PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Kaiser => Wątek zaczęty przez: modzello10 w Maj 18, 2009, 00:00:03
-
Witam, jestem posiadaczem od niedawna HTC Kaiser.
Dzisiaj znikł mi z działu "Programy" Eksplorator plików. Wygląda jakby został on usunięty lub jego skrót. Czy istnieje możliwość doinstalowania go lub poprostu utworzenia skrótu jeżeli jest on gdzieś nadal w /Windows.
Pozdrawiam
-
raczej HR, kiedyś sobie usunąłem eksploratora i nie mam pojęcia jakby można go przywrócić, tzn teoretycznie wystarczy przenieść skrót do odpowiedniego folderu, ale jeżeli nie masz eksploratora (lub czegoś zastępczego, np total commandera) to będzie ciężko to zrobić :-| chyba, że zrobisz to za pomocą kompa (tak mnie teraz naszło, że tak też można :D )
-
Poszukaj go w /windows, jak najbardziej mozna utworzyc skrot jesli eksplorator nadal tam jest. A jesli nie ma i nie chcesz robic HR, to polecam Total Commander, bardzo wygodny i posiada mnóstwo funkcji.
-
Mam total comandera. Znalazłem inne rozwiązanie. Utworzylem skrót na ekranie Today do Eksploratora plików, tak wiec gdzies on tam w /windows jest. Narazie nie chce mi sie bawić z jego szukaniem ale dziekuje wszystkim za pomocna dłon. Temat najwyraźniej do zamkniecia.
Pozdrawiam
-
Ja szczerze mowiac sam usunąłem skrót do Eksploratora dla mnie wygodniejszy Total Commander :mrgreen:
-
W załączeniu skrót.