Pozostałe platformy > webOS

Zabawy z Palmem Pre

(1/5) > >>

OleYek:
Własnie wpadl miw rece Palm pre i musze powiedziec, ze spodziealem sie wiecej po tym ja sie naczytalem... Daleko w tyle za iPhone czy Androidem, Palm chcial zrobic podobne urzadzenie, ale chyba im do konca to nie wyszlo...

Juz na poczatku przy wyborze strefy czasowej, lista z krajami sie umiala cudownie przychaczac, wiec scrollowanie jej bylo masakra... Lepiej juz wybrac Androida lub iPhone.

bikekowal:
ooo, farciarz. Mimo wszystko chetnie bym się pobawił. Moze nakręcisz jakieś krótkie polskie video?

OleYek:
Nakrecilem na szybko iPhonem, ale jakosc jest fatalna, ale gdzies wrzuce. Jdnak Palm Pre to dla mnie wielkie rozczarowanie....
Napisane: Grudzień 04, 2009, 23:41:54Sam Palm Pre konstrukcyjnie to niewypal i zawod roku, co do WebOSa... tez nie poraza niczym. Jest wolny, zacina sie, wcale  nie jest ladny - choc to kwestia gustu, ogolnie filozofia jest dziwna.

Po pol dnia zabawy, moge postawic teze, ze WebOS, nie jest w stanie przegonic niczym ani androida, ani tymbardziej iPhone, mim, ze filozofia jest podobna...

Moi (Adam Kubicki):

--- Cytat: OleYek w Grudzień 05, 2009, 00:49:52 ---Sam Palm Pre konstrukcyjnie to niewypal i zawod roku, co do WebOSa... tez nie poraza niczym. Jest wolny, zacina sie, wcale  nie jest ladny - choc to kwestia gustu, ogolnie filozofia jest dziwna.
--- Koniec cytatu ---

Kto tu wpuścił tego Pana? I kto daje noobom do ręki granat?
Skomplikowane urządzenia Hi-Tech należy udostępniać wyłącznie czytelnikowi doświadczonemu, który potrafi docenić drzemiące w nich możliwości. W dodatku, wymagane jest pewne wyrobienie estetyczne, którego najwidoczniej tu zabrakło.
Kim Pan jest Panie OleYek i kto Panu zapłacił za ten stek kalumnii?

Czy jest na sali moderator? Proszę wyprowadzić pacjenta i podać coś na uspokojenie i rozjaśnienie myśli.

 :wink: :grin:

slawrumia:

--- Cytat: OleYek w Grudzień 04, 2009, 23:41:54 ---Nakrecilem na szybko iPhonem, ale jakosc jest fatalna, ale gdzies wrzuce. Jdnak Palm Pre to dla mnie wielkie rozczarowanie....

--- Koniec cytatu ---
przy 3gs czekają Ciebie niestety same rozczarowania ale i tak czekam na link

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej