Podróbka galaxy s5

  • 1 Odpowiedzi
  • 17282 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rudazrudy

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC ONE
Podróbka galaxy s5
« dnia: Sierpień 31, 2014, 16:33:08 »
Witam !! Nie znalazłem działu aby o to zapytać ,wiec pytam w tym miejscu.Dostałem od syna chińską podróbkę Galaxy s5 "s5 clone sm-g900h".Ma ona zablokowane dodawanie widżetów ,naładowana jest zbędnymi badziewiami które chciałem wywalić.Podają zafałszowane dane ,a prawda jest taka : RAM 1,03 gb ROM 1,15 gb.
W zwiazku z tym mam pytania:
1. Czy można to dziadostwo zrotowac ? Bo miałem przedtem HTC HD2 i przez dodanie dodatkowej Partycja ext3 na karcie SD można było cos z tym fantem zrobic ?
2.Jak wchodzę w tryb recowery to pozycje poszczególne to krzaczki np. chciałbym tak zrobic jak napisane :"Uruchamiamy telefon w trybie RecoveryMode – wyłączamy a następnie wciskamy  home+volume up + power (czekamy do pojawienia się ikony androida)
 Wybieramy (przy użyciu guzików regulacji głośności) apply update from external storage (zatwierdzamy POWER) chińczyka trzeba aby odczytał jaka to może być pozycja w tych chinskich krzaczkach ???  to "apply update from external storage" , ile razy tymi guziakami w górę lub dół klikać ???
3.Czy to recovery można zainstalować od nowa aby był tam zrozumiały język,zamiast krzaczarów ??  :evil:
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2014, 16:50:54 wysłana przez rudazrudy »
Jędrek

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podróbka galaxy s5
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2014, 18:01:14 »