PDA Ogólnie > Zakupy

PowerBank, jaki kupić??

<< < (2/9) > >>

Doctore:
Że ma 4500 taka bateria to nic nowego/cudownego, nie 9zl tylko 5zl.
Jak będzie mniej niż te 4500 to od razu zwrot kasy, mam sprzęt by zmierzyć pojemność tego aku.
Różnica pomiędzy tanimi a drogimi to ilość cykli i ciągły prąd rozładowania, tutaj prąd to ok. 1A czyli nie dużo, a ilość cykli to ok 2000 co za 5zl mnie zadowala.

ipsx:
ten temat był już tu wiele razy poruszany i nie chce mi się z Tobą kłócić napisze tylko jedno zdanie a czy się z nim zgodzisz czy nie to już zachowaj dla siebie :folia na akumulatorku  wszystko przyjmie  :mrgreen:

WaFel1985:
To sprawdź pojemność potem daj znać...jw.nadruk to nie wszystko

daras28-82:

--- Cytat: Doctore w Październik 08, 2013, 14:07:00 ---Że ma 4500 taka bateria to nic nowego/cudownego, nie 9zl tylko 5zl.
Jak będzie mniej niż te 4500 to od razu zwrot kasy, mam sprzęt by zmierzyć pojemność tego aku.
Różnica pomiędzy tanimi a drogimi to ilość cykli i ciągły prąd rozładowania, tutaj prąd to ok. 1A czyli nie dużo, a ilość cykli to ok 2000 co za 5zl mnie zadowala.

--- Koniec cytatu ---
1A przy 5V, zmierz dla takiego prądu.
W środku siedzi akumulatorek AA?

Doctore:
Spoko, mam sprzęt do zmierzenia pojemności i regulowane obciążenie.
Takie same baterie(18650 - fi. 18mm dł. 65mm) są w pakietach laptopowych, zazwyczaj 6szt, wybebeszyłem takie paluszki ze zużytego pakietu i po obciążeniu na 1A nawet się nie zrobił ciepły, dopiero przy 5A :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej