"Nowszy" HD2 w Orange?

  • 21 Odpowiedzi
  • 4890 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
"Nowszy" HD2 w Orange?
« dnia: Kwiecień 07, 2010, 14:43:38 »
http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony/htc/htc_hd2 - "Dostępna wersja posiada 576MB pamięci RAM oraz 1GB pamięci ROM"

Ktoś mógłby zweryfikować???

*

lipalipski

Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2010, 14:50:18 »
576 RAM to i mój ma. ;-) Ale z tym ROMem, to ciekawostka.

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...

Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2010, 15:18:20 »
ciekaw jestem dlaczego w wyżej wymienionym linku nie działa zakładka dane "szczegółowe" która być może nie potwierdziłaby tak mnogiej ilości pamięci...zresztą w którymś wątku juz był poruszany temat HD2 z większą ilością pamięci który jest wypuszczony na rynek USA: http://www.htc.com/us/products/t-mobile-hd2?view=1-1&sort=0#tech-specs

*

Offline Syndicate

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Ipaq RX1950, HP Ipaq H4150, Asus MyPal A696
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2010, 15:58:46 »
He he. To może i mój ma, bo z pomarańczy jest  :P
Jak nie ma, to ich pozwę że wprowadzają klienta w błąd  :E

Koniec żartów, ktoś się najprawdopodobniej kopnął jak to pisał. Tutaj zgodzę się z przedmówcą. Owszem, ale na rynek USA w dystrybucji bodajże T-Mobile.
W kolekcji (stan - nowe):
Palm IIIXe, 3com Palm IIIe, 3com IIIx, 3com Palm Pilot, Palm V, Palm Vx, PALM VIIx, Palm m515, Handspring Visor, Handspring Visor Deluxe

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2010, 16:11:07 »
Koniec żartów, ktoś się najprawdopodobniej kopnął jak to pisał. Tutaj zgodzę się z przedmówcą. Owszem, ale na rynek USA w dystrybucji bodajże T-Mobile.
Panowie nie czytują ciekawostek z xda widzę :) Wg. Cotulla z xda (znanego nam choćby z HardSPL do HD2) HTC robi/robił HD2 w 2 wersjach - "starsze" - 512 MB NAND ROM memory i 576MB RAM  (chip ROM - h8BES0UQ0MCR) i "nowe", przeznaczone teoretycznie tylko na rynek amerykański z chipem 1 GB NAND ROM h8BFS0WU0MCR(or compatible).

Pytanie brzmi - jeśli nie chciało im się robić 2 wersji z różną ilością pamięci RAM, to może i nie robią dwóch wersji z różną ilością pamięci ROM? Wiadomo skądinąd, że na przełomie lutego i marca na rynek europejski zaczęły trafiać nowsze rewizje HD2. Teoretycznie istnieje więc szansa, że niektórzy z nas mogą załapać się na kolejny darmowy - i tym razem naprawdę pożądany - upgrade leosia.

Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2010, 21:23:16 »
Koniec żartów, ktoś się najprawdopodobniej kopnął jak to pisał. Tutaj zgodzę się z przedmówcą. Owszem, ale na rynek USA w dystrybucji bodajże T-Mobile.
Panowie nie czytują ciekawostek z xda widzę :) Wg. Cotulla z xda (znanego nam choćby z HardSPL do HD2) HTC robi/robił HD2 w 2 wersjach - "starsze" - 512 MB NAND ROM memory i 576MB RAM  (chip ROM - h8BES0UQ0MCR) i "nowe", przeznaczone teoretycznie tylko na rynek amerykański z chipem 1 GB NAND ROM h8BFS0WU0MCR(or compatible).

Pytanie brzmi - jeśli nie chciało im się robić 2 wersji z różną ilością pamięci RAM, to może i nie robią dwóch wersji z różną ilością pamięci ROM? Wiadomo skądinąd, że na przełomie lutego i marca na rynek europejski zaczęły trafiać nowsze rewizje HD2. Teoretycznie istnieje więc szansa, że niektórzy z nas mogą załapać się na kolejny darmowy - i tym razem naprawdę pożądany - upgrade leosia.

jaks prawdzic jaka wersje chipu posiadamy? czy pozostaje tylko fizyczne rozkrecenie telefonu?

*

Offline andre0412

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 6260,SE P910i,SE P1i,HTC Diamond,Leoś,One X
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2010, 22:58:44 »
Przez jakiś czas HD2 nie był osiągalny w sieci pomarańczy.Nie było go wogóle, nawet przez on-line(jakieś 3 tyg.licząc od świąt wstecz).Od wczoraj jest dostępny ponownie właśnie z nowym oprogramowaniem.Tak mi powiedzieli z działu technicznego orange.Tak więc niestety w tym przypadku nie kto pierwszy ten lepszy :evil:

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2010, 23:05:13 »
ale oprócz różnicy romu i ramu to hd2 różni się rozmiarami (minimalnie ale się różni) od hd2 z t mobile

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2010, 00:46:19 »
Od wczoraj jest dostępny ponownie właśnie z nowym oprogramowaniem.
No to kupować i zrzucić rom i radio!! :) Zobaczymy co powiedzą bardziej "oldskoolowe" HD2 na taki zestawik softu :)

*

Offline legrooch

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S II, BB9780, Samsung i9505
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2010, 17:43:11 »
Hmmm....
Mnie zaczęło zastanawiać, czy nie dałoby się "załatwić" wymiany HDka jako niepełnowartościowy produkt.
W końcu są oznaczane identycznie, jak stare. Nie ma opisu typu Light itp.
Ciekawe, czy nie dałoby rady czegoś z tym zrobić :]

*

Offline studentk

  • ****
  • 505
  • Sprzęt: Motorola Defy, Samsung SGS, iPad
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2010, 17:55:34 »
Hmmm....
Mnie zaczęło zastanawiać, czy nie dałoby się "załatwić" wymiany HDka jako niepełnowartościowy produkt.
W końcu są oznaczane identycznie, jak stare. Nie ma opisu typu Light itp.
Ciekawe, czy nie dałoby rady czegoś z tym zrobić :]

Wątpię, zwykle w opisie jest info iż producent może wprowadzać ulepszenia bez uprzedzania.

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2010, 18:41:28 »
Przez jakiś czas HD2 nie był osiągalny w sieci pomarańczy.Nie było go wogóle, nawet przez on-line(jakieś 3 tyg.licząc od świąt wstecz).Od wczoraj jest dostępny ponownie właśnie z nowym oprogramowaniem.Tak mi powiedzieli z działu technicznego orange.Tak więc niestety w tym przypadku nie kto pierwszy ten lepszy :evil:
Z nowym oprogramowaniem czili ROM 1.66 zapewne... a opis który przytoczył kolega założyciel wątku istniał od poczatku kiedy HD2 pojawił sie w ofercie ... ktos z Orange okazal sie marzycielem i nikomu nie chce sie tego poprawic :)

*

Offline legrooch

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S II, BB9780, Samsung i9505
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2010, 10:12:47 »
Cytuj
Wątpię, zwykle w opisie jest info iż producent może wprowadzać ulepszenia bez uprzedzania.

Ale gdzie jest to info? :) Na opakowaniu? :) Można takie rzeczy załatwić przez stosowny Urząd :)
Nie kojarzę, żeby gdziekolwiek na opakowaniu była również informacja o specyfikacji technicznej.
Mówię oczywiście o HD2 ze sklepu, a nie z sieci komórkowej.

*

Offline Scarface828

  • **
  • 239
  • Sprzęt: Milestone, Wildfire, HD2
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:08:31 »
Wprowadzenie nowej, ulepszonej czy też poprawionej wersji nie może być podstawą do zwrotu ani z uwagi na gwarancję, ani z uwagi na rękojmię, tak więc możesz sobie pomarzyć :)

*

Offline legrooch

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S II, BB9780, Samsung i9505
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2010, 16:38:10 »
Scarface828 ==> Ale na jakiej podstawie ja mam wiedzieć, jaką wersję mam? Bez otworzenia i odpalenia wiem, że ma 1GHz i nazywa się HD2 :)
Natomiast nie wiem, co i jak się trafiło z pamięcią na dobrą sprawę.

Więc o "nowym", "ulepszonym" czy "poprawionym" nigdzie nie jestem poinformowany.

*

Offline Scarface828

  • **
  • 239
  • Sprzęt: Milestone, Wildfire, HD2
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2010, 17:48:21 »
Zapoznaj się z przepisami, a dopiero potem szukaj dziury w całym :)

Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:31:56 »
Koniec tematu,przed chwilą odebrałem dwa nowe Leo od kuriera, żaden nie ma większej pamięci na stronie Orange jest błąd.

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2010, 13:23:50 »
Koniec tematu,przed chwilą odebrałem dwa nowe Leo od kuriera, żaden nie ma większej pamięci na stronie Orange jest błąd.

Tak jak pisałem wyżej ten błąd na stronie jest od początku...

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2010, 13:26:15 »
odebrałem dwa nowe Leo od kuriera, żaden nie ma większej pamięci

Ehhh, musiałeś tak walić prosto z mostu??? I teraz mam przez Ciebie zepsuty cały dzień... Mogłeś powiedzieć - odebrałem, ale nie mogę sprawdzić bo leosie wlazły na dach i nie chcą zejść...

Dla wyjaśnienia: http://dowcipy.autentyki.pl/?dowcipID=25

Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:44:32 »
Pomyłka jeden nie ma większej pamięci a drugi nie wiem bo siedzi na dachu i chyba nie chce zejśc:)

*

Offline maskon

  • **
  • 123
  • Sprzęt: Z1, One, Tablet Z
Odp: "Nowszy" HD2 w Orange?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2010, 11:46:28 »
Błąd na stronie i nic więcej. Pewnie niebawem to poprawią.