Złazi farba z obudowy

  • 34 Odpowiedzi
  • 8919 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: Złazi farba z obudowy
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:46:24 »
mi również schodzi, telefon od marca. Pierwszy pęcherz pojawił się koło napisu with htc sense, zdarłem pzurem, rugi koło przycisków vol up/down no i w miejscu podważania klapki....Szkoda, bo poza klapką to ten telefon się praktycznie nie niszczy...wcześniejsze telefony, które miałem, to choćbym nie wiem jak uważał to i tak się rysy pojawiały

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: Złazi farba z obudowy
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 25, 2011, 18:07:22 »
dobry temat. Ja miałem małą kropkę i w przekonaniu że to brud zdrapałem lakier z 1/3 klapki ;-(
Teraz myślę, że może by tak zrobić to chrome, a następnie pomalować na nowo na jakiś szałowy kolor ;-)
sgs III

*

Offline NarSan

  • ****
  • 580
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Złazi farba z obudowy
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:12:17 »
no więc u mnie obudowa już gotowa :)
kupiłem papier, a właściwie kilka no i pastę polerską do metalu, no i zacząłem zabawę.
Oczywiście najmniejsza to była 320chyba (coś w przybliżeniu) więc radzę kupić jeszcze mniejszą i wtedy zacząć wycieranie i dobrze wytrzeć, bo reszta to już tylko szlifowanie/polerowanie, więc jak się nie usunie na samym początku grubszych rys to wtedy one pozostaną. U mnie zostało kilka takich widocznych pod światłem ale ogólnie mi nie przeszkadzają. Ogólnie to fajnie to wygląda, no i w dotyku jest fajnie, tak gładko :)
Może później podrzucę jakieś zdjęcia


A no i jak już umyjecie obudowę, to lepiej poczekać aż się trochę wysuszy bo po wewnętrznej stronie jest taka gąbeczka i może trochę nasiąknąć wodą.
No i uwaga przy myciu na gąbeczkę, bo lubi się zdzierać, więc delikatnie ją wytrzeć.
HTC HD2
ROM: 3.14 WWE
RADIO: 2.15.50.14
PROTOCOL: 15.42.40.11U

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Złazi farba z obudowy
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2011, 21:30:05 »
No i zrobiłem swoją klapkę na chrom  :mrgreen:

Szczegóły TUTAJ.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Złazi farba z obudowy
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2011, 09:18:20 »
Ja jak nosiłem w oryginalnej kaburze, to nie było problemu, dopiero jak kupiłem i założyłem to sylikonowe etui to po pierwszym dniu zauważyłem że lakier z klapki zaczął złazić :-?