Apple iOS > Apple iPhone / iPod Touch / iPad

Potrzebuje rady.

(1/15) > >>

Symone__:
Witam.
Mam zamiar kupić Iphone 8GB lub 16GB ale nie wiem jak jepiej?
czy kupić nowego zafoliowanego zablokowanego z simem i zeby ktoś mi go odblokował i zdjął sima czy kupić już otwartego odblokowanego i bez sima.
I z jakim softem? 1.1.3? 1.1.2?
proszę o rade.


Dziękuje i Pozdrawiam.

OleYek:

--- Cytat: Symone__ w Luty 28, 2008, 23:09:56 ---Witam.
Mam zamiar kupić Iphone 8GB lub 16GB ale nie wiem jak jepiej?
czy kupić nowego zafoliowanego zablokowanego z simem i zeby ktoś mi go odblokował i zdjął sima czy kupić już otwartego odblokowanego i bez sima.
I z jakim softem? 1.1.3? 1.1.2?
proszę o rade.

--- Koniec cytatu ---

Jak masz mozliwosc to najlepiej przywiezc ze stanow nowego bo to najtaniej jak Ci tam ktos kupi. Czy 1.1.2 czy 1.1.3 to nie ma znaczenia. Samemu latwo sobie odblokujesz.

Co prawda wyszedl firmware 1.1.4 ale praktycznie juz zostal zlamany a w sprzedazy chyba jeszcze nie ma urzadzen z 1.1.4 ...

Symone__:
czy jak go odblokuje i zdejmę simlocka to czy strace gwarancje?
Napisane: Luty 29, 2008, 10:45:28A czy samemu też moge wgrać Polskie Menu? czy to wszystko odbędzie się z utratą gwarancji?czy gwarancja nadal będzie ważna?

OleYek:

--- Cytat: Symone__ w Luty 29, 2008, 11:01:44 ---czy jak go odblokuje i zdejmę simlocka to czy strace gwarancje?
Napisane: Luty 29, 2008, 10:45:28A czy samemu też moge wgrać Polskie Menu? czy to wszystko odbędzie się z utratą gwarancji?czy gwarancja nadal będzie ważna?

--- Koniec cytatu ---

Cokolwiek bys przy nim nie zrobil stracisz gwarancje ... ale jakie to ma znaczenie i tak w Polsce nie ma serwisu dla iPhone :)

Polskie menu oczywiscie ze sobie smamemu wgrasz bez problemu...

Symone__:
a na niektorych aukcjach na allegro piszą ze są odblokowane bez silmocka i z PL menu i jeszcze gwarancja od Apple
czy to prawda?
Napisane: Luty 29, 2008, 11:17:48Mam możliwość kupić iPhone w UK kupić tam i przywiezsc do Polski?
potem samemu odblokować i zdjąć silmocka czy lepiej kupić na allegro odblokowanego i bez silmocka?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej