PDA Ogólnie > Zakupy

Obsługa nawigacji

(1/1)

Marek :
Witam wszystkich na tym forum !
W tym roku również jadę na 2 tygodnie po kraju i w związku z tym mam pytanie odnośnie nawigacji samochodowej. W zeszłym roku korzystałem z nawigacji w smartfonie Xaomi. Jechałem do Wadowic i chciałem ominąć Kraków - niestety - zaraz za Warszawą pomimo, że tablice pokazywały aby jechać prosto to nawigacja kierowała mnie przy każdym zjeździe w prawo. Nie skorzystałem z tej oferty bo obawiałem się, że zabłądzę. Co było przyczyną nie wiem do dzisiaj. Znajomi mówili mi, że tak bywa. No to po co nawigacja ? Nikt nie potrafił mi sensownie odpowiedzieć. W tym roku mam zamiar kupić nawigację normalną ze sklepu, jednak obawiam się aby nie wydać na próżno pieniędzy. Może na tym forum dowiem się czegoś co mi pomoże w zrozumieniu problemu.

Pretor:
Cześć.
Zadaj sensowne pytanie, to pewnie i odpowiedź się pojawi :wink:
Forum co prawda od dłuższego czasu "dogorywa" ale paru "nawiedzonych", do podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą jeszcze tu zostało  :O

Jak to się "drzewiej" mówiło: kto pyta, nie błądzi  B)   

yanes:
Jak nawigacja byla ze smartfona to pewnie Mapy od Google, ona uwielbia nawigować po zadupiach. Jak tylko zacznie się jej wydawać, że na bocznej drodze jest mniej samochodów i teoretycznie można tamtędy przejechać szybciej o minutę to bez zastanowienia tam cię skieruje. Dlatego ja wolę używać coś co nawiguje tak jak sobie ustawiłem przed jazdą.

widlo:
być może były jakieś zakłucenia, albo się coś w nawigacji przegrząło

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej