Kilka pytań

  • 3 Odpowiedzi
  • 23993 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Zagi

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Atrix
Kilka pytań
« dnia: Maj 26, 2012, 18:41:52 »
Jako nowy użytkownik Atrixa mam do Was kilka pytań:
1. Czy używacie WebTop i jak (lapdock/stacja HD)?
2. Wgranie romu nie motoroli skutkuje pozbyciem się WebTop?
3. Jak telefon się zachowuje (na romie nie od motoroli) jak podłączycie go do TV/Lapdocka/stacji HD?
4. Macie wgrane kręcenie filmów 1080p?
5. Podkręcacie procesor i czy to ma w ogóle sens?

Jestem właścicielem Atrixa od 2 tygodni i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Biorąc pod uwagę to co można zrobić z tym telefonem zastanawiam się nad zmianą softu, ale zależy mi na Webtopie bo w zasadzie wybór padł na Atrixa ze względu na to. Mam stacje HD+klawiatura i myszka i działa to bardzo fajnie. Zastanawiam się jeszcze nad Lapdockiem ale nie jestem jeszcze przekonany czy wydanie 500-600zł ma sens.
Poszukuje uchwytu do samochodu (oryginał only) nie wiecie gdzie w Polsce można to kupić?

*

Remk0

Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 09:40:18 »

1. Czy używacie WebTop i jak (lapdock/stacja HD)?
2. Wgranie romu nie motoroli skutkuje pozbyciem się WebTop?
3. Jak telefon się zachowuje (na romie nie od motoroli) jak podłączycie go do TV/Lapdocka/stacji HD?
4. Macie wgrane kręcenie filmów 1080p?
5. Podkręcacie procesor i czy to ma w ogóle sens?

Jestem właścicielem Atrixa od 2 tygodni i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Biorąc pod uwagę to co można zrobić z tym telefonem zastanawiam się nad zmianą softu, ale zależy mi na Webtopie bo w zasadzie wybór padł na Atrixa ze względu na to. Mam stacje HD+klawiatura i myszka i działa to bardzo fajnie. Zastanawiam się jeszcze nad Lapdockiem ale nie jestem jeszcze przekonany czy wydanie 500-600zł ma sens.
Poszukuje uchwytu do samochodu (oryginał only) nie wiecie gdzie w Polsce można to kupić?

1. To jest kwestia indywidualna, ja używałem WebTop
2. Z tego co pamiętam to Obsługa WebTop jest tylko w oryginalnym romie, nie jestem na bieżąco mogło sie coś w ostatnim 1,5 roku zmienić
3. Oryginalny ROM motoroli jest mułowaty, w mojej ocenie custom romy mają lepszą wydajność
4. Co poniektóre ROMy mają tą funkcje wgraną od ręki, z praktycznego punktu widzenie mogę powiedzieć że lubi czasami lagować
5. Kręcenie procka jest możliwe do 1,4 Ghz moich ostatnich informacji. W mojej ocenie wydajność zwiększa się o jakieś 20 do 30 %. Pamiętaj o tym że kręcenie procka  powoduje większe grzanie a co za tym idzie elektronika szybciej ulega zużyciu.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 22:49:13 wysłana przez Remk0 »

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2013, 09:52:05 »
Remk0, człowieku, ogarnij się!
Myślisz, że Zagi od maja 2012 roku czeka na Twoja odpowiedź?
Zwariowałeś?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 09:53:44 wysłana przez malylysy »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Remk0

Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2013, 22:43:34 »
malylysy niech Cie głowa nie boli o to czy jestem ogarnięty ;)

Spójrz na to z innej strony: pozostawione takie posty bez odpowiedzi generują kolejne posty niepotrzebnie bna ten sam lub podobny.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 22:55:23 wysłana przez Remk0 »