Android OS > Sony Ericsson / Sony Android

Xperia Z1 Compact - pierwsze wrażenia.

<< < (2/3) > >>

Looxer:
czyli jednym słowem mamy tu brzydki, kanciasty tel. o przekątnej niby 4,3" ale można sobie to zapewnienie włożyć w buty, do tego wysokość 127 bo ramki Sony się nie uporało jeszcze, żeby robić je w należytej wielkości, żenujący plastik z tyłu palcujący się jak zabawka za 10zł i niby premium feel kawałek aluminium dookoła ślizgie jak 3dupy ;) do tego w pakiecie żenująca folia z tyłu i przodu, śmiech na sali
owszem, bebechy dość dobre ale co z tego jak wysokość tel. 127 a przekątna realnie żenująca bo Sony nie wie co to przyciski sprzętowe
co kto lubi...

andrus75:
Kwestia gustu. Jednym może się podobać innym nie. Ale z konkretnymi bebechami i podobną wielkością ekranu to raczej konkurencji nie ma. Same patelnie.

vonski:

--- Cytat: Looxer w Marzec 16, 2014, 17:16:49 ---czyli jednym słowem mamy tu brzydki, kanciasty tel. o przekątnej niby 4,3" ale można sobie to zapewnienie włożyć w buty, do tego wysokość 127 bo ramki Sony się nie uporało jeszcze, żeby robić je w należytej wielkości, żenujący plastik z tyłu palcujący się jak zabawka za 10zł i niby premium feel kawałek aluminium dookoła ślizgie jak 3dupy ;) do tego w pakiecie żenująca folia z tyłu i przodu, śmiech na sali
owszem, bebechy dość dobre ale co z tego jak wysokość tel. 127 a przekątna realnie żenująca bo Sony nie wie co to przyciski sprzętowe
co kto lubi...


--- Koniec cytatu ---
Klasyczny polski troll internetowy. Nie podoba mi się, to wyleję wiadro pomyj i hejtu na głupi telefon. Jak ci się tak nie podoba to po jaką cholerę się tu w ogóle udzielasz? Nie oczekuję odpowiedzi.

Looxer:

--- Cytat: vonski w Marzec 16, 2014, 20:05:45 ---na głupi telefon.

--- Koniec cytatu ---
nie pisałbym tak na forum pdamaniaków ; )

no dobrze, analizując swoje nastawienie mam chyba awersję do folii na tego typu sprzętach.
W każdym razie fakt, że HTC (i Sony trochę też) właściwie walczą o przeżycie spowodował, że pojawiają się ciekawe propozycje.
Kiepsko mi się trzyma takie prostopadłościany ale obiektywnie trzeba przyznać, że za ~1500zł jest to rewelacyjna propozycja.

andrus75:
 :O

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej