Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

HTC TITAN nie wlacza sie

(1/2) > >>

pablo504:
Witam wszystkich którzy to czytają kilka dni temu dostałem telefon HTC titan ale jest on uszkodzony, nie reaguje na przycisk power jednak po podłączeniu pod ładowarkę z mojego drugiego telefonu jakim jest Sony Ericsson x8 włącza się ładowanie bo jest słaba bateria podładowuje się lekko po czym raz wibruje i pojawia się logo htc później wyłącza sie to logo i ładuje od nowa próba resetu przez przycisk głośności + i - i power nic nie daje wtedy telefon wibruje raz włącza się białe tło wyłącza sie i to samo kilka razy, tak samo dzieje sie z kombinacja power i kamera nie wiem co z nim jest co było robione wcześniej mam od niego dokumenty mam licencje na windowsa ale co jest grane może ktoś pomoże próba rekovery nie wychodzi może przez kabel a może przez to ze nie da rady się wprowadzić tej kombinacji, mam ochotę podładować w innym telefonie baterie i zobaczyć co wtedy się będzie działo bo może przez to nie startuje bo bateria jest do 0 rozładowana a w nim samym ładuje się przez chwilę
 da sie go wyratować ?

 pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły

tomaszkap:
[gmod]Nie dubluj postów![/gmod]

pablo504:
ok sory :)

udalo mi sie wloczyc   kombinacja power i volume - wyświetliło sie na wyświetlaczu telefon na kablu i komputer nie wiem co to za tryb i co mógł bym teraz z nim zrobić czy to właśnie  Bootloader  czarne tło, baterie mam naładowana na fulla

Budniu:
To nie jest bootloader, zasadniczo ten tryb włącza się jak wgrywasz aktualizację przez Zune: HTC Titan enter to update mode (for Zune)
Tu masz manuale jak wprowadzić w:
Bootloader: HTC Titan enter to bootloader mode
USB Host Mode (do wgrywania ROM-u za pomocą y-kabla: HTC Titan enter to USB host mode
Ciebie powinien interesować bootloader - na wyłączonym telefoni kombinacja klawiszy: vol up + vol down i trzymając je na chwilę power.

pablo504:
co później powinienem robić ? recovery czy coś innego bo nie mam zielonego pojęcia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej