PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Kaiser => Wątek zaczęty przez: kcnab w Sierpień 07, 2011, 12:26:53
-
Tak jak w temacie jaki musze kupić ekran lcd do tego telefonu pytam was dlatego żeby nie było jak z tym digitalizerem z góry dzieki za odp.ps. postanowiłem go naprawić i odrazu go sprzedam lepiej jak go naprawie niż wywale do kosza.
-
Ja będę sprzedawał oryginalny digitizer i LCD tylko trzeba je zlutować cena razem z przesyłką 35-40 zł.
-
Wybacz ale ja lutować nie będę wole kupić cały LCD już z Digitalizerem i pytam się was czy LCD jest jeden do HTC TYTN II Kaiser 130 do wszystkich czy każdy jest inny?