Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

WM6 ROMy do A701 - nowości, uwagi i spostrzeżenia

(1/165) > >>

6nt:
No dobra, zasysam.   B) Zakładam ten wątek dla wszystkich, którzy zassają również i zdecydują się podzielić wrażeniami, a także dla tych, którzy będą chcieli się dowiedzieć czy warto. Ponieważ ssie się wolniutko, nie wiem, czy dzisiaj jeszcze zdążę cokolwiek potestować (jutro do roboty po tygodniu urlopu, więc w nocy muszę spać), ale podzielę się wrażeniami a.s.a.p.

Nie wierzyłem, że ktoś to zrobi, a tu taka niespodzianka - dzięki temu A701 wciąż pozostaje żywy.

majsterek:

--- Cytat: 6nt w Sierpień 26, 2007, 19:20:12 ---No dobra, zasysam.   B) Zakładam ten wątek dla wszystkich, którzy zassają również i zdecydują się podzielić wrażeniami, a także dla tych, którzy będą chcieli się dowiedzieć czy warto. Ponieważ ssie się wolniutko, nie wiem, czy dzisiaj jeszcze zdążę cokolwiek potestować (jutro do roboty po tygodniu urlopu, więc w nocy muszę spać), ale podzielę się wrażeniami a.s.a.p.

Nie wierzyłem, że ktoś to zrobi, a tu taka niespodzianka - dzięki temu A701 wciąż pozostaje żywy.

--- Koniec cytatu ---

Witam. Też zasysam ale mam pewne wątpliwości. Nie jestem za mocny z angola ale wydaje mi się że Lifeforce pisze coś o wpłatach symbolicznych kwot na jego konto oraz bugach w romie - czy się mylę? Mógłbyś przetłumaczyć?

(Please do not mirror, or link directly to the ROM for at least one week.
If you would like to support me, or say thanks, then please click the PayPal
donate icon and send a small amount of money. I honour the small too.

RX1 ROM:
Don't count on lot of features, because inside the ROM there is only retail wm6
features and original Mio A701 software. Except for the folders acquittance and
BlueTooth stack, which I want to thank to www.miousers.co.uk forum's users.
This stack is not perfect but it's working and the faults will be fixed in the
future.
Unfortunately I struggled a lot of time with SD card reader under wm6, thanks
to Mitac.., and the original BT stack doesn't work either, so I used the
broadcom stack.
It has some problems but in fact it's working.
This is big step for A701 owners, because It extends the pda's life cycle, and
it provides oportunity to build newer ROMS.
I'm sure you'll find some faults in this ROM, but unfortunately I will not
repair them, because this ROM is my final one.
Do not be disappointed, Atifarkas will continue the work. Look for
http://atifarkas.extra.hu
Why don't I continue?
I've been building ROMs for a year and it occupied my lot of free time.
For example: the wm6 rom was built for 2 month in 5-8 hours each day. Many
times the day's last rom was tested at 2-3 AM. I'll have very little free time
form september, and I'm tired of ROM buildings. I fix a bug, or build new
feature, and get another bug.... )

Barnejek:
Narazie się wstrzymuję z WM6, gdyż ktoś na forum napisał, że miał jakieś błędy przy flashowaniu... Chciałbym, abyście Wy sprawdzili i jeżeli u Was nie wystąpi, to może wgram.

Mam jeszcze inne prośby. Sprawdźcie, czy działa PocketGBA, Morphgear (emulka GBA) i proszę sprawdźcie czy działa FPSEce (emulka PSX). Jeżeli emulka PSX'a nie działa na WM6, to  narazie podziękuję WM6...

Czekam również na informacje o bugach w tym ROMie...

Pozdrawiam :)

6nt:
Tak, pisze o bugach, w tym o tych nie do końca naprawionych. Prosi też o datki oraz o nie rozpowszechnianie samego ROMu przez co najmniej tydzień (zależy mu na tym, żeby jak najwięcej ludzi przeczytało jego apel, zanim zakończy działalność). Podaje też namiar na kolesia, który przejmuje pałeczkę.
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:00:06No dobra. Flashuję. Zobaczymy, czy ja będę miał problemy przy flashu, czy to tylko strachy na lachy. Do odważnych Świat należy! :E
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:04:16"Flashing, pls wait..."

Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:05:14"Verifying"
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:05:45 100% :ok:
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:07:12"Upgrade OK. Restart your device" - no to resetuję!
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:07:40MAM GO!!!!!!!!!!!! MAM WM6 na moim MIO!!! A gadali w Mitacu  :|, że to niemożliwe!

Biorę się za konfigurację i uruchomienie.
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:09:31Hehe - tu jest LiveSearch i Windows update!
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:12:02Spróbuję teraz restore ze Sprite'a w ustawieniu "ROM Upgrade"
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:13:58Pierwsze wrażenie - trochę wolniej się uruchamia, trochę szybciej działa. Dyskretniejsze dźwięki klików. Plik backupu odpalał się trochę wolno, ale to chyba przez to, że wykrywał inny ROM.
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:16:10Właśnie idzie restore...
Napisane: 26 Sierpień 2007, 21:16:36Niesamowicie szybko!

majsterek:
Witam. Też wgrałem. Bez problemu. Testuję!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej