Android OS > X10

stracone kontakty po aktualizacji

(1/2) > >>

wancia:
witam mam taki problem ze zrobilem aktualizacje telefonu i stracilem kontakty i cala reszte a backupa mam ale tym programem backup&restore i niewiem jak to otworzyc . w innym watku to jest napisane ale niemoge sie skontaktowac z chlopakami i niewiem jak to zrobic moze komus wyslal bym plik z tym backupem a ktos by to otworzyl na starszym androidzie i zrobil innego backupa innym programem zeby w tym 2.3.3 otworzyc  .niewiem nieznam sie to tak mysle glosno . z gory dzieki za pomoc

marcinl:
nie synchronizowaleś kontaktow z gmailem?

mrk26:
Zanim zrobiłem żonie update do 2.3 to zrotowałem fona i zrobiłem kopie tej apki bo też zrobiłem backup w tym programie , jak tylko żona będzie na rewirze to skopiuje z tel ten program i wrzucę do tego wątku.

Edit:
Tu wrzuciłem: [*********]/joolie87/Android/Programy]http://[*********]/joolie87/Android/Programy[/url]
Edit2:
Nie wiem czemu tak ucieło linka ...

zbisul:

--- Cytat: marcinl link=topic=186719.msg15  :P0570#msg1520570 date=1314985321 ---nie synchronizowaleś kontaktow z gmailem?

--- Koniec cytatu ---
Kolego  "mrk26",  nie zwracasz uwagi na pytania... A w sumie w tym pytaniu jest rozwiązanie Twojego kłopotu :P

oldzie:
a dwa wątki niżej jest wszystko co potrzeba do odzyskania tego backupu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej