Android OS > Motorola Android

MOTOROLA RAZR XT910 - NOWY DZIAŁ - ANKIETA

(1/1)

1heniu:
Kto jest za utworzeniem nowego działu na temat Motorola RAZR XT910 ?

tomaszkap:
"Świetna" ankieta: jesteś za czy jesteś za  :O

1heniu:
Dobra ,żeby nie było halo to poprawiłem ankietę, jest więcej opcji.

don.kamillo:
Chyba się nie wstrzeliłeś. Problem z RAZRem polega na tym, że jest go dosyć mało, to nie jest popularny model. Jego popularność jeszcze bardziej spadła, gdy Motorola zamknęła swoje oddziały nie tylko w Polsce, ale niemal w całej Europie, pozostawiając oddział chyba tylko W Wielkiej Brytanii. Po prostu nie będzie czym zapełnić tego działu.
Miałem ten model, po wgraniu JB, bateria była bajką (tego mi brakuje w Nexusie), ale zablokowany BL i niewielkie wsparcie developerów sprawiły, że się z nim pożegnałem. Dodatkowym problemem była u niego słaba ergonomia. Gdy istniał jeszcze polski oddział i fanpage na FB, ludzie pisali o awaryjności, pękających wyświetlaczach i tragicznym serwisie z Bydgoszczy, co nie dodawało chwały Motoroli (chociaż ja na jakoś wykonania nie miałem prawa narzekać, bo wszystko działało jak ta lala). Stąd nie licz, że będą tu tłumy.
A ponieważ ich nie będzie, nie ma dla kogo tworzyć tego działu.

Makubo:

--- Cytat: don_kamillo w Maj 02, 2013, 08:21:41 ---ludzie pisali o awaryjności, pękających wyświetlaczach i tragicznym serwisie z Bydgoszczy

--- Koniec cytatu ---
Piszę, bo i tak cisza na forum :)
Pewnie słyszałeś o moim pękniętym wyświetlaczu, którego fotę dałem na modaco i nie tylko :) Prawie rok czasu użytkuję ten fon z tym wyświetlaczem i działa. Ten fon przeżył już tak wiele upadków, że śmiem nazywać go niezniszczalnym :D Jeszcze wcześniej z innym problemem wysłałem go właśnie do tej Bydgoszczy. Naprawili mi go profesjonalnie i szybko więc nie potwierdzam problemu z tym serwisem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej