Android OS > ZTE

[tutorial] Wgrywanie ROMu

<< < (2/3) > >>

don.kamillo:
Masz roota? Ściągnij paczkę z recovery jeszcze raz.

rm1001:
mam male pytanie. Odnośnie mam wgranego CM7 juz jakis rok czasu, ale stwierdziłlem, że chciałbym pobawić się romami itd no i teraz pytanie czy robiac bakcup w recovery przed wgraniem nowego roma będę mógł później go przywróić nie posiadając zipu z romem ? czyli przywrócenie cm7 przez owy backup oraz czy to co mam aktualnie wgrane w telefonie będzie tam dalej, bo wiadomo trzeba wyczyścić telefon przed wgraniem no ale skoro został zrobiony backup to wydaje mi się, zę powinno przywrócić?? Jestem troszkę mało ogarnięty w tych tematach więc wolałem zapytać nim zacznę grzebac ;p bo nie chce mi się później wszystkiego na nowo instalować, wgrywac itp...

don.kamillo:
Mówisz o nandroid backup przez recovery? Powinien się wgrać bez zipa z ROMem. Mi tylko raz zdarzyło się, że nie przywrócił aplikacji, ale dlatego, że kombinowałem z partycją ext.

BTW. Jak Ci działa telefon po roku czasu bez zmiany ROMu i wipe?

cichy83:
Witam, troche odgrzewam kotleta, ale może się komuś przydać bo ja się męczyłem z  Recovery Menager
cały czas nie odpalało tylko się wysypywało :( ale udało się zastosować aplikację
OneClickRecovery - version 2.0 która od strzału wgrała Clockwork Recovery

--- Kod: ---http://www.modaco.com/topic/337491-oneclickrecovery-version-20-now-also-works-in-cm7/
--- Koniec kodu ---
Pozdrawiam cichy

don.kamillo:
Zawsze się przyda.
Poradnik był pisany ponad dwa lata temu, od tego czasu zmienił się chociażby podstawowy sotf - z eclair na froyo, a i tak pewnie teraz każdy ma przynajmniej Gingerbread.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej