Psion ep10 brak dostępu do wifi + drugi problem

  • 3 Odpowiedzi
  • 15528 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psion ep10 brak dostępu do wifi + drugi problem
« dnia: Marzec 17, 2013, 20:16:49 »
witam wszystkich
potrzebował bym pomocy odnośnie tego urządzenia , w zaden sposób nie moge znaleść/włączyć ustawień do łączenia przez wifi. owszem jest ikonka "WIFI config" gdzie są miejsca do wpisywania : channel, data rate, rssi...itp ale wszystko jest nie aktywne , w status pisze: radio off. nigdzie nie ma opcji wyszukania sieci . szperałem w rejestrze, zainstalowałem WIFI MONSTER ale wszystko bezskutecznie , podejzewam ze ta opcja jest gdzieś jeszcze schowana lub ew. całkowicie usunięta jako ze to urządzenie do pracy,
Zainstalowany system to  windows embedded handheld, próbowałem zainstaowac sobie emulator tego systemu i tam sie pobawić ale przez to cholerne visual studio nie moge zainstalować :)
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie i porady to bede wdzieczny pozdrawiam

Problem z wifi rozwiązany ....

ale mam kolejny :) powiedzcie prosze jak przywrócić działanie przycisków, chodzi mi dokładnie o przycisk "windowsa" którym otwiera sie menu start. u mnie on nie działa ,prawdopodobnie równiez albo brakuje pliku lub wpisu w rejestrze ,w emulatorze jest coś takiego : u mnie jest pusto w tych tabelach , jak to przywrócić?? czy to są ustawienia tych funkcji?




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2013, 21:54:10 wysłana przez haiti6 »

Odp: Psion ep10 brak dostępu do wifi + drugi problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2013, 17:09:36 »
170 czytających i nikt nie umie podpowiedzieć... fajne to forum

Odp: Psion ep10 brak dostępu do wifi + drugi problem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:57:56 »
nie panikuj. to dosc wyspecjalizowany sprzet, z glupim nie wspieranym system. wiekszosc firm ma motorole i pochodne. moi kierowcy takie urzadzenia maja, jak bede w poniedzialek w pracy , i bede konfigurowal terminale, to zobacze co z tym mozna zrobic.

Odp: Psion ep10 brak dostępu do wifi + drugi problem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2013, 21:09:49 »
bede bardzo wdzięczny .... ale niewiem czy czasem nie wystarczą ustawienia ze zwykłego WM 6,5 tylko które to ustawienia, skopiowałem klucz z emulatora bodajze : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Keys ale nie przyniosło efektu

a cha i jeszcze jedno... mówi Ci coś A.R.C? możliwe ze to tam trzeba przekonfigurowć  tylko też niewiem które to są procesy
a przy okazji jeśli to nie tajemnica to jakiego programu używają Twoi kierowcy , chodzi mi o program "logistyczny"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2013, 22:53:26 wysłana przez haiti6 »