakupu Leo trzeba doliczyć cenę powiekszonej baterii :(

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 12, 2009, 22:47:55 »
ja nie mowie ze to jakis wyjątek i  4h uzywania grania czy ogladania to i tak sporo
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

lipalipski

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 12, 2009, 23:40:32 »
A dla mnie oglądanie filmów i granie w gierki to nie funkcje PDA. Intensywne wykorzystanie to rozmowy via BT, online na 3G, maile i www. Poza tym parę programów, powiedzmy, służbowych. Czasem muzyka. GPS zawsze z zasilaniem, więc nie boli. Jak przy moim wykorzystaniu wytrzyma od wyjścia z domu o 8 do powrotu po 24, to pewnie się skuszę.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 13, 2009, 07:31:36 »
A dla mnie oglądanie filmów i granie w gierki to nie funkcje PDA. Intensywne wykorzystanie to rozmowy via BT, online na 3G, maile i www. Poza tym parę programów, powiedzmy, służbowych. Czasem muzyka. GPS zawsze z zasilaniem, więc nie boli. Jak przy moim wykorzystaniu wytrzyma od wyjścia z domu o 8 do powrotu po 24, to pewnie się skuszę.


Właśnie to miałem na myśli. Do grania to ja mam PSP :D

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 13, 2009, 08:19:56 »
ja też zostałem "snobem" no i fajnie
HTC Touch HD

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 13, 2009, 08:24:24 »
jak dla mnie wprowadzacie ludzi w błąd przyrównując uzywanie telefonu 60min max dziennie do kilkanastu godzin w miarę intensywnego działania
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline plnf

  • **
  • 176
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC HD2, SDHC 8GB, AM 6.5, navigon 7 na Symbian
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 13, 2009, 08:38:02 »
Witajcie,

Tak aby nie zostać w tyle ja także zamówiłem i to w piątek i tak samo dostałem opowiedzi 28 dni oczekiwań.

Nie mogłem się oprzeć i kupiłem już micro sdhc 8 gb class 6.

Czy szanowni koledzy wiedzą gdzie można nabyć w Polsce upgrade do samochodu CU S400 ? : " http://wmpoweruser.com/?p=8708 "

Pozdrawiam
HTC HD2 (ROM blackSideDown 1.09.23569 PLK), SDHC 8 GB,  AM 6.5, NAVIGON 7.0 na Symbian v60

*

lipalipski

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 13, 2009, 08:58:44 »
jak dla mnie wprowadzacie ludzi w błąd przyrównując uzywanie telefonu 60min max dziennie do kilkanastu godzin w miarę intensywnego działania
No, szczególnie, jeśli w tych 60 minutach jest 3-4 godziny rozmów i sporo czasu na WWW. Że o przeczytaniu setki maili i odpisaniu na (no, niewielką) część z nich nie wspomnę. Plus tabelki Excela cały czas otwarte.

Nie wiem, czy granie w gierki i oglądanie filmów to jest intensywne wykorzystanie. To jest wykorzystanie do zabawy i wiadomo, że bateria nie wydoli więcej niż kilka godzin. Ja wykorzystuje PDA do pracy i ma na siebie zarobić, a nie leżeć przy gniazdku elektrycznym.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 13, 2009, 09:10:27 »
jak dla mnie wprowadzacie ludzi w błąd przyrównując uzywanie telefonu 60min max dziennie do kilkanastu godzin w miarę intensywnego działania


Ja głównie w necie siedzę. Czasami 2 - 3 godziny bez przerwy przeglądam www po EDGE/3G. Dodatkowo czasami do innej rozrywki i przede wszystkim do spraw biznesowych. Co prawda na gry i filmy nie mam czasu, ale wydaje mi się, że wykorzystuję swój sprzęt dość intensywnie.

*

Offline tolek1

  • **
  • 207
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC X310e, GT-i9100
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 13, 2009, 09:29:13 »
Cytuj
Czy szanowni koledzy wiedzą gdzie można nabyć w Polsce upgrade do samochodu CU S400 ? : " http://wmpoweruser.com/?p=8708 "

tutaj masz, dostępność dopiero w grudniu  :S, ceny w euro http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=188277

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 13, 2009, 09:54:42 »
No też zamówiłem.Ale zapewne będzie w przyszłym miesiącu...
No i ciągle nie rozwiązany jest problem tego Hosta USB. To jakaś ścisła tajemnica :) Myślałem jeszcze o Acerze F1, ale nie ma ekranu pojemnościowego...no i TuchFlo 3d. A pozatym HTC zapewnia darmowe wpsarcie dla systemu (updaty)..Pozatym w porównaniu specyfikacjy wogóle HD2 wypada lepiej niż Acer. Więc cena HTC (wyższa) jest uzasadniona.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 13, 2009, 10:01:22 »
No też zamówiłem.Ale zapewne będzie w przyszłym miesiącu...
No i ciągle nie rozwiązany jest problem tego Hosta USB. To jakaś ścisła tajemnica :) Myślałem jeszcze o Acerze F1, ale nie ma ekranu pojemnościowego...no i TuchFlo 3d. A pozatym HTC zapewnia darmowe wpsarcie dla systemu (updaty)..Pozatym w porównaniu specyfikacjy wogóle HD2 wypada lepiej niż Acer. Więc cena HTC (wyższa) jest uzasadniona.



No właśnie mnie też martwi sprawa tego hosta. Dopóki ta sprawa nie zostanie wyjaśniona wstrzymuje się z zakupem. Poczekam sobie spokojnie na pierwsze recenzje. Poza tym pierwsze egzemplarze zazwyczaj mają pewne wady, które są później eliminowane. Przykład: łuszcząca się obudowa w Blackstone.

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 13, 2009, 10:44:28 »
No bo skoro miałby rzeczywiście host USB to musiałby mieć w komplecie przejściówke microUSB <=> USB. Bo nie ma zbyt wiele urządzeń z wtyczką męską microUSB.Z tego co wyczytałem to w pudełku ma tylko " USB Sync Cable (Micro-USB to Standard USB)" Czyli nic z tego. To końcówka z wtyczką USB na końcu a nie wejściem. Więc..słabo chyba...albo poprostu słabe info.Źródło: http://www.slashgear.com/htc-touch-hd2-full-spec-list-revealed-0558921/
Napisane: Październik 13, 2009, 10:22:14
..i jeszcze jes do kupienia np. Nokia N900, która ..no umówmy się, sprzętowo (specyfikacją) miażdży HD2...ale co z tego skoro Automapa na niej nie pójdzie. A to obecnie jedyna porządna nawigacja i złośliwie tylko na WM. A akurat telefon z dobrą nawigacjato super rozwiazanie bo..co..jak se idę na rower czy na piechotkę w góry to co..mam wymontowywać GPSa z samochodu ??..eh...Gdyby ta Nokia miała WM..

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 13, 2009, 13:29:04 »
A dla mnie oglądanie filmów i granie w gierki to nie funkcje PDA. Intensywne wykorzystanie to rozmowy via BT, online na 3G, maile i www. Poza tym parę programów, powiedzmy, służbowych. Czasem muzyka. GPS zawsze z zasilaniem, więc nie boli. Jak przy moim wykorzystaniu wytrzyma od wyjścia z domu o 8 do powrotu po 24, to pewnie się skuszę.


Właśnie to miałem na myśli. Do grania to ja mam PSP :D

5h uzywania w jakikolwiek sposób z włączonym ekranem i jest po bateri, przy obciążonym procku jak wifi www sciaganie, youtube,gadugadu do tego muzyka w tle 3h i tez po bateri

mi diamond wytrzymywal normalnie do 18tej a innym dwa - trzy dni "intensywnego uzywania"  jak wrzucilem do szuflady to faktycznie wytrzymywał nawet 6dni ale intensywnego lezenia  :P

ja mam iphone3g do grania i www po wifi, do ogladania omniehd i www po gsm, i780 organizer smsy rozmowy
wszystkie trzy urzadzenia są jako jedne z lepiej trzymajacych baterię a uzywając trzech razem bateria mi styka na nich max 2 dni
i nie nazwałbym swojego uzywania jako wielce intensywnego,

 


Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 13, 2009, 14:00:39 »
A dla mnie oglądanie filmów i granie w gierki to nie funkcje PDA. Intensywne wykorzystanie to rozmowy via BT, online na 3G, maile i www. Poza tym parę programów, powiedzmy, służbowych. Czasem muzyka. GPS zawsze z zasilaniem, więc nie boli. Jak przy moim wykorzystaniu wytrzyma od wyjścia z domu o 8 do powrotu po 24, to pewnie się skuszę.


