Różne > Tablety Windows 8.x/10 x86/x64

Dell Venue 8 PRO

(1/2) > >>

daras28-82:
Recenzji w sieci masa więc nie rozdrabniajmy się na opis parametrów czy wspomniane recenzje, na to trochę już za późno.
Skupmy się na pytaniach rozważających zakup i ewentualnych problemach z urządzeniem.

Posiadam od ponad pół roku wersję 64GB bez modemu komórkowego ze stylusem aktywnym i matową folią na ekranie.
Dodatkowo Micro SD 32GB, kabelek OTG i hub 3xUSB z uniwersalnym czytnikiem kart.

Klawkę dedykowaną sobie darowałem bo urządzenie służy mi głównie do konsumpcji treści.

OleYek:
One są z pełnym windowsem, czy z tym upośledzonym "with bing"?

daras28-82:
Normalny desktopowy w wersji 32bit.
Żadnego binga i pełna dowolność instalacji desktopowych aplikacji i ustawień.
Żadnych przeszkód jak dotąd nie znalazłem.
Dodatkowy plus że office jest gratis do systemu.

OleYek:
Bo niektóre z tych tańszych tabletów mają tego wykastrowanego Windowsa i później znaleźć instalkę do tego jest problematyczne a klucz ze zwykłym nie działa.

daras28-82:
W tym przypadku dostajesz normalnego win 8 32 bit.
Kupując długo maglowałem sieć, chciałem normalnego windowsa a nie jakiś dziwny poobcinany wynalazek.
7 Starter był dość upierdliwy ze swoimi ograniczeniami,podobnie jak dziwne edycje typu RT, tu nie ma żadnych ograniczeń, jest to system taki sam jak ten który dostajemy na desktopach.

32 bitowa architektura wymuszona jest faktem iż mimo iż zastosowany procesor wspiera x64 to nie wspiera więcej jak 2GB ramu a praca na 2GB na 64bitowym Windowsie jest bardzo upierdliwa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej