HD2 oficjalnie w sprzedaży w Polsce od dziś

  • 1 Odpowiedzi
  • 3231 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
HD2 oficjalnie w sprzedaży w Polsce od dziś
« dnia: Listopad 25, 2009, 15:28:02 »
Dzisiejszy press:
Najbardziej oczekiwany telefon z nowym systemem Windows Mobile (wersja 6.5) – HTC HD2 – dostępny już w sprzedaży w Polsce

 WARSZAWA — 25 listopada 2009 r. - HTC Corporation poinformowała dziś  o wprowadzeniu do sprzedaży na polski rynek zapowiadanego modelu HTC HD2.

HTC HD2 z ogromnym wyświetlaczem o przekątnej 4,3-cala oferuje to, co najlepsze w swojej kategorii: od wyglądu i kształtu, po naturalny i intuicyjny sposób użytkowania, wyznaczając tym samym nowe standardy tego, czego można oczekiwać od telefonu.
Pierwszy na świecie dotykowy ekran pojemnościowy w telefonie z Windows®,  w połączeniu z wydajnym procesorem 1 GHz, zapewnia natychmiastową reakcję na dotknięcie ekranu. HTC HD2, korzystający z interfejsu Sense™ sprawia, że telefon działa w najbardziej intuicyjny sposób.
Można spersonalizować telefon wybierając najważniejsze funkcje jak: poczta elektroniczna, kalendarz, wiadomości tekstowe, przeglądarka, itp. Następnie,
jednym kliknięciem, można umieścić na ekranie głównym skróty do kontaktów najważniejszych osób, ulubionych stron lub najczęściej używanych aplikacji.
 
Na ekranie, w jakości WVGA i przy rozmiarze 4,3-cala, jeszcze szybciej  i dokładniej pracujemy z klawiaturą ekranową. Ekran pojemnościowy, w połączeniu z interfejsem dostosowanym do jego dużych rozmiarów, umożliwia łatwą korekcję ustawień, wstawianie terminów spotkań w kalendarzu, przeglądanie zdjęć oraz poruszanie się w menu.
 
Zabierając ze sobą HTC HD2, nie trzeba martwić się poszukiwaniem punktu dostępowego WiFi dla notebooka. Telefon połączy się z superszybkim Internetem
3.5G i stanie się bezprzewodowym punktem dostępowym dla komputera,  w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli,
z automatyczną regulacją ostrości, doskonale sprawdzi się w plenerze,  a w połączeniu z podwójną diodową lampą błyskową świetnie poradzi sobie  
w ciemnych wnętrzach.

Najnowszy model HTC HD2 dostępny jest  m.in. w sieci, Alsen, Komputronik, Euro oraz Vobis. Orientacyjna cena urządzenia to ok. 2899  złotych z VAT.

*

Offline kgx2

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, Samsung Galaxy S3
Odp: HD2 oficjalnie w sprzedaży w Polsce od dziś
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2009, 20:14:50 »
O Eureko  :D przecież o tym wszyscy wiedzą od dawna jaki to sprzęcik.
MIO A701 <> HTC TyTN II Kaiser <> SGH i900 OMNIA <> HTC HD2<>Samsung Galaxy Note<>Samsung Galaxy S3