Właśnie to miałem na myśli. Do grania to ja mam PSP :D

5h uzywania w jakikolwiek sposób z włączonym ekranem i jest po bateri, przy obciążonym procku jak wifi www sciaganie, youtube,gadugadu do tego muzyka w tle 3h i tez po bateri

mi diamond wytrzymywal normalnie do 18tej a innym dwa - trzy dni "intensywnego uzywania"  jak wrzucilem do szuflady to faktycznie wytrzymywał nawet 6dni ale intensywnego lezenia  :P

ja mam iphone3g do grania i www po wifi, do ogladania omniehd i www po gsm, i780 organizer smsy rozmowy
wszystkie trzy urzadzenia są jako jedne z lepiej trzymajacych baterię a uzywając trzech razem bateria mi styka na nich max 2 dni
i nie nazwałbym swojego uzywania jako wielce intensywnego,

 


Napisałem już wyżej jak wygląda moje wykorzystywanie sprzętu. Proponuję skończyć ten temat bo każdy ma swoje racje, a dyskusja do niczego konkretnego nie prowadzi :)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 13, 2009, 15:05:49 »
przydałoby sie podłączyć amperomierz i zmierzyć pobór prądu przy wifi, przy gsm , viedo, audio, excel
znające te wartosci i wielkosc bateri 1230 mAh kazdy by wiedział ile mu sprzet pociągnie
http://www.htc.com/europe/product/hd2/specification.html

Video playback Up to 8 hours
Audio playback: Up to 12 hours

zadziwiające 8h z włączonym ekranem a tylko 12h same audio  :O
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 13, 2009, 15:17:20 »
przydałoby sie podłączyć amperomierz i zmierzyć pobór prądu przy wifi, przy gsm , viedo, audio, excel
znające te wartosci i wielkosc bateri 1230 mAh kazdy by wiedział ile mu sprzet pociągnie


Takie podejście do sprawy to ja rozumiem :D


http://www.htc.com/europe/product/hd2/specification.html

Video playback Up to 8 hours
Audio playback: Up to 12 hours

zadziwiające 8h z włączonym ekranem a tylko 12h same audio  :O


Parametrom podawanym przez producenta to nie dawałbym wiary za bardzo. Dopóki nie wyjdzie jakiś rzetelny test nie mamy za bardzo co się rozwodzić w tym temacie. Już niedługo wszystko się wyjaśni. Mam nadzieje, że będziemy mieli się z czego cieszyć :D 

*

Offline Kaudii

  • *****
  • 1473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo, SGS, SGS II
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 15, 2009, 00:28:29 »
No to ja też zamówiłem, czekam tera zna odpowiedz co i jak, witajcie snoby  :grin:

*

lipalipski

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 15, 2009, 00:40:29 »
przydałoby sie podłączyć amperomierz i zmierzyć pobór prądu przy wifi, przy gsm , viedo, audio, excel
znające te wartosci i wielkosc bateri 1230 mAh kazdy by wiedział ile mu sprzet pociągnie
Albo chociaż test, jak na PDAclub kiedyś, kiedy Jakub mierzył czas pracy na baterii w określonych warunkach. Dodać do tego Video, WiFi itd. i zawsze jakąś średnią da radę człowiek wyciągnąć. Albo chociaż da się zbudować ranking PDA pod względem pracy na baterii.

W temacie.

Witam snobów, i ja zamówiłem. A jak dotrze, to pomyślę, czy wygodniej mi z TP2, czy z HD2. Bo odpowiednik HD2 z klawiaturą, nawet o 10mm grubszy, to byłby ideał.

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 15, 2009, 01:02:36 »
Witam i ja dołączam do grona snobów.... i powiem wam dobrze mi z tym :D

Z ta bateria to dziwna sprawa...Jakis czas temu ktos z xda dostal HD2 do testow i pisal ze bateria jak na taki sprzet jest bardzo dobra trzyma ok 1,5 dnia przy dosc intensywnym uzytkowaniu, a teraz cos chodza sluchy ze jeden dzien ledwo... juz sam nie wiem co o tym myslec. Jak wytrzyma 1,5 dnia to bedzie cool :D  A zastanawia mnie dlaczego wszystkie te osoby ktore dostaly HD2 do testow i napisali juz recke nie pisza o hoscie usb i bateri...

