Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

NO dobra. Kupiłem palma...

(1/2) > >>

6nt:
Kupiłem MIO A701, we wtorek lub środę do mnie przyjedzie. Wydałem już te dwa koła  :( , ale mam nadzieję, że się tym trochę pobawię  :wink:

Teraz pytako, a w zasadzie dwa:
1. czy i gdzie, jeżeli tak, można kupić kartę SD z pamięcią i wifi w jednym? no i oczywiście za ile?
2. j.w. - antenę samochodową GPS/GSM do tego palma?

Chętnie też nabyłbym stację dokującą, ale sprzęt jest świeży na rynku, więc chyba jeszcze nie ma  :? choć mogę się mylić.

Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia przygody z PDA  :P

michobo:
kurcze - czegos nie łapię

Wydales 2 patyki na sprzet bez Wifi,  SD, stacji dokującej ??

Hmmm - rozrzutny jestes ;)

A nie lepiej było kupic Asusa, DELLa czy Fujitsu ? Za pdoobne pieniadze DUUŻO lepsze wyposarzenie (i wykonanie)

no dobra... żartowałem ;)

kwieto:
Nie kupiles Palma, tylko Pocketa.

Podpisano: purysta jezykowy.

6nt:
Zależało mi na tym, aby miał GSM i GPS wbudowany, poza tym dobry procek . Cena była na drugim miejscu. Oczywiście Wifi też się liczy, ale najistotniejsze dla mnie było, abym dwie najczęściej przeze mnie używane funkcje miał wbudowane. Wifi będę rzadziej wykorzystywał - do łaczenia z internetem wystarczy mi GPRS - chcę wykupić odpowiedni abonament w Plusie. Za łączenie przez Wifi musze dodatkowo płacić. Do łączenia z domową siecią chcę kupić właśnie kartę SD. Chciałem kupić HP hw6515 w promocji Plusa za ok. 1600 zł, ale procesor za cieniutki, a wifi też nie ma. Gdyby już w tej cenie można było kupić 6915, to może bym się zastanowił - ten ma wifi, ma procek już 400 MHz, więc już byłby OK. Niestety, on dopiero wejdzie do sprzedaży i pewnie będzie kosztował ponad 3 klocki, a to już trochę sporo...

A odpowiedź do kwieto - jak jesteś taki purysta językowy, to co powiesz na: "smartphone"? Nieistotne jak się nazywa, zresztą to mój pierwszy tego rodzaju sprzęt i nawet nie wiem czym się jedno od drugiego różni. No i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. 8)

duskerini:

--- Cytuj ---jak jesteś taki purysta językowy, to co powiesz na: "smartphone"?
--- Koniec cytatu ---

jeśli już trzymamy się ściśle języka to smartphone wg mnie to telefon z MS Smartphone, lub telefon oparty o symbian.
to co ty masz lub wspomniany przez ciebie hp to po prostu pocket z wbudowanym modułem gsm:P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej