!!! Pierwsze kroki !!!

  • 3 Odpowiedzi
  • 2068 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jdw

  • *
  • 73
    • www.palmsoft.boo.pl
!!! Pierwsze kroki !!!
« dnia: Marzec 13, 2002, 17:18:52 »
ad. 1
Ekran jest tak zaprojektowany i rysik zrobiny z takiego plasktiku żeby nie można było poeysować ekranu. Ja coprawda w polu graffiti mam już trochę porysowane (ale mam już palma od 2 lat i baaardzo intęsywnie go używam :) ) Co do folii są takie które zmniejszają możliwość porysowania i są dopasowane kształtem idealnie do ekrany pama i w www.x1.pl kosztuje około dychy.

ad.2
Nie opłaca się zabardzo bo różni się tym że obsługóję kolorowe wyświetlacze i jeszcze coś lepiej jest przystosowany do komunikacji z telefonem i modemem (ale nie jestem pewien).

ad.3
nie mam pojęcia :)
jeżeli to byłaby komórka to znaczyłoby że jakaś dioda się przepaliła ale ekrany palmów są podświetlane na całej powierzchni więc to chyba nie wchodzi w grę

!!! Pierwsze kroki !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2002, 17:49:25 »
Ad. 1 Folia ułatwia pisanie i chroni ekran, ale słabiej widać ekran. Dlatego ja mam ją naklejoną tylko na pole Grafiiti. w ten sposób łatwiej mi pisać jak idę i część grafiti (czyli najczęściej "mazana") jest chroniona, a właściwy ekran jest doskonale widoczny :)

!!! Pierwsze kroki !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2002, 21:14:34 »
Ad.1.Folia kosztuje około 8 zł brutto plus wysyłka z www.x1.pl ,dlatego lepiej wpaść na strone Scientifica i zobaczyć adresy oddziałów czy też dilerów.Tam kupisz w cenie ze stron Scientifica,czyli 8 zł.
Ad.2.Ja chodzę na Os 3,5 i nie mam zdania co do 4,00
Ad.3.Mam 3 tygodniowego palma IIIc i mój ekran świeci równomiernie na całości.....więc...hm...też nówka ze sklepu(Media Markt).Są jakieś programy do sprawdzania wyświetlacza...Ale czy pomogą...może wpadnij do sklepu i porównaj z inną nówką...

*

Offline jawi

  • *
  • 77
!!! Pierwsze kroki !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2002, 00:24:09 »
Witam! Też kupiłem parę tygodni temu Palma III c w Media Markt-cie. Jak się dobrze przyjrzeć, wydaje  się, że po lewej stronie jest nieco jaśniejszy pasek. Teraz. kiedy używam Palma codziennie, praktycznie go nie widzę. Jeśli u ciebie jest tak samo, to chyba nie ma sie czym przejmować (zresztą zależy pewnie, jak ustawisz jasność).