NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki

  • 10 Odpowiedzi
  • 6150 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« dnia: Styczeń 12, 2011, 21:37:56 »
po pierwsze nie widze zadnego watku o tym sprzecie moze nie tu pisze lub jest az tak malo tego? czy jest wersja wm6.0? bo ni jak do 6.5 nie moge sie dostosowac, czy wersja windowsa jest dedykowana podobnie jak rom do urzadzenia? mam taki problem jak ktos do mnie dzwoni to suwak wydaje mi sie ze powinien byc zielony i z drugiej strony czerwony a jest szary, jak ustawic tapety-tlo ekranow jako bialy kolor , resetujac set wallpaper mam czarny ekran i widac nic. ma ktos namiar na polski rom do tego neo?
jak wam sie sprawuja sprzety bo ja po malu zaczynam go okielznywac ale przyznam sie ze jak go tylko dostalem to chyba z 5 razy go hart-owalem

*

Offline piechucki

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: C600>Touch>Zest>Acer S200>V970>Coolpad F1
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 22:35:46 »
Też zaczynam zabawę z tym sprzętem i powiem, że zdecydowałem się (pierwsze próby) na przerwanie tych wszystkich wodotrysków od Acera, zobaczymy z jakim efektem. Musiałem poszukać kilku rzeczy (są dobrze ukryte), ale na chwilę obecną mam to co chciałem bez tych wszystkich facebooków, youtubów itp. Powoli będę go testował, jedno co mogę powiedzieć, to szybciutkie toto jest :). Następne meldunki z trasy na bieżąco. Chyba, że zdecyduję się przerwać wycieczkę  :E

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:34:10 »
A masz jakis namiar na polski rom

*

Offline piechucki

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: C600>Touch>Zest>Acer S200>V970>Coolpad F1
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:44:23 »
Nie słyszałem o takowym, ale być może na http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=578 coś znajdziesz. Ja zostaję przy "angliku" - trzeba szlifować języki  :E

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2011, 12:45:42 »
 ZJEZYKIEM masz racje chociaz i tak mnie to wkur..., a jak u cieie chodzi GPS bo u mnie zaczyna dzialac dopiero po ok 15-30 minutach

*

Offline piechucki

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: C600>Touch>Zest>Acer S200>V970>Coolpad F1
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2011, 12:58:19 »
No właśnie GPSu nie udało mi się uruchomić, bo zacząłem próby (nieudane, choć wcześniej na innych "urządzonkach" raczej bezproblemowo) i zabrakło mi zdrówka. Jak wydobrzeję, to spróbuję na nowo, ale jeśli by to faktycznie miało startować tak długo to zgroza  :evil:

EDIT:
GPS uruchomiony głównie za sprawą tego wątku:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=651886&highlight=gps

Polecam również lekturę o wykorzystaniu obecności na pokładzie czujnika G-sensor:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=670921
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2011, 20:29:52 wysłana przez piechucki »

*

Offline nadja

  • 46
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:19:59 »
Ja od razu jak go dostałem to przesiadłem sie na ROM Arto's Sense WWE
I tutaj GPS łapie mi po kilku-kilkunastu sekundach. Jak na fabrycznym ROM-ie to nawet niewiem
A co do siły GPS-u to wygląda to tak jak na tym drugim screenie po modyfikacji z linku XDA, nic nie grzebałem. Wogóle GPS mnie pozytywnie zaskoczył bo w moim aucie przednia szyba ma jakiś filtr który zapobiega chyba nagrzewaniu sie wnętrza (szyba ma niebieską poświate z zewnątrz) i poprzednie telefony nie łapały sygnału przez nią. Musiałem specjalnie dokupić antene GPS żeby mieć navi, a tu miła niespodzianka, Acer łapie sygnał bez problemów.
Wogóle przepaść co do innych palmptopów jeśli chodzi o szybkość działania, jest mega szybki.
Największa wada jak dla mnie, to skrzypiąca obudowa a szczególnie tylna klapa baterii która dodatkowo jest luźno spasowana, chociaż na chwile obecną sobie z tym poradziłem.

*

Offline piechucki

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: C600>Touch>Zest>Acer S200>V970>Coolpad F1
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:37:28 »
nadja Skoro "na chwile obecną sobie z tym poradziłem", to może warto podzielić się tą radą z innymi ... do tego w końcu służy forum. Moja obudowa, akurat skrzypi tak minimalnie, że mnie to nie przeszkadza, ale może innym skrzypi bardziej... (?)

*

Offline nadja

  • 46
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:44:45 »
jesli chodzi o skrzypienie i luzy tylnej klapki to poprostu podklejiłem ją taką włochatą taśma w kilku miejscach   :proud:

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2011, 21:08:11 »
nadja jak sciagnąles ten rom bo mi sie nie udaje duzy on jest ? moze mi podeslesz na nowickiadam@wp.pl

*

Offline nadja

  • 46
Odp: NEO S200 wszystkie problemy, rom, jezyk, dzwieki
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2011, 01:26:06 »
Cały folder ma 250 MB to troche za dużo na emaila.
Spróbuj stąd: http://files.acers200.net/arto/Arto's%20Sense%20rom%204.0%20beta%20wwe%20(2019,%2028244).rar

Wrzucam jeszcze screen z działania GPS:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 12:10:08 wysłana przez nadja »