Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 362918 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 05, 2008, 16:54:49 »
Witam wszystkich !

Limak74 - Świetna robota... wszystko u mnie śmiga od a do z...
                Faktycznie nic trudnego jak się już ma coś na czym można sie wzorować i za to dzięki.
                A tak przy okazji to zastanawia mnie dlaczego Ty nie chcesz mieć takiego podświetlania na stałe ?


Jeszcze odnośnie automatycznego podświetlania.
Nikt nie pisze, że to u kogoś działa.
U mnie zdecydowanie nie.
Jak zmieniam plik:Program Files\MioMap\appstartupsec.ini , w którym jest wpis:

ProcessFile=SystemInformation\SystemInformation.exe
na:
ProcessFile=APTECZKA\Backlight\Backlight_ASAP\au.exe

to Mio wogóle się nie uruchamia
Oczywiście wcześniej rozpakowałem backlight_ASAP  w baclight
Czy to nie ten wis: ProcessFile=SystemInformation\SystemInformation.exe jest odpowiedzialny za uruchomienie Application Launchera?
Bo jeśli tak to zmiana go spowoduje, że mio się nie uruchomi.
Czy coś źle rozumiem?

 A więc... u mnie działa :)
Tak proces ProcessFile=SystemInformation\SystemInformation.exe jest odpowiedzialny za uruchomienie Application Launchera, ale Limak74  zmienił cały kod który pierw uruchamia miomap.exe (gdy miomap się uruchamia załącza podświetlanie)  następnie ją wyłącza i włącza SystemInformation.exe i tym sposobem mamy automatyczne podświetlanie...

Nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa musiałeś coś źle zrobić...

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 05, 2008, 16:57:59 »
Niestety nie udało mi się uruchomić TT na moov 200 brakuje bibliotek .dll
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 17:40:34 wysłana przez mirkor »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 05, 2008, 17:43:40 »
...
                A tak przy okazji to zastanawia mnie dlaczego Ty nie chcesz mieć takiego podświetlania na stałe ?


Oszczedzam baterie i srodowisko ;)
a jak chcesz miec ciemniej w nocy? to co zrobisz? jeden dotyl w zarowke i z glowy
poza tym nie lubie rozwiazan typu "process bezczynnosci" a w tym wypadku au.exe z Backlight_ASAP ma nieskonczona petle zeby tylko sygnalizowac ze proces zyje
Jest, dziala jak ktos bardzo musi miec to sobie zmieni :)


Napisane: Sierpień 05, 2008, 17:41:51

U mnie też nie działa MioMap ale AM działa.

To dziwne ale zakladam ze masz MioMoov 330/360 (jesli nie masz to oczywiscie sciezki moga byc inne i to moze byc powod czemu Ci nie dziala) :)
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 05, 2008, 17:57:17 »
[

przyniosla rozwiazanie tego problemu (przetestowane- wszystko dziala)

Jesli ktos chce sobie wrzucic automatyczne podswietlenie przy starcie to teraz juz mozna to spokojnie zrobic w/w opisany sposob
Pozdrawiam


Limak74 - znowu jestem pod wrażeniem. Twój wkład twórczy jest imponujący. Automatyczne podświetlenie zadziałało u mnie od razu. Dzięki. Mam do Ciebie jeszcze pytanie: Czy tą czerwoną ikonkę w programie Mio zamykającą nawigację można by jakoś powiększyć . Bo mam czasem trudności w trafienie w nią. Sory (to drobiazg ale może sie by to dało zrobić w prosty sposób)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 05, 2008, 18:29:51 »
Limak74 - znowu jestem pod wrażeniem. Twój wkład twórczy jest imponujący. Automatyczne podświetlenie zadziałało u mnie od razu. Dzięki. Mam do Ciebie jeszcze pytanie: Czy tą czerwoną ikonkę w programie Mio zamykającą nawigację można by jakoś powiększyć . Bo mam czasem trudności w trafienie w nią. Sory (to drobiazg ale może sie by to dało zrobić w prosty sposób)

Sposób jest bardzo prosty :)
Wchodzisz w katalog  APTECZKA\MioMapLauncher\MiniBar\Default\  Otwierasz CloseButton.ini 

GLOBALSETTINGS
ShowMessage = 0
QuitOnDoubleClick = no
X = 0
Y = 0
Width = 29 <--------------------------------------------- Tu zmieniasz na 29
Height = 24 <---------------------------------------------------------- tu na 24
Arrange = No
BackgroundBitmap = ..\Bitmaps\MiniBar.bmp
StartUpAnimation = NoAnimation
ShutDownAnimation = NoAnimation
Accelerated = no
TopMost = yes

BITMAPBUTTON
x = 0
y = 0
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\MioMapLauncher\MioStop\au.exe"
#NewIni = "\My Flash Disk\APTECZKA\MioMap\CloseActiveWindow\au.exe"
Width = 29 <------------------------------------------------------------------------------------ Tu zmieniasz na 29
Height = 24 <----------------------------------------------------------------------------------- Tu zmieniasz na 24
BitmapNormal = ..\Bitmaps\CloseButton.bmp <----------------------------------------------  Tu wymazujesz 1 przed .bmp
BitmapPushed = ..\Bitmaps\CloseButton-on.bmp <------------------------------------------ Tu tez wymazujesz 1 przed .bmp

I masz większy przycisk...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 18:31:46 wysłana przez Slaweklg »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 05, 2008, 18:39:00 »
Limak74 mam Mio 200 ale ścieżki sobie odpowiednio pozmieniałem, to nie w tym problem. Mio po prostu przestało się uruchamiać, może coś przez przypadek skasowałem ale nieważne bo i tak nie używam  :) Jak się zepsuje i będę musiał oddać do serwisu to się będę martwił,. Ogolnie świetna robota. Mam jeszcze pytanie bo jeśli nie używam Mio to jak ( w sensie w jakim programie ) zmienić ścieżki żeby się uruchamiała od razu AM z podświetleniem bez możliwości wyboru ?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 05, 2008, 18:49:15 »
Może ktoś spróbuje odpalić Tomtom7 na Mio Moov :) 

zapożyczone z innej strony

"""Działająca sprawdzona wersja TOMTOMA 7 do navii 2008.
działa też na akirach i larkach i pewnie też innych z windows CE 5 320x240
zawiera

Tomtom v7.450.9028

skopiuj zawartość archiwum na kartę SD - aktywuj


sam tomtom7 + aktywator (dla tych którzy nie chcą z mapą lub ściągali wcześniej)
~9,7 MB 

poprawione - instrukcja aktywacji map w środku

w poprzedniej był błąd
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 20:09:14 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 05, 2008, 20:31:21 »
Oszczedzam baterie i srodowisko ;)
a jak chcesz miec ciemniej w nocy? to co zrobisz? jeden dotyl w zarowke i z glowy

Czy to znaczy że jak raz dotkniesz żarówki to podświetlanie się załącza a jak drugi raz to gaśnie ? Ja tak nie mam...

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 05, 2008, 22:43:48 »
Oszczedzam baterie i srodowisko ;)
a jak chcesz miec ciemniej w nocy? to co zrobisz? jeden dotyl w zarowke i z glowy

Czy to znaczy że jak raz dotkniesz żarówki to podświetlanie się załącza a jak drugi raz to gaśnie ? Ja tak nie mam...
heheh  :grin: nie tak niestety nie jest  jak raz dotkne to sie wlacza i juz zostaje do resetu. Zle sie wyrazilem chodzilo mi ze jak chce jasniej to jeden klik na zarowke i mam jasniej (dla mnie to nie jest uciazliwe)
Napisane: Sierpień 05, 2008, 21:16:53
Limak74 mam Mio 200 ale ścieżki sobie odpowiednio pozmieniałem, to nie w tym problem. Mio po prostu przestało się uruchamiać, może coś przez przypadek skasowałem ale nieważne bo i tak nie używam  :) Jak się zepsuje i będę musiał oddać do serwisu to się będę martwił,. Ogolnie świetna robota. Mam jeszcze pytanie bo jeśli nie używam Mio to jak ( w sensie w jakim programie ) zmienić ścieżki żeby się uruchamiała od razu AM z podświetleniem bez możliwości wyboru ?

Mowisz ze sie przestalo uruchamiac tzn ?  czy jak uruchomisz TotalCommander'a to z jego poziomu jestes w stanie wejsc do katalogu z MioMap i uruchomic program?
Jesli tak to znaczy ze sciezki nadal w niektorych miejscach masz zle (poogladaj pliki *.mscr)

ApplicationLauncher jest BEZINWAZYJNY -tzn nic nie usuwa ani nie zmienia Zmieniajac 1 linijke w appstartup.ini wracamy do fabrycznych ustawien
wiec to nie moze byc wina ApplicationLaunchera (sprawdz sciezki)

Napisane: Sierpień 05, 2008, 21:20:37

Sposób jest bardzo prosty :)
Wchodzisz w katalog .....
......
I masz większy przycisk...

BRAWO Slaweklg - o to mi wlasnie chodzilo! to nie jest jakas czarna magia Kazdy moze to zrobic! Podales perfekcyjny przepis
Pierwotnie wlasnie byl tam wiekszy przycisk ale go zmniejszylem bo dla mnie byl za duzy ale plik *.bmp zostawilem Wszystko znalazles i zmiany zrobiles perfekcyjnie.. Ludzie bierzcie z niego przyklad! GRATULACJE!
Napisane: Sierpień 05, 2008, 21:26:44
......Mam jeszcze pytanie bo jeśli nie używam Mio to jak ( w sensie w jakim programie ) zmienić ścieżki żeby się uruchamiała od razu AM z podświetleniem bez możliwości wyboru ?

zeby zrobic jak chcesz to musisz zmodyfikowac plik au.mscr w katalogu APTECZKA\Backlight\Backlight_ASAP\au.mscr

a mianowicie tak:
Sleep(300)
Run ("\My Flash Disk\Program Files\MioMap\MioMap.exe")
Sleep(200)
kill ("miomap.exe")
Sleep(200)
Run ("\My Flash Disk\SystemInformation\SystemInformation.exe")   <-- zamiast tego podaj sciezke do AM :)

While(1)
sleep(10000);
EndWhile


Oczywiscie appstartupsec.ini tez musi byc zmadyfikowany tak aby pokazywal na APTECZKA\Backlight\Backlight_ASAP\au.exe

Powinno zadzialac
PS jesli nie potrzebujesz ApplicationLaunchera a tylko ta funkcjonalnosc to zostaw tylko ten katalog Backlight_ASAP
reszte plikow z APTECZKA i SystemInformation mozesz wywalic
Napisane: Sierpień 05, 2008, 21:45:20
Niestety nie udało mi się uruchomić TT na moov 200 brakuje bibliotek .dll
A mi sie udalo uruchomic TT7 smiga piekne (Zawsze to byla moja ulubiona nawigacja) zero bajerow
nie ma bledow jak w AM i MioMap ktore w Warszawie prowadza pod wiaduktami zamiast bezkolizyjnie skierowac na wiadukt
To dziwne ale to jedyna nawigacja ktora nie popelnia tego bledu Tak czy siak TT7 dziala bez zarzutu (cos sie plul na poczatku ale teraz juz jest cacy) zaraz wrzuce ikonki dla tych co lubia miec wszystko na pulpicie Plik:  tomtom_ico_x2.zip (ikonki moze nie super dopracowane bo sie spieszylem)

Aha testowalem na : http://rapidshare.com/files/134635669/TomTom_Lark.zip   (7743 KB - sam program bez map)
Mapki to prosze sobie we wlasnym zakresie dogrywac dla wersji 7
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 22:56:43 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:19:58 »

A mi sie udalo uruchomic TT7 smiga piekne

Limak74 Proszę opisz jak udało się Tobie z Tym TT7, ja się męczę i nic, wyskakuje takie coś przy próbie uruchomienia TomTom Navigator.exe :
"Cannot find 'TomTom Navigator' (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are avaible."

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:57:52 »
Hehe dzięki :D Limak74

Co do TomToma to też u mnie śmiga tylko jakiś taki szary i nie wykrywa urządzenia GPS...
Co zrobiłem źle lub czego nie zrobiłem ?

A już mam ...
Trzeba było włączyć zamiast "wbudowanego odbiornika GPS"  - "Inny odbiornik GPS NMEA"

« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 00:02:02 wysłana przez Slaweklg »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:38:33 »
Limak74 zobacz na priva

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:11:39 »
Zrobiłem dodatkową ikonę tomtoma w launcherze  może komuś się przyda więc ikonka i pliczek main w załączniku...

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:35:04 »
Czy udało się komuś uruchomić TT7 na Mio Moov 200PL? Robię wszystko wg wskazówek i ciągle wyskakuje komunukat przy próbie uruchomienia TT7 :
"Cannot find 'TomTom Navigator' (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are avaible."

Może Mio Moov 200 ma w Windows mniej plików dll , niż to jest w Mio Moov 360 i dlatego nie można odpalić TT7  ??
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 16:37:13 wysłana przez Robo67 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 06, 2008, 14:45:02 »
Taka mala uwaga czasami programy nawigacyjne nie daja rady uruchomic sie na czas przed zamknieciem SystemInformation
i nastepuje zamkniecie programu i "cos jakby reset"

Obejscie (niestety najlepiej pozostawic SystemInformation.exe chodzacy w tle)
w Main/main.ini
ustawic dla kazdej aplikacji:

      QuitOnExecute = no

np AM ma "yes" ale moze to byc problem wiec lepiej zmienic na "no"

Pozdrawiam
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 06, 2008, 18:09:40 »
np AM ma "yes" ale moze to byc problem wiec lepiej zmienic na "no"

Zmieniłem, bo też zauważyłem, że czasem AM trzeba włączać 2 razy.
Przy okazji wrócę do tematu czasu AM cofniętego o 1godz. (Mio i iGO jest ok.)
Czy coś przeoczyłem, czy jednak nadal nie ma rozwiązania na ten mankament? Można oczywiście wyłączyć synchro gps w AM, ale jest jeden warunek!
Przed uruchomieniem AM trzeba najpierw uruchomić iGO lub MioMap, żeby ustawić czas lub ustawić w setingach Launchera. Po każdym resecie wydaje się to być uciążliwe.
To jedno. Druga kwestia to problem wysypujących się dodanych plików *.poi w AM. Wszystko jedno czy są w Mio czy w SD.
Dzieje się tak po podłączaniu np USB, albo resetu a czasami nawet przejścia na inną nawigację. Wówczas plik zamiast 1.27MB ma 12B.
Jest oczywiście metoda - zablokować przełączniczkiem kartę, ale..............................., ale jak znowu, to pewna niefunkcjonalność.
Czy dopiero wersja 5.0.7 rozwiązuje powyższe problemy?
Proszę o Wasze uwagi.

pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 06, 2008, 20:04:08 »
Ponawiam pytanie, czy ktoś uruchomił TT7 na Mio Moov 200PL ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 22:28:13 wysłana przez Robo67 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 06, 2008, 22:10:25 »
Cytat: Robo67

Może Mio Moov 200 ma w Windows mniej plików dll , niż to jest w Mio Moov 360 i dlatego nie można odpalić TT7  ??

Ponawiam pytanie, czy ktoś uruchomił TT7 na Mio Moov 200PL ?

Robo67 sorry ale ja nie ma MioMoov200 podalem Ci link do paczki, pokazalem Ci forum z tego co tam pisza to powinno sie dac.
Wszyscy widzieli juz twoj post i sa swiadomi tego za nadal masz nierozwiazany problem, ale skoro nikt nie odpisuje ani tak ani tak to znaczy ze nikt tu nie instalowal TT7 na MioMoov200


PS skad moge wiedziec ile DLL'i ma 200 a ile 330 czy 360 ? nie wiem tego bo mam tylko 1 urzadzenie . Gdybys chcial uzyskac odpowiedz na to pytanie to powinienes je sformulowac troszke inaczej np. "w katalogu tym to a tym mam na swoim mio moov 200 tyle to a tyle DLL 'i a Wy ile macie ? bo wydaje mi sie ze sa roznice" Wtedy ludzie Ci sprawdza jak podasz dokladnie o co Ci chodzi a tak to jest jak "ratunku nie dziala" :) sorry za moralizatorstwo mam nadzieje ze Cie nie urazilem ale forum powinno byc czytelne bo jak jest przydlugie to nikt nie przebrnie przez te wszystkie posty jak bedzie "swiezynka" :)

Pozdrawiam i zycze rozwiazania problemu z TT7 na Mio200 (ten link co Ci podalem na priv do TT7 to ma jakies dodatkowe DLL'e)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 20:15:59 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 06, 2008, 22:22:46 »
Limak74  ok :) na innym forum ktoś zadał pytanie jakie potrzebne są dll , zeby działał TT, odpowiedz:

winsock.dll
coredll.dll
wininet.dll   nie mam
ole32.dll
oleaut32.dll
note_prj.dll   nie mam

może ktoś sprawdzić czy takie ma w systemie?

wrzuciłem te brakujace dll do systemu, TT7 mam na karcie i teraz przy uruchamianiu pisze, że aplikacja nie jest pod system windows ce
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 22:27:15 wysłana przez Robo67 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 06, 2008, 22:46:10 »
To ja podam jakie są u mnie na moov 200, może ktoś napisze jakich u mnie brak w stosunku do 330, 360
afd
animation
asynmac
audevman
battdrv
BIBDrv
binfs
busenum
ceddk
ceshell
commctrl
commdlg
console
coredll
cplmain
cxport
devmgr
dhcp
diskcache
DISPlay
fatfsd
fatutil
fatutil_ini
fsdmgr
i2c
imaging
iphlpapimmtimer
mspart
ndis
notifity
nspm
ole32
oleaut32
ONDisk
pm
PowerButton
ppp
regenum
rra_stm
s3c2443_wavedev
sc2443usbfn
SDBus
sdhc_sc2443
SDMemory
serial
serial_smd2443
serialusbfn
shcore
shellcelog
tapi
tcpstk
toolhelptouch
unumodem
unload
usbmsfn
vspds
waveapi
winsock
ws2
ws2instl
wspm
zlib
To są wszystkie dll - ki i przy takim stanie po uruchomieniu TT wyskakuje mi komunikat, że TT nie jest aplikacją Windows CE

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 06, 2008, 22:49:03 »
Limak74  ok :) na innym forum ktoś zadał pytanie jakie potrzebne są dll , zeby działał TT, odpowiedz:

winsock.dll
coredll.dll
wininet.dll   nie mam
ole32.dll
oleaut32.dll
note_prj.dll   nie mam

może ktoś sprawdzić czy takie ma w systemie?

wrzuciłem te brakujace dll do systemu, TT7 mam na karcie i teraz przy uruchamianiu pisze, że aplikacja nie jest pod system windows ce

Zalaczam note_prj.dll   wypakuj do katalogu gdzie jest TT7 (exec)
niestety wininet.dll nie moge przekopiowac (z niewiadomych przyczyn) ale posiadam do w \windows
mysle ze masz zly wlasnie ten plik moze powinienes miec WinCE5 a moze masz Win4.2?

do ZIP'a dorzucilem Ci wininet.dll ale nie z mojego Mio zobacz moze zadziala wrzuc tez do katalogu TT

Link do paczki: http://rapidshare.com/files/135372854/DLLe.zip.html
Napisane: Sierpień 06, 2008, 22:46:31
To ja podam jakie są u mnie na moov 200, może ktoś napisze jakich u mnie brak w stosunku do 330, 360
afd
animation
.....
To są wszystkie dll - ki i przy takim stanie po uruchomieniu TT wyskakuje mi komunikat, że TT nie jest aplikacją Windows CE
Jak zrobiles liste? przepisywales jeden po drugim? czy jak?
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 06, 2008, 23:24:20 »
Myślę, że cały problem to właśnie wininet.dll mam dwa jeden ma coś koło 300 kb i ten twój ok 500  kb i niestety żaden nie pasuje.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 06, 2008, 23:26:40 »
Myślę, że cały problem to właśnie wininet.dll mam dwa jeden ma coś koło 300 kb i ten twój ok 500  kb i niestety żaden nie pasuje.
u mnie to samo. mirkor dll kopiujesz do katalogu windows? Limak74 twój w systemie wininet.dll ile ma kb ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 23:28:22 wysłana przez Robo67 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 06, 2008, 23:37:43 »
... Limak74 twój w systemie wininet.dll ile ma kb ?
moj wininet.dll ma 440KB (dokladnie 450560 bajtow)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 23:39:20 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 06, 2008, 23:43:34 »
moj wininet.dll ma 440KB (dokladnie 450560 bajtow)
Takiego pewnie nam potrzeba :) ma ktoś sposób na skopiowanie jego?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 23:45:49 wysłana przez Robo67 »

*

Offline cygus

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 07, 2008, 14:43:24 »
Limak74: czy ikonki do buttonow, ktore tworzysz, wymagaja jakis specjalnych ustawien? tworze ikonke 16x16 32 bity i nie mam mozliwosci jej powiekszania za pomoca par. w .ini, a jak stworze 128x128 32bity to mam komunikat ze nie moze znalezc 32bitowej ikony

jak sobie z tym poradzic?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 14:47:28 wysłana przez cygus »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 07, 2008, 17:05:28 »
Limak74: czy ikonki do buttonow, ktore tworzysz, wymagaja jakis specjalnych ustawien? tworze ikonke 16x16 32 bity i nie mam mozliwosci jej powiekszania za pomoca par. w .ini, a jak stworze 128x128 32bity to mam komunikat ze nie moze znalezc 32bitowej ikony

jak sobie z tym poradzic?


Ikony tworze 32bitowe w nastepujacych rozdzielczosciach 128x128 96x96 72x72 64x64 48x48 (i opcjonalnie 32x32 24x24 16x16)
1 plik.ico moze miec zakodowanych kilka obrazow w roznych rozdzielczosciach
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

*

Offline cygus

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 07, 2008, 17:23:19 »
a tak, masz racje - nie widzialem guziczka import new image :)

ps. udalo Ci sie zrobic klawiature wirt. np dla total cmd?

pzdr
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 17:37:40 wysłana przez cygus »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 07, 2008, 21:28:38 »
Przy okazji wrócę do tematu czasu AM cofniętego o 1godz. (Mio i iGO jest ok.)
Czy coś przeoczyłem, czy jednak nadal nie ma rozwiązania na ten mankament? Można oczywiście wyłączyć synchro gps w AM, ale jest jeden warunek!
Przed uruchomieniem AM trzeba najpierw uruchomić iGO lub MioMap, żeby ustawić czas lub ustawić w setingach Launchera. Po każdym resecie wydaje się to być uciążliwe.
To jedno. Druga kwestia to problem wysypujących się dodanych plików *.poi w AM. Wszystko jedno czy są w Mio czy w SD.
Dzieje się tak po podłączaniu np USB, albo resetu a czasami nawet przejścia na inną nawigację. Wówczas plik zamiast 1.27MB ma 12B.
Jest oczywiście metoda - zablokować przełączniczkiem kartę, ale..............................., ale jak znowu, to pewna niefunkcjonalność.
Czy dopiero wersja 5.0.7 rozwiązuje powyższe problemy?
Proszę o Wasze uwagi.

Czy ktoś odpowie mi na moje pytanie? Nikt z Was nie ma takich problemów?
Jeszcze raz proszę...

pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 07, 2008, 21:48:23 »
Witam
Mam poważny problem.. a mianowicie po wgraniu automapy na mio moov 200 nie moze znalezc sygnalu probowalem juz kazdym comie i nic nawet tak jak napisal Limek74 Com2 i predkoc 57600 lub 56000