Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x)

mda3 / qtek 9100 pl znaki na wysuwanej klawiaturze

<< < (2/5) > >>

lukjod:
Prostszy sposob, nie dziala z klawiaturami zewnetrznymi podlaczanymi przez np. bt (tam dla niektorych dziala 1 sposob)
wyciagnij z pocketpc plik sym.txt znajdujacy sie w /windows
i zmien jego zawartosc w notatniku na pc na np taka
-----------------------------------------------
aąáâäåąãăæ
AĄÁÂÄÅĄÃĂÆ
cć©ćč
CĆ©ĆČ


eęéêëę
EĘÉÊËĘ
iìíîï
IÌÍÎÏ




oóóôõöőøœ
OÓÓÔÕÖŐØŒ
pþ¶
Pþ¶


sśšß
SŚŠß


uùúûüű
UÙÚÛÜŰ


zżż
ZŻŻ


$€£¥
/\|
"'«»
([{<«
)]}>»
+±&-_
!¡?¿
.:,;
*#
@~
%^
------------------------------------------------------------
teraz wgraj go ponownie do /windows na ppc
podczas pisania nalezy najpierw wybrac litere np a i zeby uzyskac ą wcisnac klawisz Fn(lock) oraz sym (space). Analogicznie z innymi literami kazdorazowe wcisniecie fn(lock) i sym(space) pokaze nastepna litere/symbol zapiasana w sym.txt czyli dla a kolejno aąáâäåąãăæ i td.
W celu uzyskania duzej litery np Ć nalezy wpisac C shift i c oraz podobnie jak dla malych liter  wciskac fn(lock) i sym(space) az do uzyskania pozadanego efektu (Dla Wizarda zamiast klawisza Fn (lock) uzywamy przycisku z niebieska kropka)

arturito1:
Plik z zamianą sym.txt działa, a jak zamienić klawiaturę - czytakj znaki - na klawiaturze do rysika w Romie z O2?
ArT.

and2ree:
Mam Vario II z ery. Niby już jest tam plik sym.txt który zawiera polskie znaki ale nie wszystkie. Podmieniłem więc na ten z forum i jest cacy tylko jest jedno wielkim ALE :(
Wprowadzanie polskich znaków metoda litera • spacja działa wszędzie z wyjątkiem np. pola wyszukiwania w aplikacji kontakty lub smart dial'u. 1x w kontaktach udało mi się wpisać polski znak ale nie potrafię tego powtórzyć. Czy ma ktoś pomysł jak można to "naprawić". Nie sprawdzałem czy przed zamianą pliku sym.txt było tak samo a kopii nie zachowałem.

Dodatkowo mam inny problem. W edycji kontaktów w polu nazwa po rozwinięciu tak żeby pokazała się karta gdzie można wpisywać tytuł, imię, drugie imię itd. nie działają kursory w lewo i w prawo (na sprzętowej klawiaturze). Góra, dół działa bez problemu. Czy ktoś też tak ma? Nie koniecznie na Vario II.

Pozdrawiam

regul:
Ja mam problem bo nie mam pojecia jak wstukac "Esc". Mam  program, w ktory przez Esc chodzi sie po menu, a nie wiem jak uzyskac ten kod z klawiatury.

hiszpan6:
A jak mam podmienic ten plik. Mam odmowe dostepu poniewaz jest on sytemowy. nie wiem czy mozna zmienic jakos jego wartosc by nie byl chroniony?
mam m3000 z romem orginalnym z orange

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej