Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

bateria czyli zartobliwy element w e900

(1/3) > >>

bejzkik:
zakupilem fantastyczny telefon lg e900, nie powiem przypadl mi do gustu z roznych powodow ale w jakis niezrozumialy prawdopodobnie sposob nie bawi mnie zart ktory postanowil zrobic mi lg czy li bateria trzymajaca (uwaga!) 15 godzin! wogole nie jest to smieszny zart. w zyciu nie sadzilem ze cos moze przebic palma pre a tu prosze, lg!

uzywam telefonu do dzwonienia (3g), do odbierania poczty, surfowania (wifi wlaczone non stop) oraz pisania smsow. aktualnie wskaznik naladowania baterii pokazuje 6% kiedy od ostatniego ladowania uplynelo az cale 13 godzin

czy macie podobne doswiadczenia? bo nie wiem czy wykopac telefon do serwisu czy napisac list do lg z szczerymi gratulacjami

grzegorzb50:
to nie jest żart. przy intensywnym używaniu 3G oraz WiFi  15 godzin to całkiem niezly wynik.

bejzkik:
nie no, to jest jednak zart, do tego lg proponuje aby zmieniac baterie co siedem godzin. rece opdadaja

Ardeni:
U mnie aktualnie na ekranie:
Pozostało 45%
ładowanie za 10h
Od ostatniego ładowania 23h

Używany do kilku rozmów dzisiaj, zaciągnąłem 2-3 aplikacje z marketu, kilka godzin z włączonym wifi i kilka stron przejrzanych w autobusie po GPRS. Mimo wszystko jestem zadowolony z tego LG

bejzkik:
nie wiem, sprobuje jutro popracowac caly dzien bez wifi, tylko na 3g oczywiscie z pobieraniem poczty i wszystkimi uslugami

@ardeni - a co masz wlaczone?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej