Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)

<< < (2/128) > >>

kolsek345:
A mnie interesuje S.3 z  radarem --  pogoda radarową .  Masz moze adres strony na nim widocznej ? Ja uzywam stronu ICM.EDU.PL  (chyba najlepszej w polsce z jej wykresami pogodowymi) ale taki radarek tez by sie przydal  :P . Pozdro

januszjur:

--- Cytat: kolsek345 w Grudzień 15, 2007, 20:12:33 ---A mnie interesuje S.3 z  radarem --  pogoda radarową .  Masz moze adres strony na nim widocznej ? Ja uzywam stronu ICM.EDU.PL  (chyba najlepszej w polsce z jej wykresami pogodowymi) ale taki radarek tez by sie przydal  :P . Pozdro

--- Koniec cytatu ---
masz go tutaj  http://www.austrocontrol.co.at/met_data/satellite/sat.gif
podeślij mi link do twoich OK

a tak na marginesie wkleję tu wszystkie swoje wypociny dotyczące WP dla zobrazowania ale..nie sugerujcie sie nimi tylko twórzmy coś nowego zmienionego OK uwzględniając wszystkie potrzeby...użytkowników





 :smile: GOLD&GREY
Napisane: Grudzień 15, 2007, 20:22:44





trochę się tego nazbierało....uuuffff koniec

6nt:
Mnie się najbardziej podoba kolorystyka tego czarno - niebieskiego tematu (4. i 5. rząd screenów). Ten ostatni jest z kolei chyba najbardziej przejrzysty (niebieski z tymi ładnymi trójwymiarowymi ikonami), ale i tak ten czarno - niebieski mi się najbardziej podoba. Myślę, że jakby wrzyucić kolorystykę tego czarno-niebieskiego (czarny kolor jak najbardziej pasuje do MIO i jest to chyba najbardziej charakterystyczny dla A701 kolor) z trójwymiarowymi ikonami (a jeszcze animowanymi!), to byłoby chyba właśnie to. Nie sądzę, żeby była koniecznośc wstawiania jeszcze logo. Zwróć uwagę, że i tak pod ekranem sprzęciku masz logo, więc drugie na ekranie chyba nie wyglądałoby najlepiej - lepiej jego "MIOwskość" podkreślić właśnie kolorem - dyskretniejsze to i moim zdaniem lepiej pasuje do kompozycji.

kolsek345:
Jesli chodzi o radary ja wklejam tu dokladna prognoze pogody z WWW.ICM . EDU.PL - dzieki koledze Słoniewskiemu wykresy zajmują tylko 13 kb danych a oto adres : http://sloniewski.pl/m/miasta/ "nazwa miasta bez pl liter" . png         

Dane sa aktualizowane ok 3 razy na dobe . Pozdro

Aha - adres wpisujemy gdybu ktos mial problem w "Weather images"   w opcjach programu . POLECAM!

januszjur:

--- Cytat: kolsek345 w Grudzień 15, 2007, 22:46:44 ---Jesli chodzi o radary ja wklejam tu dokladna prognoze pogody z WWW.ICM . EDU.PL - dzieki koledze Słoniewskiemu wykresy zajmują tylko 13 kb danych a oto adres : http://sloniewski.pl/m/miasta/ "nazwa miasta bez pl liter" . png         
Dane sa aktualizowane ok 3 razy na dobe . Pozdro
Aha - adres wpisujemy gdybu ktos mial problem w "Weather images"   w opcjach programu . POLECAM!

--- Koniec cytatu ---
A skina nie chcesz budować.... dorzucić jakiś pomysł? Zróbmy coś wspólnie pod choinke..... :smile: mamy nowy system...który mam nadzieję bedzie się rozwijał..... jutro postaram się wrzucić pierwsze założenia do tematu ...do dzieła...

Napisane: Grudzień 15, 2007, 23:00:41To jedna z propozycji z animowana ikoną główną...zajmuje 2/3 ekranu kliknięcie na ikony otwiera pozostałe opcje....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej