Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 362935 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 25, 2008, 14:48:07 »
....
2b) osobiście korzystam z launchera  http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=81080797758730138038&act=&down=&gk=ubezpieczenia /w pliku jest instrukcja/.
Działa super /trzeba pamiętać tylko, że w tej wersji program autompapa ma być na mio /flash disk/ a nie na karcie /storage card/, same pliki z mapami natomiast już na karcie. Wadą tego launchera jest brak możliwości wyjścia z mimomap /trzeba resetować/.
Niestety ten launcher nie ma folderu SystemInformation więc przeróbka zapropnowana przez Limak74 tu nie pomoże
VI. Wielka prośba:
1) Może rozbić ten wątek na 2 - 
a) dot. modelu 200 i
b) dot. pozostałych modeli - tu dominuje model 360, który ma opcję zestawu głośnomówiącego /jak dla mnie jak kupować to 200 /cena/ lub 360 /mapy Europy + zestaw głośnomówiący//.
c) na początku wątku proponuję przyklejać najnowsze i sprawdzone wersje launcherów.

2. Czy guru Limak74 mógłby rzucić okiem na ten plik  http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=81080797758730138038&act=&down=&gk=ubezpieczenia, może wystarczy jakaś jedna komenda do wyjścia z Miomap co uszczęśliwi użytkowników Miomoov 200

1) oczywiscie ze pomoze bo ten mioPanel200  to wlasnie jest zrobiony na bazie ApplicationLauncher'a  (kolega kaiman przyznal to na innym forum :)
2) nie rozbijalbym watku (przeciez program mozna zmienic i dostosowac do swoich potrzeb rozdzielczosci a ciagle to bedzie ten sam program)
3) w kazdym moim poscie (wlaczajac 1 post w tym watku) jest stopka jak byk napisane gdzie szukac ostatniej wersji programu
4) guru Limak74 rzucil okiem  :O i zalacza przerobiony MioPanel200 (nie jest to przetestowane, poniewaz strukrura katalogow jest lekko mowiac inna ale dolozylem staran zeby dzialalo prosze pobierz i sprawdz http://rapidshare.com/files/139979246/PanelMio200_MioMapExit.rar.html

To tyle

PS program mozna sobie wlasnorecznie rozbudowywac, jeden chce gry , inny BT ktos oswietlenie na starcie a ktos inny chce miec inna rozdzielczosc czy ikonki
i na tym to polega caly POWER w tym ze to jest konfigurowalne i proste jak cep Kazdy moze sobie stworzyc wlasna wersje
Moj blad ze nie wypuszczam prawdziwych releas'ow z opisem changelogiem itp na rozne rozdzielczosci ale wybacz mam mio moov 360 i na tym robie
Sposoby na obejscia zamykanie , podswietlanie i BlueTooth sa wspolne dla wszystkich modeli wystarczy wziac gotowca i przerobic aby w np MioPanelu200 dzialalo zero inwencji ..czysta znmiana sciezek.

A jesli chodzi o kolege Wrobelsl u ktorego dziala na 200 i tylko sa jakies niedogodnosci z niektorymi dodatkowymi aplikacjami to przeciez wystarczy (albo nie klikac) albo wywalic ikonke lub sciezke :) i tyle Juz nie mowiec ze jakby ktos sie postaral naprawde to zmieni to tak ze i na mio moov 200 bedzie dzialac wszystko
ale ze sa klony to... tak jest a nie inaczej :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 20:56:21 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 25, 2008, 16:35:41 »
witam
limax3,podaj proszę całą ścieżkę ,ja mam program i mapy we flashu,pozdrawiam ,przed chwilą sprawdzałem sys.txt w igo ,jeśli to o tym piszesz, u mnie w wersji od janpog wygląda to tak:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

całkiem inaczej niż napisałeś,czyli trzeba zmienić i powinno chodzić? z tym,że jak pisałem mam program i mapy na fleshu,jeśli zmienię na

[folders]
app="My Flash Disk\iGO8"
content="igo8\CONTENT"
będzie dobrze czy coś zmienić?,prodzę o odpowiedź,pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 17:08:37 wysłana przez turel »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 25, 2008, 17:16:34 »
Jeśli masz program i mapy na My Flash Disk to wydaje mi się że powinno być
[folders]
app="My Flash Disk\iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
Ja u siebie mam program w Mio a mapy na SD i umnie sys. txt wygląda następująco:
[folders]
app="My Flash Disk/iGO8"
content="\Storage Card\iGO8\content"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

Ja też miałem ten problem co ty jak zacząłem ulepszać swój iGO8 wgrywając coraz to nowe wersje iGO8 Ultra plus itp. W końcu wywaliłem te ulepszenia i wgrałem ten podstawowy program iGO8 i wszystko chodzi. Wrzuciłem tylko nową skórkę do katalogu skin (od Lomax 3 i wszystko hula. Po wgraniu iGO8 zresetowałem Mio. Pozdrowienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 17:50:00 wysłana przez janpog »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 25, 2008, 19:16:34 »
Jeśli masz wersję iGO, która Ci chodzi, to skopiuj z niej plik sys.txt (nadpisz) do tej wersji, która nie chodzi i będzie po kłopocie.
Tak jest najprościej.

pzdr

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 25, 2008, 20:42:03 »

3) w kazdym moim poscie (wlaczajac 1 post w tym watku) jest stopka jak byk napisane gdzie szukac ostatniej wersji programu
4) guru Limak74 rzucil okiem  :O i zalacza przerobiony MioPanel200 (nie jest to przetestowane, poniewaz strukrura katalogow jest lekko mowiac inna ale dolozylem staran zeby dzialalo prosze pobierz i sprawdz http://rapidshare.com/files/139979246/PanelMio200_MioMapExit.rar.html

A jesli chodzi o kolege Wrobelsl u ktorego dziala na 200 i tylko sa jakies niedogodnosci z niektorymi dodatkowymi aplikacjami to przeciez wystarczy (albo nie klikac) albo wywalic ikonke lub sciezke :) i tyle Juz nie mowiec ze jakby ktos sie postaral naprawde to zmieni to tak ze i na mio moov 200 bedzie dzialac wszystko
ale ze sa klony to... tak jest a nie inaczej :D

ad 3) Link jest widoczny, ale co z tego jak otwiera się cały wątek /obecnie 8 stron/ i nie wiadomo gdzie szukać ostatniej wersji pliku :-?

ad 4) Działa, działa!  B). Dobrze by było zamieścić go w widocznym miejscu wątku, żeby kolejny posiadacz modelu 200 mógł to łatwo dostrzec.

Swoją drogą najlepszy launcher to taki gdzie można by było wgrać całą zawartośc na Mio od razu /czyli zgrać pliki orygnalne jako backup, skasować je z Mio, wgrać zawartość launchera wraz z plikami oryginalnymi do Mio/. Technicznie problem żaden, ale pewno nie można oryginalnego oprogramowania załączać jako elementu modyfikacji.  :(

Co do modyfikacji Wrobelsl to działa /tak zresztą napisałem/, ale obecność części nie działających/blokujących ikonek to duży minus. No można to potraktować jako wersję "beta"  :)

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc  :ok:

[OT]P.S. Pytanko ogólne - czy ktoś próbował oficjalnej aktualizacji Miomap po wgraniu launchera? Z jakim efektem? [EOT]

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 25, 2008, 20:57:33 »
witam,janpog i lomax3 ,dziękuję za podpowiedzi,zaraz sprawdzę...skopiować można tylko cz o to chodzi
"[debug]
skip_eula=1
enable_roadshadow=1

[map]
auto_nightmode=1

[msnd]
msnd.start=0

[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0"
 tak jest u mnie w pliku sys.txt


już po próbie... :smile: działa, a plik sys.txt wygląda tak

[folders]
app="My Flash Disk\iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

dziękuję za rady, pozdrawiam

...jeszcze tylko pytanie : czy jest gdzieś AM 5.1.... dla "biedniejszych" ?  :smile:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 21:15:10 wysłana przez turel »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 25, 2008, 22:52:51 »
witam czy mozecie mi napisac jak moge dodac ikone na pulpicie z grami..

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 26, 2008, 01:37:34 »

3) w kazdym moim poscie (wlaczajac 1 post w tym watku) jest stopka jak byk napisane gdzie szukac ostatniej wersji programu


ad 3) Link jest widoczny, ale co z tego jak otwiera się cały wątek /obecnie 8 stron/ i nie wiadomo gdzie szukać ostatniej wersji pliku :-?


Sprawdz dobrze link zawiera "msg713142" co jest wskaznikiem na konkretna wiadomosc wlasnie ta tedna jedyna ze wszystkimi dodatkami

Jesli tak bardzo Ci zalezy na osobnym watku to prosze bardzo (zyjemy w wolnym kraju) utworz watek "Application Launcher na Mio Moov200 " czy jak go chcesz sobie nazwac i dodawaj tam wszystkie info jakie bedziesz uwazal za stosowne. Ostrzegam jednak ze bedzie sie to wiazalo z licznymi pytaniami ze strony ludzi na ktore jako "prowadzacy" watek powinienes znac odpowiedzi. Ja nie mam czasu ani mozliwosci prowadzic 2 watkow jednoczesnie i to o tym samym. Jak widac jest okolo 22 uzytkownikow zalozmy ze 4 ma jakies pojecie o tym jak to chodzi wiec latwiej jest tych 4 "zagonic do pracy" na jednym watku Poza tym np od nich tez duzo sie dowiaduje np struktura pliku sys.txt w iGO8. Polecam udzielanie sie na tym  forum i samodzielne rozwiazywanie problemow dla uzytkownikow Mio200  Jak zobaczysz (porownasz) zmiany ktore zrobilem to zobaczysz ze to byl banal wiec stwierdzenie ze sie nie da to chyba bylo "pod wlos" ? :)

Ja zawsze mowie : wszystko sie da, kwestia czasu i pieniedzy :D
Napisane: Sierpień 26, 2008, 01:08:58
Prosba do zaawansowanych userow ... moze ktos sie pokusi o napisanie dokumentacji?  zebranie krok po kroku odpowiedzi na pytanie typu :
- jak dodac ikonke?
- jak zrobic ikonke?
- jak dodac panel?
- jak modyfikowac panel?
- jak zmienic czcionke?
- jak zmienic tlo?
- jak zrobic zeby sie bateria odswiezala?
- jak ustawic format daty?
- jak odczytac dane o pamieci?
- jak zrobic by program sie zamykal /otwieral ?
- jak urucomic cos na karcie SD?
- jak napisac zmodyfikowac skrypt w MortScript?  (oczywiscie to dla ludzi z minimum wiedzy o programowaniu) - podac link do manuala co zamiescilem tutaj na forum
....
+ ewentualnie porady z integracji innych programow :)

i jeszcze inne co to ludziom wpadna do glowy a moze sie juz pojawily tylko mi umknelo

Sorry ale jak widze n-ty raz podobne lub takie samo pytanie to mi rece opadaja i trace serce zeby po raz kolejny cos tlumaczyc bo ktos czegos nie doczytal 8 stron to nie encyklopedia i szyko mozna przeczytac jesli ktos chce.
Zawsze bylem zwolennikiem uczenia lowienia a nie dawania ryby . Rozumiem ze sa czasami tematy ktore nie sa banalne (nowe tematy) ale jak juz cos bylo walkowane kilkukrotnie to sorry...

Wiec jak sa chetni?
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 26, 2008, 11:58:53 »
czy wystepuje w IGo8 taka skórka która wskazywała by po lewej stronie odpowiedni kierunek na rondzie?..bo jak narazie to wskazuje tylko ze bedzie rondo :

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:13:03 »
Czy ktoś może próbował odpalić spod Application Launcher'a  AMPolski 5.1.1(oryg.) zainstalowaną na karcie, wiadomo, trzeba będzie zmienić ścieżki dostępu, pytam bo jak dotąd (chyba, że coś przeoczyłem) była wszędzie omawiana AM bez instalacyjna wrzucona  do pamięci MIO

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 26, 2008, 15:47:10 »
Czy ktoś może próbował odpalić spod Application Launcher'a  AMPolski 5.1.1(oryg.) zainstalowaną na karcie, wiadomo, trzeba będzie zmienić ścieżki dostępu, pytam bo jak dotąd (chyba, że coś przeoczyłem) była wszędzie omawiana AM bez instalacyjna wrzucona  do pamięci MIO

uzytkownik debe ma zainstalowana 5.1.1 i mu super chodzi Instalacja wedlug  FAQ ze strony AM punkt 20
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 26, 2008, 16:19:14 »
dzięki Limak74 :ok:

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 26, 2008, 18:03:51 »
witam,pytanie do lomax3 i Slaweklg,czy karta 16 TRANSCEND SDHC 16GB wymaga "obrobki" ? ,czy też jest gotowa do użytkowania bezpośrednio po zakupie .Pytam dlatego, bo o ile wiem system plików ma fat 32,a karta np moja 2 GB-system plików fat,więc czy nie trzeba będzie (o ile to możliwe)coś zmienić,pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 26, 2008, 18:05:16 »
[OT]P.S. Pytanko ogólne - czy ktoś próbował oficjalnej aktualizacji Miomap po wgraniu launchera? Z jakim efektem? [EOT]

Sorry ale o jakiej aktualizacji Ty mowisz? Jest jakas aktualizacja? Z tego co czytalem no bedzie dopierow  grudniu 2008 jak nic nie zawala. Wogole to dla mnie ten program dostarczany przez Mio na PC to jakis jeden wielki badziew nic nie mozna aktualizowac myslalem ze jakies POI chociaz latwo sie da zrobi ale to jest zupelnie nieintuicyjne i po 30 min zabawy porzucilem ten pomysl aby cokolwiek przy jego pomocy robic. Wiec wracam to Twojego Pytanio/Stwierdzenia Gdzie sa te oficjalne aktualizacje?
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 26, 2008, 18:38:26 »
witam,pytanie do lomax3 i Slaweklg,czy karta 16 TRANSCEND SDHC 16GB wymaga "obrobki" ? ,czy też jest gotowa do użytkowania bezpośrednio po zakupie .Pytam dlatego, bo o ile wiem system plików ma fat 32,a karta np moja 2 GB-system plików fat,więc czy nie trzeba będzie (o ile to możliwe)coś zmienić,pozdrawiam

Raczej niesformatowanych nie sprzedają (chyba). A 16GB musi mieć FAT32 z definicji.

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 26, 2008, 19:38:35 »
witam, jeszcze raz 16 -tka,objawy:wkładam do urządzenia (mio moov 360) ,podłączam do komputera ,nie widać żadnego nowego dysku,wkładam kartę do czytnika widzi to ,co jest na karcie,wkładam do urządzenia kartę 2 GB z systemem plików fat (nie fat 32) widać dwa nowe dyski wymienne (urządzenie i karta),można wtedy wykonywać potrzebne operacje; pytanie ,czy tak ma być (jeśli tak to utrudnienie w operacjach na plikach),czy można coś zmienić .Urządzenie z kartą TRANSCEND SDHC 16GB działa normalnie (o ile można to stwierdzić nie na trasie),proszę o odpowiedź (ale nie typu "chyba" i czemu z "definicji"-akubit?)
pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 26, 2008, 20:21:38 »
Sorry ale o jakiej aktualizacji Ty mowisz? Jest jakas aktualizacja? Z tego co czytalem no bedzie dopierow  grudniu 2008 jak nic nie zawala. Wogole to dla mnie ten program dostarczany przez Mio na PC to jakis jeden wielki badziew nic nie mozna aktualizowac myslalem ze jakies POI chociaz latwo sie da zrobi ale to jest zupelnie nieintuicyjne i po 30 min zabawy porzucilem ten pomysl aby cokolwiek przy jego pomocy robic. Wiec wracam to Twojego Pytanio/Stwierdzenia Gdzie sa te oficjalne aktualizacje?

Sam nie próbowałem. Sprzedawca w sklepie mówił, że do Miomap aktualizacje są darmowe /większość producentów daje rok za darmo a potem trzeba płacić/. Zresztą trochę dziwi mnie, że oprogramowanie jest w wersji 1.0 podczas, gdy najnowsza to już 3.3. Model 200 ponoć schodzi jak świeże bułki, więc to nie jest stary zapas.

Dziwi mnie jeszcze, że w wielu ofertach sprzedaży modelu 200 podają, że ma on gniazdo na słuchawki /ja w swoim znalazłem 2: na karty i do przewodu na USB/.  Czy są jakieś wersje 200 gdzie można podłączyć słuchawki? Przydałoby się w przerobionej :wink: wersji.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 26, 2008, 20:41:54 »

3) w kazdym moim poscie (wlaczajac 1 post w tym watku) jest stopka jak byk napisane gdzie szukac ostatniej wersji programu


ad 3) Link jest widoczny, ale co z tego jak otwiera się cały wątek /obecnie 8 stron/ i nie wiadomo gdzie szukać ostatniej wersji pliku :-?


Sprawdz dobrze link zawiera "msg713142" co jest wskaznikiem na konkretna wiadomosc wlasnie ta tedna jedyna ze wszystkimi dodatkami

Jesli tak bardzo Ci zalezy na osobnym watku to prosze bardzo (zyjemy w wolnym kraju) utworz watek "Application Launcher na Mio Moov200 " czy jak go chcesz sobie nazwac i dodawaj tam wszystkie info jakie bedziesz uwazal za stosowne. Ostrzegam jednak ze bedzie sie to wiazalo z licznymi pytaniami ze strony ludzi na ktore jako "prowadzacy" watek powinienes znac odpowiedzi. Ja nie mam czasu ani mozliwosci prowadzic 2 watkow jednoczesnie i to o tym samym. Jak widac jest okolo 22 uzytkownikow zalozmy ze 4 ma jakies pojecie o tym jak to chodzi wiec latwiej jest tych 4 "zagonic do pracy" na jednym watku Poza tym np od nich tez duzo sie dowiaduje np struktura pliku sys.txt w iGO8. Polecam udzielanie sie na tym  forum i samodzielne rozwiazywanie problemow dla uzytkownikow Mio200  Jak zobaczysz (porownasz) zmiany ktore zrobilem to zobaczysz ze to byl banal wiec stwierdzenie ze sie nie da to chyba bylo "pod wlos" ? :)

Ja zawsze mowie : wszystko sie da, kwestia czasu i pieniedzy :D
Napisane: Sierpień 26, 2008, 01:08:58
Prosba do zaawansowanych userow ... moze ktos sie pokusi o napisanie dokumentacji?  zebranie krok po kroku odpowiedzi na pytanie typu :
- jak dodac ikonke?
- jak zrobic ikonke?
- jak dodac panel?
- jak modyfikowac panel?
- jak zmienic czcionke?
- jak zmienic tlo?
- jak zrobic zeby sie bateria odswiezala?
- jak ustawic format daty?
- jak odczytac dane o pamieci?
- jak zrobic by program sie zamykal /otwieral ?
- jak urucomic cos na karcie SD?
- jak napisac zmodyfikowac skrypt w MortScript?  (oczywiscie to dla ludzi z minimum wiedzy o programowaniu) - podac link do manuala co zamiescilem tutaj na forum
....
+ ewentualnie porady z integracji innych programow :)

i jeszcze inne co to ludziom wpadna do glowy a moze sie juz pojawily tylko mi umknelo

Sorry ale jak widze n-ty raz podobne lub takie samo pytanie to mi rece opadaja i trace serce zeby po raz kolejny cos tlumaczyc bo ktos czegos nie doczytal 8 stron to nie encyklopedia i szyko mozna przeczytac jesli ktos chce.
Zawsze bylem zwolennikiem uczenia lowienia a nie dawania ryby . Rozumiem ze sa czasami tematy ktore nie sa banalne (nowe tematy) ale jak juz cos bylo walkowane kilkukrotnie to sorry...

Wiec jak sa chetni?


to by bylo piekne ....gdy by ktos z madrych userow to zrobil......
czekamy chetnie....

czy moze tu ktos podac link do nowego TT i IGO8 ,ktory chodzi na mio...bardzo prosze...i dziekuje..

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 26, 2008, 21:02:07 »
(ale nie typu "chyba" i czemu z "definicji"-akubit?)

"Chyba", dlatego, że nigdy nie spotkałem się z niesformatowaną fabrycznie kartą (a było ich kilkanaście), co nie znaczy, że jakiś niszowy wytwórca tego nie czyni.
"Z definicji", bo standardowy FAT obsługuje do 2GB pamięci (niestandardowy max 4GB).

witam, jeszcze raz 16 -tka,objawy:wkładam do urządzenia (mio moov 360) ,podłączam do komputera ,nie widać żadnego nowego dysku,wkładam kartę do czytnika widzi to ,co jest na karcie,wkładam do urządzenia kartę 2 GB z systemem plików fat (nie fat 32) widać dwa nowe dyski wymienne (urządzenie i karta)

A czy na którejś z kart nie ma oprogramowania zmieniającego tryb działania USB z Activesync na Device umieszczonego w katalogu 2577?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 21:10:22 wysłana przez akubit »

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 27, 2008, 15:06:28 »
Witam,akubit
dziękuję za wyjaśnienia,"A czy na którejś z kart nie ma oprogramowania zmieniającego tryb działania USB z Activesync na Device umieszczonego w katalogu 2577" -ja mam od wczoraj tę 16-kę i dlatego pytam czy można coś zrobić ,aby chcąc coś zainstalować czy skopiować nie trzeba "wachlować"kartą z czytnika do urządzenia i odwrotnie,jeśli jest jakiś sposób to bardzo proszę o opis,jeśli nie ma,wystarczy to napisać,forum jest chyba po to, aby można było pomóc ludziom,którzy na dany temat wiedzą mniej niż potrzebują ,pozdrawiam

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 27, 2008, 17:22:55 »
Moja odpowiedź dotyczyła dziwnego zmieniania trybu obsługi portu USB z Activesync na MassStorage i odwrotnie w trakcie wkładania i wyjmowania kart pamięci. Nie znam MioMoov ale np. dla Mio C520 były programiki do zmiany trybu portu USB zawarte w pakiecie odblokowującym. Zresztą chyba w oryginalnym systemie też była taka możliwość, podobnie w Larkach i niektórych innych urządzeniach na Windows CE. Stąd moje pytanie o katalog 2577 na kartach pamięci, bo w ten sposób mogłoby się to zmieniać "automagicznie".
Czy w Twoim Mio jest taka możliwość - nie wiem.

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 27, 2008, 18:49:30 »
akubit, na płytce instalacyjnej jest ten programik,ale nie działa rewelacyjnie z urządzeniem,pozostaje więc "wachlowanie" :smile: ,

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 28, 2008, 16:08:55 »
witam,pytanie do lomax3 i Slaweklg,czy karta 16 TRANSCEND SDHC 16GB wymaga "obrobki" ? ,czy też jest gotowa do użytkowania bezpośrednio po zakupie .Pytam dlatego, bo o ile wiem system plików ma fat 32,a karta np moja 2 GB-system plików fat,więc czy nie trzeba będzie (o ile to możliwe)coś zmienić,pozdrawiam

Witam, ja od razu po zakupie włożyłem do urządzenia i wszystko śmiga pięknie (widać ją w 360-tce i w komputerze gdy podłącze przez Mio ) system plików to fat 32.
Ja raczej Ci nie pomogę... u mnie wszystko działa...

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 28, 2008, 20:31:21 »
Witam.  Po nieudanej ingerencji w mio mamy problemik ktory objawia sie tym ze w windowsie nie ukazuje sie "Mio device" a jedynie zawartosc karty. Tak sie zastanawialem czy jest mozliwosc przygotowania autostartujacej karty SD aby przy wkladaniu uruchamiala programik do komunikacji kompa z mio moov? Niektorzy na tym forum pisali ze za uruchomienie polaczenia USB z flashem odpowiada programik AppStartupSec.exe. Probowalem to rozgryzc ale niestety... Prosba o odpowiedz do Wielkich Mozgow z tego forum - da sie to zrobic?
Dzieki z gory za info

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 28, 2008, 20:38:30 »
w moim przypadku zadziałało wyłączenie i ponowne włączenie kompa:)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 28, 2008, 22:09:46 »
czy moze tu ktos podac link do nowego TT i IGO8 ,ktory chodzi na mio...bardzo prosze...i dziekuje..

bardzo mi zalezy na igo8 zeby byla juz z ikonka pod telefon
NA MIO MOOV 330
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2008, 16:36:37 wysłana przez jacula »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:49:42 »
czy moze tu ktos podac link do nowego TT i IGO8 ,ktory chodzi na mio...bardzo prosze...i dziekuje..

bardzo mi zalezy na igo8 zeby byla juz z ikonka pod telefon
NA MIO MOOV 330

W tym watku juz sa napisane wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania zarowno link do TT jak i iGo8 Jak rowniez jak zrobic zeby ikonka byla do telefonu w iGO8

Prosze przeczytaj watek od deski do deski to znajdziesz (tylko 8 stron) ... Ludzie czytajcie!! a nie wkolko to samo ...
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 29, 2008, 19:56:53 »
bardzo mi zalezy na igo8 zeby byla juz z ikonka pod telefon

...hmmm. a czy 330'tka obsługuje telefon?

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 29, 2008, 20:00:07 »
mam pytanie w automapie ,uruchamianej z SD wiadomo jakiej ,przy wprowadzeniu trasy ,nie pokazuje całej informacji ,tylko prędkość .
Czy tylko u mnie ,czy mozna to zmienić?
jeszcze jedno pytanie
w A.Lauczer na stronie głownej po wgraniu 3x mapa zniknęły mi znaki zapytania wykrzyknik i strzałki ,w iconach sa ,ale moze coś zawaliłem w rejestrze?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2008, 20:17:45 wysłana przez robertsosna »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 29, 2008, 20:01:47 »
bardzo mi zalezy na igo8 zeby byla juz z ikonka pod telefon

...hmmm. a czy 330'tka obsługuje telefon?

to jest  prawie to samo co 360...czy tez 200