PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Kaiser => Wątek zaczęty przez: Gobi w Kwiecień 13, 2008, 19:34:39

Tytuł: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: Gobi w Kwiecień 13, 2008, 19:34:39
Witam,

mam od kilku dni Kaisera i nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. IE nie chce mi się logować na jedno z moich kont na www.
Pamiętam tylko przez mgłę, że jak pierwszy raz próbowałem się  logować to wyświetlił mi się jakiś komunikat (pewnie o bezpieczeństwie jakimś) odznaczyłem "tak - nie pokazywać więcej komunikatu" i dupancja. Nawet teraz nie daje mi szans na zalogowanie się. jakby nie widział tego adresu. Na inne, różne konta spokojnie się loguję. Może ma ktoś jakiś pomysł?

I pytanie zupełnie z innej beczki. Nie mam emotikonów w MobileGadu katalog "emots" jest pusty, ale nawet jak wgram tam jakieś gify to nie pokazuje ich. Litera E jest wyszarzona (opcje "typ kontrolki informacje i wiadomości" mam odznaczone na HtmlView", może ktoś doradzi mi i w tej sprawie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Gobi

Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: medive w Kwiecień 13, 2008, 20:33:41
może mobilne IE niemoże sobie poradzić :P spróbuj przez NET Fronta :P
Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: blady.bb w Kwiecień 13, 2008, 22:28:17
Przeglądarka Net Front jest zdecydowanie najlepsza!
Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: Gobi w Kwiecień 13, 2008, 22:48:44
Nooo niezła jest, ale też nie daje rady. Tu chodzi o certyfikaty bezpieczeństwa chyba bo pokazuje o tym komunikaty. Pomimo tego, że wciskam "Tak" aby przeglądarka poszła dalej to nie idzie.
Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: medive w Kwiecień 14, 2008, 08:20:16
może mobilne przeglądarki niedają rady  :ohreally: podaj komuś tą strone żeby sprawdził czy może się zalogować
Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: Gobi w Kwiecień 14, 2008, 11:59:00
Konto jest finansowe więc tajne/poufne ;) ale NetFront się jakoś zalogował po wielu próbach. Nie wiem jak to zrobił bo dalej sypie różnymi komunikatami ostrzegawczymi i jak je gaszę na zmianę "tak"/"nie" to się loguje. Jest to tak skomplikowane że nie dopatrzyłem się jeszcze prawidłowości ;)
Tytuł: Odp: IE nie loguje na konto
Wiadomość wysłana przez: medive w Kwiecień 14, 2008, 19:50:42
tak jak wcześniej pisałem najwidoczniej mobilne przeglądarki niedają rady