PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Leo => Wątek zaczęty przez: maniek154 w Październik 03, 2010, 15:14:26
-
Witam mam problem a mianowicie kupilem sobie telefon htc hd 2 leo w Ameryce z sieci T-Mobile i nie moge ściągnąć simloka w komisie pan powiedział ze czeba czekac az wejdzie do Polski oprogramowanie do sciągniecia tej wersji simloka i mam pytanie czy karta turbosim bedzie działała w moim telefonie i jak sciagnąć polskie meni ROM 2.13.531.1 radio 2.10.50.26
-
"polskie meni" nie ściągniesz. Trzeba wgrać cały ROM po polsku. A że masz urządzenie z T-mobile, musi to być przygotowany odpowiednio ROM. Szczegóły w tym wątku: http://www.ipod.info.pl/index.php/automapa-development/ (http://www.ipod.info.pl/index.php/automapa-development/)
A o simlocku i turbosimach było tu: http://pdaclub.pl/forum/leo/jak-sciagnac-simlocka-z-htc-hd2-z-sieci-o2-za-free/ (http://pdaclub.pl/forum/leo/jak-sciagnac-simlocka-z-htc-hd2-z-sieci-o2-za-free/)
Zamykam.