Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac / Mio

Dodatki do MIO a701

(1/2) > >>

krekos:
Witam wszystkich uzytkownikow MIO a701, mam taka mala prosbe do userow w/w modelu, moglibyscie podrzucic co macie na swoich urzadzeniach? ja jestem uzytkownikiem mio od niedawna, dlatego chcialbym sie dowiedziec cos nie cos:)
pozdrawiam

sever321:
Sorki, że tak późno odpisuje ale długo nie miałem do stępu do neta i kompa.
To jest tak stary sprzęt że mało kto już go posiada z miłośników PDA i dlatego nikt nie odpisuje.
Mała rada nie ma co za dużo kombinować ponieważ jest to za słaby sprzęt

krekos:

--- Cytat: sever321 w Październik 25, 2012, 20:30:09 ---Sorki, że tak późno odpisuje ale długo nie miałem do stępu do neta i kompa.
To jest tak stary sprzęt że mało kto już go posiada z miłośników PDA i dlatego nikt nie odpisuje.
Mała rada nie ma co za dużo kombinować ponieważ jest to za słaby sprzęt

--- Koniec cytatu ---
masz racje kolego, ale nie wierze, ze nie ma takich milosnikow dziadkow, jak ja :D hehe pozdrawiam

piotrkovski:
mio używałem głównie do navi więc AM, oraz oziexplorer :) do tego gierki od spb, głównie brain evolution, teraz szukam jakiegoś mjoka bo licznik rowerowy gdzieś posiałem :E

sierars1:
Mam takowe pytanie czy ten telefon czyta karty większe od 2gb bo mam z nim problem chciałem zainstalować AM Europy i nie widzi kart 4gb. mini micro itp

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej