Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Android w Leo

[Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?

(1/118) > >>

dawid595:
Witam!

Chciałbym zainstalować wersję NAND i zastanawiam się którą wybrać. Dlatego chcę się dowiedzieć, która z nich jest najlepsza tzn. działa płynnie, jest szybka i godna polecenia, żeby bateria nie padała tak szybko jak na SD... no i żeby wszystko działało jak trzeba ;)

Obecnie zastanawiam się nad 3 wersjami:

* [DFT]LEO "Stock Desire" NAND Android ROM
* MDJ Revolution HD v.2.2
* gauner1986's HD-FI 0.3

i nie wiem którą wybrać... :(
A może jest jakaś inna (lepsza) na którą nie zwróciłem uwagi?

Mam nadzieję, że osoby, które testowały którąś z tych wersji pomogą mi dokonać wyboru.  :laugh:

Dobrze byłoby gdybyście napisali co wam się w danym ROMie podoba, a co nie.

MrVampire:
Testowalem tylko ta od DFT stock desire i jest ok, wszystko smiga. Bateria ok, ale musze zresetowac statystyki.
Generalnie sam musisz poprobowac, ale ja bym buildow od mdeejay nie instalowal
ten koles idzie na ilosc, nie na jakosc

xspojlerx:
Ja używam gauner1986's HD-FI 0.3 i w porównaniu z buildami HD z SD chodzi o wiele szybciej - poprostu chodzi normalnie, bez przycięć.
Bateria też ok, 3-4 mA w Standby

SeBoLeX:

--- Cytat: MrVampire w Styczeń 02, 2011, 17:28:54 ---Testowalem tylko ta od DFT stock desire i jest ok, wszystko smiga. Bateria ok, ale musze zresetowac statystyki.
Generalnie sam musisz poprobowac, ale ja bym buildow od mdeejay nie instalowal
ten koles idzie na ilosc, nie na jakosc

--- Koniec cytatu ---

Eeetam, ja już od dawien dawna używam tylko jego wypieków i są na prawdę przyzwoite, może teraz, gdy już wyszedł NAND, będzie się starał bardziej dopieszczac obecne ROMy, a nie robic ich całe multum.

Purefaf:
Mam ten sam problem co autor tematu. Domyślam się, że większość z was do tej pory przetestowała jako tako tylko jedną z wersji NAND, więc może jeśli każdy napiszę jaką ma wersję i co mu się w niej NIE podoba to łatwiej będzie podjąć jakąś decyzję. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej