Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

WM6 ROMy do A701 - nowości, uwagi i spostrzeżenia

<< < (165/165)

elMInStER:
HR nic nie da, nowy rom nic nie da, bateryjka na 24h tylko i wyłącznie, no może jeszcze dodatkowo modlitwa ... ale już nie musi trwać 24h  :P

tomekcichy:
ok. no to bateria wyciągnięta... Po pracy zobaczę czy coś to dało... A jak nie to trudno. Trzeba kupić jakąś biedronkową  navi.
To do jutra koledzy. Dzięki za podpowiedzi

mercy:
Przepraszam, że tak nagle odświeżam stary temat. Mam kilka pytań bo już tracę cierpliwość do swojego romu i wszystkich które miałem. Szukam jakiegoś dobrego romu do a701 najlepiej 6.1 z officem (wystarczy word), widziałem też kiedyś rom na mio z fejsem htc diamond'a u jakiegoś kolesia. Jeśli chodzi o romy elminstera to wyjaśnijcie mi o co chodzi z wersjami RC.Lite; M2D i SLite?
Elminster ma w podpisie coś takiego: WM61.21057. Nie mogę znaleźć tego romu nigdzie pod mio a701. Jest ale taki który waży 116MB (FFBOY'a, to raczej nie pod tego phona.

elMInStER:
21057 na A701 pewnie kiedyś będzie, na razie jest na A201 dlatego A201 jest pogrubione w podpisie

lucas39:
a gdzie mozna znalesc ten ktory aktualnie  jest dzialajacy? albo cos przysleplem albo wymiotlo wszelkie  linik do ROMow

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej