Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

A701 i dial-up networking (BT)

(1/1)

Sebastian_T:
Witam,

poczytałem wątki o problemach w modelu 201, ale ja potrzebuję w "drugie mańke". Czyli mam laptopa i MIO A701 - i chciałbym z laptopa za pośrednictwem A701 wyjść w net.
Sam pocket się łączy z GPRS'em, tu jest ok. Kontakt przez BT z laptopem też jest ok (AS). Kontakt przez BT ze słuchawką HF - ok. Laptop -> A701 jako modem (dial-up networking) nie ok...
Poradźcie, bo jadę za parę dni w Polskę, muszę czasem przez laptopa wejść do netu (bank, na ten przykład) i nijak poradzić sobie nie mogę...

Sebastian

Sebastian_T:
Wróć, strzeliłem babola, AS po BT też nie uruchomiłem jak na razie (w nocy siedziałem i zlekka mi się namieszało - po BT synchronizowałem bez problemu mojego poprzedniego pocketa, Axima).
Natomiast MIO po sprawdzeniu serwisów pokazuje wyłącznie Voice Gateway, OBEX Push i Dial-Up... (żeby jeszcze ten Dial-Up działał, to by problemu nie było...

Problem jest przede wszystkim w tym, że w MIO nie mogę ustawić żadnego COM'a - przy jakiejkolwiek próbie ustawienia w managerze BT pocketa pisze "unable cos tam, cos tam" i nie pozwala ustawić nic (jedynie COM8 pozwolił, ale znowuż w AS mam od 9 do 14, natomiast niższych nie wiedzi - jak to obejść? BT Widcomm na laptopie mam)

Zaczynam się podłamywać...

Bilu.:
modem musisz odplaic recznie w Mio "Mdem Link" AC tylko widzi moje Mio przez kabel, a przez BT nie widzi... tzn XP zainstalowal go przez BT ale dalej nic...

Sebastian_T:
OK, w ModemLink mam możliwośc wyboru "COM1" lub "USB". Gdy wybieram COM1 i robię "Activate", dostaję info "Unsuported or unavailable connection. Verify that your phone supports the selected connection and that the connection is not alreadey in use by AS or another application". Gdzie mam to z-verify? Nic nie jest włączone, ustawienia połączenia GPRS mam plusowe standardowe i sam GPRS na MIO chodzi...

Po ustawieniu na USB robi aktywację ModemLink, ale laptop i tak się nie łączy. Niby "kręci" i wywala błąd 628 ("połączenie zostało przerwane przez zdalny komputer"). Co macie w ustawieniach Dial-Up Networking? Jaki numer do kręcenia (próbowałem różnych, od różnych telefonów, ostatnio *99#)

Sebastian

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej