Dwa problemyz sms'ami w WM 6.1!

  • 3 Odpowiedzi
  • 899 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Dwa problemyz sms'ami w WM 6.1!
« dnia: Lipiec 14, 2008, 17:26:17 »
Mam problem który mnie bardzo denerwuje i sprawia że pisanie sms trwa dłużej niż zawsze. Chodzi dokładnie o to że pisząc sms wciskam jakąś literkę i na dole mi się pojawia taki pasek który wskazuje albo jakieś konkretne słowo i jeszcze po angielsku albo literki które mogę wybrać. Denerwuje mnie to bardzo, bo bardziej spowalnia to pisanie sms niż usprawnia  :mad:

Jeszcze jedna kwestia, czemu jeżeli ktoś wysyła mi sms z danego numeru to łączy mi wszystkie sms w jednego ?? Strasznie denerwuje! Chciałbym żeby było tak jak w WM 6.0, jeżeli się nie da to chyba wrócę do 6.0 bo był chyba bardziej przyjazny dla użytkownika a co za tym idzie szybsza obsługa. :mad:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 17:28:06 wysłana przez 5pirit »
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Dwa problemyz sms'ami w WM 6.1!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2008, 17:45:01 »
słownik można wyłączyć i na forum poszukaj disablesmsthread.cab czy jakoś tak to się nazywa powinno pomóc

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Dwa problemyz sms'ami w WM 6.1!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2008, 17:46:09 »
Mam problem który mnie bardzo denerwuje i sprawia że pisanie sms trwa dłużej niż zawsze. Chodzi dokładnie o to że pisząc sms wciskam jakąś literkę i na dole mi się pojawia taki pasek który wskazuje albo jakieś konkretne słowo i jeszcze po angielsku albo literki które mogę wybrać. Denerwuje mnie to bardzo, bo bardziej spowalnia to pisanie sms niż usprawnia  :mad:

Wylacz podpowiadanie w ustawieniach klawiatur.

Cytuj
Jeszcze jedna kwestia, czemu jeżeli ktoś wysyła mi sms z danego numeru to łączy mi wszystkie sms w jednego ?? Strasznie denerwuje! Chciałbym żeby było tak jak w WM 6.0, jeżeli się nie da to chyba wrócę do 6.0 bo był chyba bardziej przyjazny dla użytkownika a co za tym idzie szybsza obsługa. :mad:

Bylo z miliard razy. Uzyj szukajki i poszukaj jak wylaczyc chat  :-|
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Dwa problemyz sms'ami w WM 6.1!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2008, 18:10:44 »
Ha a to trzeba najpierw wiedzieć że tak funkcja nazywa się chat. Mam WM 6.1 dopiero parę dni i jeszcze nie trybie kilku rzeczy, więc sorki za problemy ale też proszę o wyrozumiałość  :ok:


Ok z tym chatem sobie poradziłem, ściągnąłem i zainstalowałem ten plik:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=72689&d=1203975781

Teraz mam cały czas problem z tymi literami i słowami  co mi się wyświetlają podczas pisania sms na dole ekranu. Mam wyłączone podpowiadanie wszędzie a i tak ten problem pozostał. Poproszę o jakieś wskazówki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 18:23:43 wysłana przez 5pirit »
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....