*

Offline niuseek

  • 15
  • Sprzęt: Asus P750 + 8 GB MicroSDHC Ultra Mobile, Nokia N95 + 4 GB MicroSDHC
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 15, 2009, 03:19:42 »
Znając życie to jednego nie ma a drugiego warto nie wspominać  :P

*

Offline AdIoS

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio DigiWalker A702
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 15, 2009, 04:10:41 »
Ze specyfikacji na stronie HTC można wnioskować, że nie ma hosta USB :( a szkoda ...
Jest cudny już z wyglądu ciekawe jak jest z obsługą bo trochę nie ufam pojemnościowemu ;) niby zaleta a może okazać się wadą w niektórych sytuacjach bo jak by nie patrzeć linki na stronach bywają małe :D. Ma ktoś jakieś info na temat operatorów w Polsce którzy będą go posiadać w swojej ofercie ?
Chętnie bym dołączył do grona snobów ale niestety pewne $$ ograniczenia na to nie pozwalają :/.

Pozdrawiam
,,Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny."      -      Albert Einstein

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 15, 2009, 07:43:21 »
Ze specyfikacji na stronie HTC można wnioskować, że nie ma hosta USB :( a szkoda ...
Jest cudny już z wyglądu ciekawe jak jest z obsługą bo trochę nie ufam pojemnościowemu ;) niby zaleta a może okazać się wadą w niektórych sytuacjach bo jak by nie patrzeć linki na stronach bywają małe :D. Ma ktoś jakieś info na temat operatorów w Polsce którzy będą go posiadać w swojej ofercie ?
Chętnie bym dołączył do grona snobów ale niestety pewne $$ ograniczenia na to nie pozwalają :/.

Pozdrawiam


Ma za to multitouch. Pewnie będzie można w prosty sposób powiększać strony i wtedy z kliknięciem w mały link nie będzie problemu. Mniej więcej tak to działa w IP. Bardziej mnie zastanawia jak będzie wyglądać praca powiedzmy z exelem  gdzie potrzebna jest w sumie duża precyzja i rysik bardzo ułatwiłby sprawę.   

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 15, 2009, 09:25:05 »
tak samo jak w operze i w excelu dziala powiekszanie dwoma palcami
powiekszasz klikasz , albo powiekszasz wpisujesz dziala latwo i przyjemnie przynajmniej w iphonie
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 15, 2009, 10:07:04 »
Zapomnijcie o hoście USB. Jak chcecie Snapdragona z hostem, to sobie kupcie TG01. W HTC prędko go nie zobaczymy.

Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 15, 2009, 11:32:02 »
Ze specyfikacji na stronie HTC można wnioskować, że nie ma hosta USB :( a szkoda ...
Jest cudny już z wyglądu ciekawe jak jest z obsługą bo trochę nie ufam pojemnościowemu ;) niby zaleta a może okazać się wadą w niektórych sytuacjach bo jak by nie patrzeć linki na stronach bywają małe :D. Ma ktoś jakieś info na temat operatorów w Polsce którzy będą go posiadać w swojej ofercie ?
Chętnie bym dołączył do grona snobów ale niestety pewne $$ ograniczenia na to nie pozwalają :/.

Pozdrawiam
A to ciekawe.Przecież na stronie HTC nei ma jeszcze słowa o HTC Touch HD 2. Jak widzę właśnie stronę HTC aktualizują więc pewnie teraz się pojawi to jako nowość. Może będzie coś napisane o host USB

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 15, 2009, 12:18:32 »
Na polskiej go jeszcze nie ma, ale jest tu:
http://www.htc.com/www/
Nie ma niestety hosta.
Tez wstapilem do klubu snobow, ale zobaczymy jak to w koncu wyjdzie :)

*

Offline Obiwan666

  • ***
  • 350
  • Sprzęt: Corby II :), SGS2
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 15, 2009, 13:12:05 »
Witam,
Wlasnie sie zastanawiam czy zmienic barwy klubowe :) i przesiasc sie na to cudo z Omnii i900, licze na wasz pomoc w przekonaniu mnie ;). Czy ktos z was orientuje sie jak wyglada sprawa dialera w htc?, generalnie chodzi mi o to czy jest funkcjonalny tak jak np. Innesoft Phone którego używam w omnii.


*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: HTC HD2 - umarł Król, niech żyje Król !!
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 15, 2009, 13:23:12 »
Fajnie by bylo z tym hostem ale to nie jest dla mnie az taki priorytet. Ciekawi mnie taka rzecz, HD2 ma multitouch, ale WM 6.5 nie wspiera oficjalnie tej technologi, czy da sie zrobic aplikacje badz gre aby wykorzystywala ta technologie? Juz sobie wyobrazam ten emulator psx (fpsFec czy jakos tak?) i granie tak samo jak to jest w iP :D