PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Leo => Wątek zaczęty przez: Heavyman w Luty 22, 2010, 23:11:01
-
Witam. Mam w samochodzie modul bluetooth i jest on wykrywany przez phone jako hands free ( komunikacja miedzy urzadzeniami bezproblemowa ) Ustawiam zdalny dostep do sim i moge z poziomu "samochodu" przegladac ksiazke tel, odbierac tel i wykonywac polaczenia. Problem jednak sie pojawia jak ktos do mnie dzwoni ( lub ja do kogos ) wtedy moj leon lezacy gdzies w kieszeni wybudza sie i reaguje na dotyk - wybierajac jakies przypadkowe numery lub krazac po menu telefonu.
Moje pytanie czy mozna zmusisz leona aby sie nie wybudzal ew. jakos go na sile zablokowac? Probowal "Blokowanie telefonu" jednak ta opcja calkowicie wylacza modul gsm i dzwoniac na moj telefon slysze "abonent czasowo niedostepny"
Dodam tylko ze wczesniej z moja nokia n82 nie bylo zadnego problemu.
Za wszelkie sugestie bede wdzieczny.
-
Specjalnie tego nie mialem jeszcze okazji testowac, ale u mnie w Leonie jest w oryginalnym ROMie Tryb Samochodowy. Wiem, że potrafi automatycznie włączać bluetooth w telefonie wiec moze rowniez blokuje ekran. Sprobuj.
-
U mnie też wszystko działa, ale telefon zawsze miałem położony w schowku, także nie testowałem tego nigdy...
-
Niestety u mnie jest podobnie. Bez połączeń - leży czarniutki cichutki. Ktoś dzwoni - widzę przychodzące połączenie również na Leo (oczywiście widzę i słyszę na radiu z modułem głośnomówiącym). :O To samo, gdy wybieram z zestawu głośnomówiącego. :mysli:
Jak wyleczyć: nie wiem :-?
-
To przypadłość prawie wszystkich tel. z ekranem dotykowych (nie dotyczy SE z klapką)
przetestowałem na różnych modelach. pozostaje uchwyt lub jakiś schowek, półka, coś co nie dotyka ekranu.
Może jakaś opcja w "S2U2" ? (nie wiem po nie używam)
-
hmm, tego nie trenowałem .... a odbiera CI połączenia bez problemu ?
u mnie zrzuca przychodzące po kilku sygnałach .... :(
a jak już sam zadzwonię i rozmawiam to też czasem potrafi rozłączyć połączenie ... :(