Tryb awaryjny

  • 4 Odpowiedzi
  • 6170 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Tryb awaryjny
« dnia: Grudzień 22, 2011, 23:58:18 »
Po ponad roku z andkiem myślałem że znam ten system na wylot. Do dzisiaj. Grałem w Real Racing 2, nagle wywaliło mnie do pulpitu. A tam standardowy launcher i w lewym dolnym rogu napis "tryb awaryjny"   :mysli: po restarcie wywaliło mi wszystkie widgety, poza tym wszystko w normie. Pisze to w ramach ciekawostki że taki tryb istnieje ;)

ps. Wystąpiło to na SGS 2.3.6, ale myślę że dotyczy to każdej wersji andka, stąd w dziale ogólnym.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Tryb awaryjny
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2011, 06:57:40 »
niestety to "nietrzymanie" widgetów to norma, nawet backup ustawień launchera na to nie pomaga, trzeba od nowa ustawiać
o trybie awaryjnym kiedyś czytałem, nie mniej nigdy mi się to nie przytrafiło

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Tryb awaryjny
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2011, 07:05:04 »
Potwierdzam co pisze Marcin. Tryb awaryjny nie włączył mi się nigsy, ale SGS się czasami sam restartuje. Widżet Twittera nawet po przywróceniu z backupu nie pojawia się w polu wyboru, sama aplikacja jest, ma ktoś podobny problem?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Tryb awaryjny
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2011, 16:55:16 »
Potwierdzam co pisze Marcin. Tryb awaryjny nie włączył mi się nigsy, ale SGS się czasami sam restartuje. Widżet Twittera nawet po przywróceniu z backupu nie pojawia się w polu wyboru, sama aplikacja jest, ma ktoś podobny problem?
Ja kiedyś miałem podobny problem po aktualizacji Google+ przywracającej widżety (przy robieniu nowych dla ICSa zapomnieli dodać też te stare) i musiałem od nowa zainstalować program, żeby się widżet pojawił na liście.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Tryb awaryjny
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:22:53 »
Potwierdzam co pisze Marcin. Tryb awaryjny nie włączył mi się nigsy, ale SGS się czasami sam restartuje. Widżet Twittera nawet po przywróceniu z backupu nie pojawia się w polu wyboru, sama aplikacja jest, ma ktoś podobny problem?
Może jest na SD?