Pozostałe platformy > Perły z lamusa

Toshiba libretto:)

(1/9) > >>

grzegoooorz:
Widze ,że nikt nie wspomina o jakże tym kultowym najmniejszym laptopie na świecie :)Pamiętam rok temu upolowałem od szlufika libretto 100ct w maksymalnej wersji wyposażenia z prockiem 233mhz,sprzęt tak wpadł mi w oka ,że po paru miesiącach miałem chyba najbardziej wypasioną libretto w Polsce,miałem aż 3 baterie podwójnej pojemności +jedna normalna ,nawet udało mi się kupić 6 letnią nigdy nie używaną nagrywarke hp na pcmcia!;) Non stop kombinowałem i miała co 2 dni nowy windows od 95 ,98 po millenium 2000 i xp!! Tak tak na tym sprzęcie zainstalowałem xp (233 ,64 ram,20gb) i muszę przyznać ,że działał najbardziej stabilnie ze wszystkich .Komputerek niestety musiałem sprzedać ,bo jak to wiadomo choroba komputerowa postępuje i kupiłem della ale już normalnego laptopa.Wystawiłem libretto na allegro i dosłownie na drugi dzień kupieć zrobił ponad 200km ,żeby przyjechać po nią .Jak zobaczył ,że mam do niej 2 duże pudła akcesorii to sie za głowe złapał i nawet nie patrzył co jest i jak z komputerem ,widział ,że byłem maniakiem.Bardzo miło wspominam libretto.Może ktoś inny miał ciekawe libretto ,albo historie z nią związaną??;)

Andrew_j:
hehe sam bym chetnie kupil to malenstwo

lolleq:

--- Cytat: "grzegoooorz" ---Może ktoś inny miał ciekawe libretto ,albo historie z nią związaną??;)
--- Koniec cytatu ---
Miałem w '99 166MMX/32RAM/2.1GB. Ciekawą historią to dla mnie była instalacja na tym windowsów bez napędu optycznego a tylko z siecią ;) Bardzo miłe wspominam to maleństwo, fajnie się na tym pracowało a i wrażenie robiło piorunujące ;)

chiangpawel:
http://www.allegro.pl/item93465104_micro_toshiba_libretto_50ct_full_wypas_.html
 :)

arydlews:
Właśnie sprzedaje takie maleństwo 70CT - 120Mhz, 16MB RAM
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113463502

Ostatnio będąc w Anglii, kupiłem na pchlim targu dwie sztuki - jedną sobie zostawiam. A drugą sprzedaję - może się trafi jakiś maniak ;)

To już jest moja druga libretka - tej używam do surfowania po stronach WWW na wykładach jak jest nudno, albo do nagrywania wykładów :)
Czy wardriwingu sąsiadów na osiedlu.
Postawiłem na niej debiana i win98. Ma 32MB RAM - w zupełności wystarczy do podstawowych zastosowań. Jak ukradną to nawet nie szkoda ;)

Poprzednia 50CT - to była maszyna - używałem jej do nawigacji GPS - miałem stację dokującą i zasilacz samochodowy i windows98SE odchudzony oczywiście. Z ręcznym nadajnikiem jeździłem po mieście :)))

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej