Różne > Kluby

SKUP - spotkanie XXXI -NOWY TERMIN!!!!

<< < (2/10) > >>

jachu:

--- Cytat: silentjob w Luty 03, 2011, 21:24:41 ---Ze względu na mały odzew oraz niemożność pojawienia się na spotkaniu zmieniam termin:

SKUP - Szczecin -  18.02.2011 - miejsce: Bramie Jazz Cafe - godzina 18:00.

Rabat - 10 procent dla wszystkich jak zawsze :ok:.

Do zobaczenia niedługo :)!

PS. Jakieś ogłoszenie na głównej??

--- Koniec cytatu ---

Termin beznadziejny !!!!
Przeciez to ferie , stado ludzi wyjezdza. Chcesz robic SKUP dla samego siebie ???

Proponuje 4 marca , piatek .

silentjob:
Termin mogę ustalić na jeszcze później - 4 marca jest też ok.

Idąc Twoim tokiem myślenia każdy termin będzie nieodpowiedni ze względu na święta/wolne wyjazdy/delegacje itp.

Przerzucam zatem termin raz jeszcze do przodu (i też nie ma gwarancji że się pojawię - mogę znów gdzieś wyjechać :]).

Do zobaczenia wszystkim!

marcinl:
nie wiem czy jest sens organizować spotkanie w piątek  :( a co za tym idzie dawać info na główną
zainteresowanie żadne
raczej trzeba odpuścić

no i w Bramie od 15.11 nie można już palić, może jakiś lokal z wydzieloną palarnią? dużo tego nie ma...

ajed:

--- Cytat: marcinl w Luty 28, 2011, 11:11:28 ---nie wiem czy jest sens organizować spotkanie w piątek  :( a co za tym idzie dawać info na główną
zainteresowanie żadne

--- Koniec cytatu ---

Ludzie dopiero wrócili z ferii. Może się zainteresują, ale IMO - daj na główną - łatwiej będzie wychwycić.

Co do lokalu - dobry pomysł, ale teraz już chyba nie zdąrzymy go zmienić - mało czasu. Pomyślimy przy następnym.

zajac:
Ja prawdopodobnie będę :)
To będzie mój pierwszy raz :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej