2 pytanka ma dla was

  • 3 Odpowiedzi
  • 1463 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

2 pytanka ma dla was
« dnia: Luty 07, 2006, 04:48:08 »
Własnie niedawno zakupiłem nowego palmiaka a mianowicie Zire 21 no i jest w niem dziwna sprawa mianowicie na dole jakies pół centymetra od krawedzi Ekraniku jest ciągle taka długa do połowy wyświetlacza czarna linia, myslalem ze to jakies coś nalepione ale pojawia sie tylko jak właczam palma. Wie ktos co to może być?? nie sadze ze martwe pixelki bo to jest taka równiutka linia dokładnie do połowy a pixelki zwykle jak juz umierają to w losowo wybranych miejscach pozatym palme jest nówka ze sklepu kupowany. No i drógie pytanko jak sobie wrzucić do palmiaka Tapety?? bo są 3 standardowo ale jakieś by sie lepsze zdały, jeśli podacie mi program to prosze niech będzie darmowy bo mnie to troszke drażni że za wszystko niemal do Palma trzeba płacić.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
2 pytanka ma dla was
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2006, 00:58:00 »
Ta linia to mi wygląda mi na jakieś uszkodzenie fizyczne (ucisk na wyświetlacz?). Najlepiej jakbyś wrzucił jakąś fotkę.

Co do tapet - Zire 21 ma jakieś wbudowane tapety? Jak się je ustawia? Szczerze mówiąc pierwsze słyszę...

2 pytanka ma dla was
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2006, 01:02:21 »
Bo to jest Zire22 :P literki mi sie walneły hehe, foto postaram sie skombinować jak najszybciej.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
2 pytanka ma dla was
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2006, 01:16:10 »
Tak w gwoli ścisłości to jest Z22 - jest to dość ważne gdy będziesz szukał czegoś w sieci.

A co do tapety to chyba można wybrać spośród wszystkich zdjęć które akurat masz na palmie - zdjęcia można dodać tak: http://www.palm.com/cgi-bin/cso_kbURL.cgi?ID=40761